Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן החדשה (4 או 5 דלתות), פורד פוקוס, מאזדה 3 או טויוטה קורולה (4 או 5 דלתות) ?

Searcher
שימו לב! השרשור הזה בן 7324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי שאל אותי איזה רכב חברה כדאי לו לבחור (ליסינג, המחיר של כולם די דומה, כולם קבוצה 2).

מכיוון שאין לי שמץ בנושא, אמרתי לו שאברר עבורו אצל האנשים המקצוענים,

זה אתם :D

כל הרכבים חדשים לחלוטין כמובן.

1. אשמח מאוד אם תוכלו לדרג את הרכבים, מהרכב המומלץ ביותר, לרכב הפחות מומלץ,

ועוד יותר אשמח אם תנמקו מדוע בחרתם במקום הראשון את מי שבחרתם :D

2. הבנתי שכל הרכב הללו הם בנפח מנוע של 2,000 - זה נכון ?

3. אני אפילו לא יודע איך הרכבים הללו נראים, מישהו יכול לצרף בבקשה תמונות שלהם ?

(הלכתי לאיבוד באתרי היצרן... :lol: )

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לחבר שלך?

בטיחות - מגאן.

מרחב אחורי? מגאן 4 דלתות.

הנאה מנהיגה? פוקוס או 3.

עיצוב? לדעתי מגאן 5 דלתות (אבל זה אישי מן הסתם)

לגבי תמונות וכו', לך לגוגל פשוט, לא לאתרים של היצרנים.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לחבר שלך?

בטיחות - מגאן.

מרחב אחורי? מגאן 4 דלתות.

הנאה מנהיגה? פוקוס או 3.

עיצוב? לדעתי מגאן 5 דלתות (אבל זה אישי מן הסתם)

לגבי תמונות וכו', לך לגוגל פשוט, לא לאתרים של היצרנים.

גיא

רק להוסיף

נוחות - פוקוס

הנאה מנהיגה - פוקוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את גוגל, אני מכיר את המראה של מאזדה 3 בלבד,

אך מהתוצאות שגוגל מצא, ראיתי דברים ממש מוזרים, שהם ממש לא מאזדה 3,

לכן אני לא סומך על עצמי בחיפוש.

אם צדיק כלשהו יוכל להעלות תמונה של כל רכב (פרט למאזדה 3) - זה יעזור לי מאוד.:D

תודה :D

אגב, מה לגבי נפחי המנוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונות - הסתדרתי, במגזין הגה (באינטרנט) ניתן לראות תמונות של כל הרכבים :D

אגב, המגאן 2 5 דלתות ממש מכוערת ! מה זה הזווית הזו בגב !? :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונות - הסתדרתי, במגזין הגה (באינטרנט) ניתן לראות תמונות של כל הרכבים :D

אגב, המגאן 2 5 דלתות ממש מכוערת ! מה זה הזווית הזו בגב !? :mad:

לדעתי היא יפיפיה. אבל זה אני.

לדעתי אגב המגאן נוחה מהפוקוס (יש לי את שתיהן בבית), שתיהן 5 דלתות אצלי.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס היא החזקה והמומלצת מהרכבים שציינת היא בטיחותית מאוד מאוד אמידה ומאוד יפה..

אני אישית הייתי בוחר בה בדגם של ה 5 דלתות

New Beetle Forever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס היא החזקה והמומלצת מהרכבים שציינת היא בטיחותית מאוד מאוד אמידה ומאוד יפה..

אני אישית הייתי בוחר בה בדגם של ה 5 דלתות

היא לא החזקה, זה בטוח.

היא גם לא יותר בטיחותית מהמגאן.

עוד חסרון של הפוקוס הוא העובדה שהיא מיושנת. זה ניכר בעיצוב ואיכות הפנים, ברמת הרעש ובעוד דברים. המושבים שלה גם גרועים למדי בגרסת הפחות מאובזרת.

אמנם היא המובילה מבחינת הנאה מנהיגה אבל אני בספק אם זה קריטי לבחור. בכמעט כל הסעיפים האחרים מגאן 2 או קורולה יהיו עדיפות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח מגאן, רק בשביל להיות שונה , גם ככה זה רכב ליסינג.

לא צריך לדאוג לשיקולי סחירות , תיקונים וכו'....

המגאן הרבה יותר מודרנית מהפוקוס ואכן יותר מאובזרת בגרסה הבסיסית שלה...

הגרסה הבסיסית של הפוקוס מרגישה זולה מבפנים לדעתי.

בקשר למזדה 3:

השאלה היא האם המאזדה 3 כבר מוצעת בגרסת ציי רכב.

אם הם נותנים את הגרסה המאובזרת בתור ליסינג כרגע , אז לדעתי היא תהיה עדיפה על כולן . (חישוקי מגנזיום , איבזור מלא וכו'...)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח מגאן, רק בשביל להיות שונה , גם ככה זה רכב ליסינג.

לא צריך לדאוג לשיקולי סחירות , תיקונים וכו'....

המגאן הרבה יותר מודרנית מהפוקוס ואכן יותר מאובזרת בגרסה הבסיסית שלה...

הגרסה הבסיסית של הפוקוס מרגישה זולה מבפנים לדעתי.

בקשר למזדה 3:

השאלה היא האם המאזדה 3 כבר מוצעת בגרסת ציי רכב.

אם הם נותנים את הגרסה המאובזרת בתור ליסינג כרגע , אז לדעתי היא תהיה עדיפה על כולן . (חישוקי מגנזיום , איבזור מלא וכו'...)

אני מצטרף לאייל, לפי דעתי המגאן היא האופציה הכי טובה. גם מאובזרת, גם חדשה, גם מאובזרת וגם בטוחה. אומנם לא הכי זריזה ולא הכי מהנה אבל אין דבר כזה רכב מושלם ...

אני הייתי מוריד מראש את הקורולה מרשימה, אומנם הרכב אמין, הכי זריז ודיי מרווח (אבל לא כמו המגאן) אבל הוא מאובזר בסופר קמצנות בגרסאת הליסינג (סאן), לדוגמא אין חלונות חשמל אחוריים, אין נעילה מרכזית, אין רדיו דיסק וכו'.

פוקוס גם הייתי מוחק, מדובר ברכב מיושן שמיועד בעיקר למי שהכי חשוב לו הנאה מנהיגה כי באשר בפרמטרים הוא נופל בגדול מהמתחרות.

נשארנו עם 3 ומגאן. שתיהן מצויינות, אני הייתי הולך על המגאן. הכי טוב זה לעשות נסיעת מבחן וללכת על מה שיותר מוצא חן בעניי חבר שלך כי לכל אחד יש סדר עדיפויות שונה ...

ד"א, יש קצת בעיה בהודעה שלך. אתה מדבר פה על רכב מליסינג אבל מערבב מכוניות מקבוצה 2 ו-3. הקורולה 5 דלתות (RUNX) יקרה משמעותית (בליסינג) מאשר הקורולה 4 דלתות ברמת גימור של ציי רכב (סאן) בגלל שהראנקס היא קבוצת רישוי 3 והסאן היא קבוצת רישוי 2. אותו דבר גם עם ה-3, כרגע מציעים למכירה רק את הדגם בקבוצת רישוי 3 ולא 2 (לציי רכב). לכן אני מציע לחבר שלך לברר קצת יותר טוב איזה דגמים מציעים לו כדי כשהוא יגיע לסוכנות הוא לא יבהל ממה שהוא קבל ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה כל אחת מהמכוניות האלה הן מצויינות, אם כי שונות אחת מהשניה בכמה מימדים.

המגאן היא מכונית מצויינת, בעלת עיצוב חיצוני חריג ביותר בגירסת ה-5 דלתות וזורם והרמוני יותר בסדאן. תא הנוסעים שלה מצויין, מאובזר מאוד(כיאה למכונית צרפתית) ומרווח. בגרסת הסדאן מקבלים גם מרווח מצויין במושב האחורי, בזכות בסיס גלגלים ענק ביחס לקבוצה(268 ס"מ). מנוע המגאן מספק מאוד(115 כ"ס), והוא מחובר לתיבה המוזרה AL4, אך דווקא פה היא פועלת מצויין. המגאן מאוד נוחה, הנוחה ביותר בחבורה הזו. התנהגות הכביש שלה נעימה וזורמת, אך לא מגיעה לרמה של ה-3 או הפוקוס(יש לציין הגה חשמלי מצויין).

הפוקוס היא הישנה ביותר מבין המכונ יות הנ"ל, והדבר מורגש בעיקר בתא הנוסעים. אמנם בגירסת הג'יהה יש שיפור, אך עדיין לא מספק ליד המגאן וה-3. ההתנהגות מצויינת, מהטובות בקבוצה ובכלל.

הקורולה גם כן מכונית מצויינת, מעוצבת יפה בשתי הגרסאות, ודי מאובזרת. תא הנוסעים שלה נעים לשהייה, אך העיצוב לא מספיק הרמוני ליד המגאן וה-3. המנוע שלה מצויין. הוא מפיק 110 כ"ס, אך הקורולה מרגישה חזקה בהרבה. התיבה פשוטה, ללא טיפטרוניק, אך החיבור שלה עם המנוע מצוייין. נוחות הנסיעה טובה בהחלט, יכולה להתחרות בקלות מול המגאן.

המאזדה 3 מכונית מצויינת, שמנסה לעשות מה שהמאזדה 6 עשתה לקבוצת המנהלים, כלומר לכבוש את שוק המשפחתיות, והיא עושה זאת בהצלחה.

תא הנוסעים של ה-3 נעים מאוד לשהייה, הוא מאובזר והמשובים גם כן טובים. הבעיה היחידה היא המרווח במושב האחורי, שהוא בהחלט לא מספק. לעומת זאת, העיצוב יפה מאוד, והלוח מחוונים בסגנון "דה לא אלפא" מרשים מאוד. המנוע עצמו הוחלש מעט והספקו עומד על 105 כ"ס, אך הביצועים סבירים ומעלה. תיה"ל עצמה משולבת טוב עם המנוע, ויחד עם אפשרות טיפטרוניק עושה את עבודתה נאמנה. ה-3 לא מספיק נוחה, בעיקר ביחס למגאן ולקורולה, אך היא בהחלט מספקת מבחינה זו. היא מפצה את הנהג בהתנהגות ספורטיבית מאוד ובשלדה צייתנית ומתגמלת, אשר תעניק לאנין הנהיגה חווית נהיגה בכל נסיעה.

אני הייתי מתלבט בין המגאן ול-3. אם מדובר במגאן סדאן, אז הייתי בוחר בו. אך אם מדובר במגאן האצ'בק, הייתי דווקא הולך על המאזדה, שמעניקה חבילה לא פחות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...