Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה שברומו של עולם או האם חברה ושירות קרבי הולכים יחדיו?

easyrider0
שימו לב! השרשור הזה בן 5208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם חברה ושירות קרבי הולכים יחד? אני מתגייס לשריון בעוד חודש וחצי ואף על פי שעוד אין לי חברה קבועה, חשבתי אם זה בכלל אפשרי באמת?

אם אני אצא פעם בשבועיים שלוש אני בקושי אראה אותה וכול זמן שלא אראה אותה אתגעגע אליה רצח מה שיוסיף לקושי שבשירות הצבאי.

האם למישהו יש נסיון?

האם יש דרכי קסם כול שהם שיעזרו לפתור את הקושי הזה?

האם אפשר להתחיל מערכת יחסים בזמן השירות? כלומר כול השלב הראשוני של הקשר שדורש המון השקעה של זמן ואנרגיה יהיה מאוד קשה לביצוע כי אני אראה אותה גג ליומיים פעם בשבועיים(איזה משורר אני).

נ.ב

ואיך עניין הז*&נים במהלך השירות? האם סטוצים יותר נגישים מעכשיו?

מודה לכם על התשובות!

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר, הכל תלוי בכם, אם תרצו מספיק חזק, תוכלו להתחיל קשר, תוכלו לבחזיק קשר, תוכלו לעשות מה שרק תרצו.

כשאני התגייסתי הייתי בקשר עם מישהי והחזקנו את כל השירות של שנינו.

הכל תלוי באם רוצים מספיק.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חייל קרבי ולפני, במהלך ואחרי השירות הייתה לי אותה חברה, אה כן , והיום היא אישתי.

שום בעיה עם חברה בשירות קרבי, זה תלוי בסוג הקשר וכמה שניכם תרצו או לא תרצו אותו.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיס של אחותי מ.פ. קרבי, נמצא בבית אחת ל3 שבועות, ומכיר את אשתו כשנתיים והתחנן איתה לפני חודש.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה תלוי רק בך ובחברה שלך.אם הקשר חזק,שום דבר לא ישבור אותו.והנה לך הוכחות של החבר'ה מעלי.

אני התגייסתי לקרבי כשהייתה לי חברה ונפרדנו בערך אחרי חודשיים,כנראה שהקשר שלנו לא היה מי יודע מה חזק :lol:

בהתחלה לאיזה חצי מהאנשים היו חברות אבל עד סוף מסלול רובם נפרדו.בקיצור הסטטיסטיקה אצלנו הייתה לא משהו.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אפשרי אבל קשה לאללה. לא סתם יוצא לראות הרבה חברים/חברות שנפרדים עקב הקשיים האלה.

הגעגועים והמחשבות יכולים לשגע.

מצד שני, אני רואה קשרים חזקים שמתגברים על הכל. חצי שנה לשיחרור הכרתי חיילת מבסיס אחר,

הייתי רואה אותה פעם בשבוע-שבועיים (וגם ליום-יומיים). עוד חודש אנחנו חוגגים 10 שנים ביחד (כולל חתונה).

יותר מזה? לאחותי יש חבר עוד מביה"ס. היום היא קצינה בצנחנים והוא בגולני והקשר בינהם מדהים.

מתראים אולי פעם בחודש.

כשתכיר מישהי שתתאים לך, כל הקושי יהיה לגמרי שווה את זה.

עם בחורה פחות חשובה אתה תרגיש לבד שהמאמץ הוא לשווא.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חברה ושירות קרבי הולכים יחד? אני מתגייס לשריון בעוד חודש וחצי ואף על פי שעוד אין לי חברה קבועה, חשבתי אם זה בכלל אפשרי באמת?

אם אני אצא פעם בשבועיים שלוש אני בקושי אראה אותה וכול זמן שלא אראה אותה אתגעגע אליה רצח מה שיוסיף לקושי שבשירות הצבאי...

נ.ב

מודה לכם על התשובות!

חרמן,

אז תגיד שאתה מתלבט בין זיון קבוע לסטוצים - אל תלך סחור סחור.

חברה קבועה תוציא לך את המעיים מהאוזן אבל לפחות יהיה לך למה לחזור הביתה.

בסטוצים לעומת זאת כל יציאה הביתה לחמשוש תחיה במירוץ נגד הזמן לזיין משהו לפני שהביצים יתחילו להכביד עליך במסעות.

פיספסת? תהיה חייב לעשות את הפ"פ-אית, וזאת חוויה שאתה עלול להצטער עליה כל החיים ידידי.

שפשוף נעים.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לכם על התשובות!

הסר דאגה מליבך, אם אתה לא מז**ן כשאתה יוצא, אז מז**נים אותך כשאתה חוזר. אם אתה מז**ן כשאתה יוצא, אז מז**נים אותך כשאתה חוזר.

ככה שז*ונים אתה בכל מקרה תשיג.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקשר עם זוגתי אוטוטו (מרץ) 4שנים,ו85% מהקשר היה (ועדיין) מתראים רק בסופי שבוע ליום-יומיים (מה לעשות,מרחק מכביד,בקרוב העניין ייפתר בעזרת ה' כשנגור ביחד).

קשה? בטח קשה,אבל אין דבר העומד בפני הרצון :)

וכמו שאמרו קודמיי,אם הקשר חזק,אתם תעברו הכל :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל שלי בטירונות הסביר לנו ככה:[בערך]

סיימת טירונות, אתה והחברה שלכם עדין ביחד? אתם מאוהבים.

סיימת מתקדם, אתה והחברה שלך עדין ביחד? אתם אוהבים.

סיימת מסלול ,אתה וחברה שלך עדין ביחד? היא בוגדת בך.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברה אתם מכניסים בי תקווה:D:D:D

כבר התחלתי לאכול סרטים ששלוש שנים אהיה בדד מלבד סטוץ פה סטוץ שם.

טוב לדעת שיש מקרים שהכול עבד אחרת, זה ממש מעודד:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חברה, הייתי 5 שנים בצה"ל ביחידה קרבית, אין בעיה להחזיק קשר קבוע, ההיפך, פחות דבק ויותר געגוע רק מועילים.

לגבי זיונ** , כל עוד משרתות סמבציות בצה"ל, אין לך מה לדאוג. - מומלץ לנסות סמבציות חי"ר.8)

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך פה, יש כאלה שמצליחים להחזיק קשר תו"כ שירות צבאי,אבל....

מאוד תלוי בך.

אם אתה טיפוס קנאי יחסית לחברה שלך אז מראש אני אומר לך- וותר על העניין.

אתה תשב ותאכל סרטים על "מה היא עושה עכשיו ? אולי היא עם מישהו ?" וכו', כשתלך לשירותים תגלה שעל הדלת כתוב "כשאתה יושב על האסלה,דמיין על מי חברה שלך יושבת עכשיו"... ואם חברה שלך גם חיילת אז בכלל יש את המשפט "הזין של ג'ובניק קרבי, הזין של קרבי-ג'ובניק"...

אוכל סרטים כבר מעכשיו ?

אתה בבעייה.

:wink:

הכל כמובן בהומור,אבל אני יכול לומר לך שלי אישית לא היתה חברה במהלך השירות הצבאי (קרבי גם כן) למעט בתקופה ממש לפני השחרור שביצעתי תפקיד מטה והייתי כל יום בבית,אבל אני זוכר המון שיחות שביזות עם החברים שלי שהיו להם חברות, רובם נפרדו מהחברה בשלב זה או אחר של השירות כך שאכן יש לך פה עדויות חיות על קשרים ששרדו שירות צבאי קרבי,לצערי (או לצערך), המקרים האלה הם היוצאים מן הכלל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי שרוב הקשרים הרציניים במהלך הצבא זה יוצא מהכלל..

כול הנותר לי הוא לבנות על סטוצים ביציאות:-):-):-):-):-):-):-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...