Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות הלילה!!

ג'נגו
שימו לב! השרשור הזה בן 7332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

J ידידי, תגיד את זה לחיילים שיושבים במוצבים ברצועת עזה הלילה.

פתיחת צירים מחר בבוקר צפויה להיות חוויה "מעניינת". :shock:

Super Max, שנסע היום אחרי הצהרים בערפל פסיכוטי לגמרי ליד נתניה. WTF???

"!Take him away, and c-ucify him well"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום האדמה.

בחירת צירי תנועה נבונה לכל הנעים בדרכים...

:wink:

בצער רב וביגון קודר עכוז הרעם למכירה.

YZF1000R 1996 מושלם אף יותר מביום היוולדו.

לא ראה שטח!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום האדמה.

אכן...הJ צודק

לפני שנים מיספר, הנשיא רכב ביום האדמה באזור וואדי ערא....מתקרב לאיטו לכיוון צומת עם הרבה שוטרים...גולש באיטיות בכדי לא לידרוס את כוחותינו, ולפתח...בוםםםםםם...פיצוץ מתוך הכפר מוסמוס.....כל השוטרים דופקים ריצה לכפר...הנשיא נותן גז..ומתעופף מהמקום..

בוקר ..יום האדמה....?....שיהיה להם לבריאות :shock:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום האדמה.

אכן...הJ צודק

לפני שנים מיספר, הנשיא רכב ביום האדמה באזור וואדי ערא....מתקרב לאיטו לכיוון צומת עם הרבה שוטרים...גולש באיטיות בכדי לא לידרוס את כוחותינו, ולפתח...בוםםםםםם...פיצוץ מתוך הכפר מוסמוס.....כל השוטרים דופקים ריצה לכפר...הנשיא נותן גז..ומתעופף מהמקום..

"מתעופף מהמקום"? עם הEN? כן? :roflmao:

בוקר 8)

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום האדמה.

אכן...הJ צודק

בוקר 8)

לא לא לא ..קרנף ידידי..אני מדבר על תקופה הפרו EN....תקופת הGS עוקר הסתימות.. :lol::lol:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום האדמה.

אכן...הJ צודק

בוקר 8)

לא לא לא ..קרנף ידידי..אני מדבר על תקופה הפרו EN....תקופת הGS עוקר הסתימות.. :lol::lol:

אה, העיקר שכרגע אתה בתקופת הפוסט ENניזם שלך והגעת ל..בנדיט...שופע המומנט..."עוקר הסלעים"?......(אוי לא - מה עשיתי...)

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, העיקר שכרגע אתה בתקופת הפוסט ENניזם שלך והגעת ל..בנדיט...שופע המומנט..."עוקר הסלעים"?......(אוי לא - מה עשיתי...)

אתה בעצם אומר....ממממ..."חורך האספלט...."..שהוא מגיע לסל"ד גבוהה האגזוז שלו זועק

"כזאב בודד מוכה ירח בערבות המידבריות" ?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בעצם אומר....ממממ..."חורך האספלט...."..שהוא מגיע לסל"ד גבוהה האגזוז שלו זועק

"כזאב בודד מוכה ירח בערבות המידבריות" ?

:lol:

thats the one allright

זה שההרגשה היא שאתה רוכב "בתוך האופנוע" ולא עליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...