Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בפתרון + מציאת חלקי חילוף לפולריס 400l

d-mad
שימו לב! השרשור הזה בן 4822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

היום נסעתי בטרקטורון וקיבלתי מכה חזקה בגלגל הימני כתוצאה מכך נשבר הציר שאליו מחובר הגלגל , רציתי לשאול אם מישהו יודע איך הציר מורכב ואם יש אפשרות לתקן לבד, ואו אם אין אפשרות לתקן אם מישהו מכיר מגרש חלפים ששם אני יכול לרכוש את החלק

תודה לעוזרים.

שחר

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מקדימה , השאלה היא אם יש אפשרות להחליף שם ציר או שכול החלק בא קומפלט? זה קורה לי כבר פעם שניה ואני מחפש פתרון חזק שלא ישבר מכל מכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נשבר לך ? הנאבה ? הקינג פין ? התושבת עצמה עם התושבת בולם ?

קשה לדעת על מה אתה מדבר , תפרט יותר והכי טוב אם יש לך אפשרות להעלות תמונה....

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרת תמונה תעזור נראה לי יותר מפירוט במילים אז הנה כמה

העניין הוא שאני לא יודע אם הפין מוכנס בלחץ ל "ברך" או בהברגה כי נראה לי קצת מוגזם להחליף את כל החלק בשביל הפין

תודה לעוזרים

IMG_0107.jpg

IMG_0108.jpg

IMG_0109.jpg

IMG_0110.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שברת את זה...?זה טלפון של חלקים מפירוק וחדשים לטרקטורונים,קוראים לזה "מקור בחלק",הוא ייעץ לך אם יש משהו חזר יותר...0504190009

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי יודע איך זה נשבר......

לי נראה שפשוט בגלל שהכלי ישן ,עייפות החומר,

בכל אופן תודה על העזרה.

אין לך אפשרות להחזיר את הקינג פין חזרה למקום ושזה יהיה חזק.

הפתרון בשבילך הוא חלק חדש\משומש.

אם אתה נוהג אגרסיבי אז אולי תחשוב להחליף בולם וככה למנוע בלאי ולהנות מאיכות נסיעה גם בנהיגה אגרסיבית.

בהצלחה,

זה לא משנה שגדלת בלול תרנגולות כל עוד בקעת מביצה של ברבור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבולמים שלי חדשים( בערך 3 חודשים) ככה שזה לא נראה לי הבעיה , העניין הוא שזה כבר פעם שניה שזה קורה לי בכלי הזה, פעם ראשונה אחי נהג בו, ופעם אחרונה אני.

העניין הוא שאני חושב שהציר עצמו פשוט חלש , וחשבתי אולי לקחת את החלק לחרט שיוציא את הציר השבור ויכין אחד יותר חזק אולי מחומר שונה , נראה לכם שזה יעבוד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

אוקי אז ככה לגבי הבעיה שלך גם לי זה היה והבתי את החלק ביד שניהה מאיזה אחד אתה צריך להחליף את ה"ברך"

גם לי יש בעייה אני צריך להחליף לטרקטורון שלי מסוג L400 את סט גליגלי השיינים ואני לא יודע מאיפה וכמה עולה

תודה לעוזרים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

יש בחור בשם שימי יש לו את כל החלקים לכל הדגמים של הפולריס הוא עובד חזק עם פולריס יש לו הכל מהבורג הכי קטן ועד החלק הכי גדול 0542062518....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...