Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי תיבת DSG באאודי A8

eladdl
שימו לב! השרשור הזה בן 5205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שנת 2009, לרכב משודכת תיבת DSG

השאלה היא ברגע שאני מעביר בתיבה ל S משמע הDSG , הרכב מעביר להילוך שיוט לאחר מספר שניות ,

ככה התיבה מתוכננת? אם אני מוריד ידני עם ה"גו'יסטיקים" מאחורי ההגה לדוגמא להילוך שלישי ב80 לאחר 2 שניות הוא מייד מעביר ל5-6-7 ולא נשאר בהילוך המוגדר.

ככה זה אמור להיות? מלבד שזאת תיבה גאונית ובאמת חוויה מהמהירות העברה והורדה של הילוכים.

תודה מראש ושבוע טוב.

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שההילוך יעבור אוטומטית בשיא ההספק/סל"ד , לא זאת הייתה הכוונה.

הכוונה אם התיבה מתוכננת לעבור להילוכי שיוט לאחר 2-3 שניות אם אין תגובה מיידית על הגז מרגע ההורדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- S היא אמורה למשוך יותר (זמן וסל"ד), אבל אני בספק כמה אנשים פה נסעו על התיבה של ה- A8...

לי היתה DSG6 והיום יש לי DSG7, אבל על גולף זריזות, לא על A8.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה שם על S זה לא אמור להעלות להילוכי שיוט לאחר כמה שניות. הרכב אמור להישאר על הילוך נמוך, נקודה.

בקשר למתגים מאחורי ההגה... כאן התיבה אמורה להחזיר למצב שיוט, אלא אם כן הכנסת את הגיר למצב "מניואל" קבוע.

כדי להחזיר ידנית לשיוט תחזיק את המתג הימני לחוץ 2 שניות ואז התיבה תעבור למצב D רגיל.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו A8 מגיעה עם תיבת DSG? :roll:

למיטב ידיעתי אין אודי A8 עם DSG, או לפחות לא הDSG שאתה מתכוון אליו:

The new A8 has a 6-speed Tiptronic torque converter gearbox with DSG, or “Dynamic Shift Control” in Audi parlance.

This allows you to make manual downshifts or upshifts using a pair of steering wheel paddles whether you’re in full Tiptronic mode, Drive, or Sport.

(או בקיצור, הDSG בשפה של אודי מתייחס ל"ג'ויסטיקים" מאחורי ההגה ולא לתיבה כפולת מצמדים כמו בVW. באודי לתיבה הזו קוראים S-Tronic)

ובאשר לשאלתך:

Sport has the advantage of holding the gear you use to enter a bend all the way round, so you don’t get an annoying downshift that unsettles the car on the apex.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז הם קוראים לתיבה בשם אחר? בתיבת ההילוכים יש טיפטרוניק ויש S

ה S משמע ספורט?

חרשתי על כל אתר אפשר וראיתי באמת שזה 6 הילוכים , מה שמוזר שבמו עיניי ראיתי 7 הילוכים כאשר מעבירים ל S.

ההרגשה היא אותה הרגשה כמו DSG אחד לאחד.

בכל מקרה תודה רבה על המידע , ואם יש לך מידע נוסף על ה7 הילוכים אשמח לדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A8 עם DSG ?! לא מכיר.

מה שאומר שכבת "זאת תיבה גאונית ובאמת חוויה מהמהירות העברה והורדה של הילוכים." על תיבה פלנטרית

שזו עוד יותר מחמאה לדעתי...

במצב S הוא חוזר לפעולה אוטומטית אם לא נגעו במשוטים אחרי זמן מסויים.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרגשה היא אותה הרגשה כמו DSG אחד לאחד.

אולי אתה לא מספיק רגיש לדברים האלו...

אני לא יודע אם התיבה ב-A8 זהה לזאת שב-A6 3.0T החדשה שנהגתי עליה, אבל יש הבדל מורגש בין העברות

בגיר DSG להעברות ב-A6 עם התיבה האוטומטית.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי זה שראיתה הילוך 7 בתצוגה היא מהסיבה שאתה כניראה נוהג על הגירסה הבסיסית של ה A8 שהיא בעלת הנעה קידמית וגיר רציף שבו יש 7 הילוכים מתוכנתים במצב ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי בעבר על גולף GTI עם DSG ההרגשה היא אותה הרגשה בדיוק, תגובה מיידית של הורדה והעלאת הילוכים.

בניגוד למכוניות עם טיפטרוניק רגיל או אפילו ה X5 שבחתימה שאין מה להשוות בכלל,

לגבי הבחור שמעליי , הרכב עם הנעה 4X4 (קוואטרו) ככה שנשללת האפשרות שבגלל זה יש 7 הילוכים.

אגב גם לא קיים A8 מהשנתון הזה או מעליו עם הנעה קדמית , כולם קוואטרו.

אבל תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב טעיתי , היום בגשם נחשפתי לדעת שהאוטו אכן הנעה קדמית , טעות שלי. :lol:

מה שכן עדיין מוזר העניין עם ה 7 הילוכים, גם צילמתי אחרי שהבנתי שאני לא הוזה

18012010011.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...