Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה כללית לגבי שינוי מידת ג'נטים וצמיגים לרכב

Leon_09
שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם על ג'נט במידה כלשהי ניתן לשים כל מידת צמיג הקשורה למידת הג'נט עצמו , כלומר על ג'נט מידה 17 ניתן להרכיב כל צמיג במידה XXX/XX/17 ؟

גיר ידני או רגיל?

Seat Leon 2002 1.8 Manual . Subaru B4 2007 2.0 Manual . Kia Sportage 1997 2.0 Manual . Seat Leon 2002 1.6 Manual . Isuzu D-max 2006 3.0 TDI Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הרוחב של הצמיג ( ה 3 ספרות הראשונות) משתנה בהתאם לרוחב הג'אנט, יכול להיות 6 אינץ', 7 אינץ' רוחב.

וזה משתנה.

לעומת זאת, החתך לא כזה קריטי ואפשר לשחק איתו, יותר נמוך, יותר גבוה.

סתם דוגמא לי באקסית (איביזה לטינו) היו ג'אנטים של איביזה טורבו וצמיגים במידה 195/45/16. היה לי פנצ'ר באחד הצמיגים והיה לי קשה למצוא זמנית משהו מתאים משומש במצב טוב, לכן הרכבתי צמיג במידה 205/55/16 משום מה גם ישב טוב..

בכל אופן כבר המספרים זה לא התחום שלי, אבל רוחב הצמיג משתנה בהתאם לרוחב הג'אנט, החתך (המספר האמצעי) אתה יכול לשחק איתו, וכמובן המספר הסופי שהוא כביכול ה 17 , של האינץ' אין אפשרות.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז"א שמידת הג'נט מתבטאת בקוטר וברוחב של הג'נט ? כלומר כשקונים ג'נט בקוטר מסוים אז גם בוחרים את מידת הרוחב שלו? , ובכך גם בוחרים את מידת הצמיגים המתאימה לג'נט ?

גיר ידני או רגיל?

Seat Leon 2002 1.8 Manual . Subaru B4 2007 2.0 Manual . Kia Sportage 1997 2.0 Manual . Seat Leon 2002 1.6 Manual . Isuzu D-max 2006 3.0 TDI Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא בוחר.

יש דגמים ספציפיים, יש ג'אנט 16 אינץ' ברוחב של סתם להמחשה 7 אינץ', ואתה יכול להלביש עליו לדוגמא צמיגים בגודל 205/50/16

(ה 50 זה החתך וזה אפשר לשנות לפי רצונך - כמובן אם חוקיות משחקת אז לפי רצונם של משרד הרישוי).

ויש ג'אנט ספציפי 16 אינץ' עם רוחב של 6 אינץ' סתם להמחשה, שאתה יכול להלביש עליו 195/45/16 סתם לדוגמא.

לא כל ג'אנט 16 אינץ' מגיע עם אותו רוחב, זה בר שינוי. הסופית של הצמיג חייבת להיות תואמת לגודל הג'אנט

החתך , המספר האמצעי יכול להשתנות, הרוחב, ה3 ספרות הראשונות אמורות להיות מתאימות לרוחב הג'אנט שמשתנה.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהא הבנתי , תודה על ההסבר.

לפי AutoData ,לרכב שלי יש אפשרות להרכיב מידה 205/55/16 , וגם המידה 205/50/17, אז לפי זה גם לא תהיה בעיה במכון רישוי לאשר את המידות האלה, נכון?

גיר ידני או רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרשום באוטודאטה היא המידה התקנית לרכב על פי היצרן ותאושר במכון הרישוי.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...