Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייצור עצמי של אנטי רול, אפשרי? (איביזה 20VT)

שימו לב! השרשור הזה בן 5178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן שאפשר, אבל אם אלו השאלות שאתה שואל יתכן שאתה לא הבן האדם המתאים לעשות את זה.

מוט מייצב, כדי שיהיה אפקטיבי, דורש הבנה מעמיקה ובדיקות קפדניות.

הכל עניין של השקעה, אם אתה מחפש הרפתקה לימודית זה בהחלט יכול להיות מעניין אבל אם אתה מחפש לחסוך כסף הצעה אישית, קנה מוכן.

בהצלחה.

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאפשר להגיע לתוצאות טובות, ובוודאי שאני לא מבין למה.

דרגות קושי של חומר, חיתוך מדוייק, כיפופים מדוייקים, לחיצות בקצוות, בושינגים.. זה ממש לא מסגרות.

לפני ארבע שנים הזדמן לי לראות את המכונה שמייצרת את האנטי רול במפעל של אייבך. רובוט בגובה 5 מטר עם שטח עבודה של 200 מ"ר, סגור ומגודר, נשלט במלואו ע"י מחשב ייצור ומייצר אנטי רול מההתחלה ועד הסוף.

חומר מותך חלקית זורם בצינור, הרובוט חותך, מכופף בדיוק בנק' הנכונה, מסובב, מכופף שוב, ועוד.. ובקיצור. לוקח לו 6-7 דקות לייצר אנטי רול אחד.

זה לא פשוט פיליפ.

לא קל לתכנון, לא קל לייצור ואל תשכח שזה צריך לעבוד טוב אח"כ.

המלצתי הצנועה, קנה מוכן.

דודי

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב אפשר לשאול מה הוא האנטי רול הזה?

קראתי שזה מן מוט שמייצב את זווית הגלגול של הגלגלים, אבל במה זה מתבטא בדיוק?

תודה

90 קמ"ש זו רק המלצה (:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייצור עצמי של אנטי רול אמור להתבצע עם מוט פלדה לפני טיפול טרמי, ולעבור טיפול טרמי והרפיה לאחר שקיבל צורה.

אם תוכל למצוא סדנה שתוכל לבצע כיפופים מדויקים (גם אם בהעתקה ממוט קיים) ולבצע לאחר מכן טיפול טרמי והרפיה בטמפ' מדויקות ולמשכי זמן מתאימים, לך על זה.

לדעתי ייצא הרבה יותר יקר מאשר מוט מוכן שמיוצר ביצור (יחסית) המוני.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סרטון, מראה בדיוק את ההבדלים המהותיים בין המקור למשופר, ולמשופר עוד יותר, צריך רק ללחוץ על הדגל של ארה"ב כדי להבין את ההסברים, אלה אם כן אתם דוברי גרמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך לקנות אחד משופר וא להתעסק עם בניה, משום כמו שאמרו זה צריך להיות ממש מדוייק.

בנוסף צריך שיהיה למוט תכונות כמו גמישות מסויימת , חוזק מבני מסויים ועוד...

זה לא רק העיקר לכופף מוט ברזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, עזוב אותך מהרפתקאות, קפוץ לדודי מפיט סטופ ותביא קיט של אייבך שנבדק כמו שצריך והוכח כמוצלח.

לי היה אחד כזה בקופרה והוא שיפר משמעותית את ההתנהגות של הרכב.

השיפור יהיה מורגש אבל אל תצפה לאוטו קארט כי כדי לגרום לאיביזה להסתובב כמו שצריך דרוש הרבה יותר מקיט אנטירול.

בהצלחה.

***Skodillac***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון טוב

הייתי מתרשם יותר לו לא היו מביאים BMW במצב סטוק עם צמיגים בחתך גבוה מול BMW שונה עם ג'נטים אחרים וצמיגים בחתך נמוך משמעותית.

לחתך יש השפעת קריטית ומכרעת על הTURN IN ועל יכולת העקיבה של הצמיגים מאחור.

לטעמי - השקיעו כל כך הרבה בסרטים האלה שהקטע עם הגלגלים הלא זהים פשוט חובבני.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי - השקיעו כל כך הרבה בסרטים האלה שהקטע עם הגלגלים הלא זהים פשוט חובבני.

האמת היא שגם אני שמתי לב לעניין הזה.

באמת לא לעניין - אם רוצים לעשות השוואה בין שתי מכוניות שהוחלף בהן חלק מאוד ספציפי, חייבים להשאיר את כל שאר החלקים זהים אחד לאחד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי אין לדודי אנטי רול לאיביזה.

דודי??

אני לא דודי, אבל אני יודע שקיים קדמי ... אחורי יש למצוא, אין טעם לשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...