Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על אנטי רולים מחברה לא מוכרת?

sshh
שימו לב! השרשור הזה בן 5204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מאמין שאיכות החומר ואיכות המוצר של חברה מוכרת יהיו עמידים וחזקים יותר,

ובין אילו חברות אתה משווה? אני לדוגמא לא הייתי חוסך גם בפרט הכי קטן.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך לא ממש מובנת.

מה זה "אנטירול של חברה לא מוכרת" מי החברה?

אנטירול זה לא מדבקה של NOS, אם הוא לא בנוי כמו שצריך ונבדק כראוי הוא יכול, במקרה הטוב, לא לשנות כלום ובמקרה הרע לפגוע בהתנהגות הרכב.

לענות על שאלתך, באנטירול לא חוסכים, קונים משהו טוב שנבדק וקיבל ביקורות טובות.

בכל אופן תן יותר פרטים או לפחות לינק למוצר.

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהבנת את השאלה בסופו של דבר ,תודה על התשובה.

אני אשמח לקבל ביקורות מאנשים שהתנסו עם אנטי רולים זולים לא מחברה מוכרת, האם הם עושים את העבודה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאתה מחפש במקום הלא נכון, בפורום הזה ישנם אנשים בודדים שהחליפו אנטירולים באוטו או אפילו יודעים מזה.

מציע לך לחפש באתרים בחו"ל כי קשה לי להאמין שתמצא פה את הישועה.

בהצלחה בכל אופן, אני אשמח להתבדות :-P

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת הפורום, אני אנסה להתמודד עם ההערה השחצנית והחצופה הזו:

נראה לי שאתה מחפש במקום הלא נכון, בפורום הזה ישנם אנשים בודדים שהחליפו אנטירולים באוטו או אפילו יודעים מזה.

יש אנטירולים של חברה לא מוכרת שהם טובים.

יש אנטירולים של חברה לא מוכרת שהם לא טובים.

יש אנטירולים של חברה מוכרת שהם לא טובים.

ויש אנטירולים של חברה מוכרת שהם טובים.

הכי גרוע זה לקנות משהו רע ולשלם ביוקר.

עכשיו, וכדי לסבך את החיים, יש אנטירולים מעולים, שהתקנה שלהם על סט מתלים לא מתאים תגרום להתנהגות פחות טובה מהמקור, יעני הם יהיו רעים לסט אפ שלך, (לדוגמא אם אני אתקין אנטירולים של אייבך, שהיא חברה מעולה, על הרכב המקורי שלי, ההתנהגות תהיה רעה, אבל שילוב של אותם אנטירולים על קפיצי אייבך-פרו על הרכב שלי, נותן התנהגות משובחת) בקיצור, תנסה להסביר מה יש לך, ולאן אתה רוצה להגיע, ואז אולי תוכל לקבל תשובות אינטלגנטיות.

למה אתה צריך אנטירולים ? יש לך זוויות גלגול גדולות מידי ? הרכב שלך לא יציב ? (יכולות להיות זוויות גלגול "מרשימות" אבל רכב מאד יציב, ראה מיצובישי איבו דור קודם), מותקנים אצלך קפיצים לא מקוריים או מוקשחים ?

למה אני שואל את כל זה, כי אם יש לך קפיצים מקוריים ואתה מתקין אנטירולים (למרות שע"פ "הספר" השדרוג הראשון הם צמיגים טובים, אח"כ מתלים טובים, ורק בסוף, באם ההתנהגות לא מספקת, הולכים על אנטירולים ... ) גם אם תתקין אנטירולים משובחים, אולי תקבל התנהגות פחות טובה, בנוסף, יש המון יצרנים, גם מהשורה הראשונה, שלא מייצרים אנטירולים, אלא פשוט שמית את ה"מדבקה" שלהם על אנטירולים של יצרן אחר, וגובים תוספת של 30% על השם ו"המדבקה", דוגמאות לא חסרות ...

בקיצור, כמו שהדגשתי למעלה: הכי גרוע זה לקנות משהו לא מתאים (רע עבורך) ולשלם ביוקר.

ליאור (שמקווה שהוא "בין הבודדים שיודע מזה" אנטירולים)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו לקחת את זה קשה אה, כנראה שאכן אחד מהבודדים :wink:

אל תיעלב, לא התכוונתי להשתחצן ואני אומר בפה מלא שאני לא מבין גדול באנטירולים עד הדקויות הקטנות ויתכן שמבין פחות ממך.

זה לא משנה את העובדה שבפורום הזה ובכלל בארץ אין הרבה שמשפרים את האחיזה ברכב מעבר לקויילאוברים או בולמים קפיצים איכותיים.

בכל אופן, אני לא חושב שאני חצוף, רק מציאותי.

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ליאור ,כרגע מה שמתוכנן זה לחתוך את הקפיצים המקוריים ולהחליף בולמים ל-KONI (הונדה EK9) הרכב יינעל R1R או R888 ,

על איזה אנטי רולים אתה יכול להמליץ עם שילוב כזה בוא נגיד שהתקציב הוא 1500-2000 ?

ראיתי סט אנטי רולים מאיביי במחירים ממש זולים ,המחיר ממש מפתה רק שאני לא יודע אם שווה לקנות אותם .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי הוגן להיות חבר פורום שעתיים וחצי ולהוציא דיבתו רעה, כדאי גם לשוטט בפורומים יעודיים בחו"ל ולקבל מושג אבל צא מנק' הנחה שיש לנו פתרונות גם כאן בלבאנט.

ועכשיו לעסק: אלא אם כן החברה נקראת "חברה לא מוכרת" אני לא רואה סיבה לא לפרסם את הפירמה.

תן לינק נראה מה נסגר עם ה"לא מוכרת", קח גם בחשבון שגם חברות מוכרות שמות פה ושם מדבקה על מוצר שלא באמת הם ייצרו.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מאוד מאוד זול, חומרים איכותיים אין שם בטוח.

אבל במחיר הזה אולי שווה לנסות, כמה עולה לך משלוח לארץ? רוב הסיכויים שהוא יעלה יותר מהמוצר עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...