Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה החוק אומר על חנית נכה?

שימו לב! השרשור הזה בן 5110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אתמול, בסביבות השעה 18:00 בערב החנתי את הרכב, כשחזרתי ראיתי את הדוח על שימשת הרכב, דוח עירייה בסך 500 ש"ח.

לצערי, לא ראיתי את הסימון שמודבק על הקיר. אם הייתי רואה, ברור שלא הייתי מחנה שם. [אחותי נכת צהל אז אני מבין את חומרת העבירה..]

מישהו יודע אולי מה החוק אומר לגבי הצבת תמרור? האם לא צריך להיות תמרור עם עמוד? תאורה ברחוב?

חזרתי לשם היום בכדי לצלם את המקום, אפשר לראות שהסימון של החניה כמעט ומחוק לחלוטין, אין שם תאורה(זה היה בערב), וגם השלט שמודבק על הקיר אינו נראה לעין. :roll:

אשמח לשמוע את דעתכם,

DSC_0792.jpg

DSC_0795.JPG

DSC_0800.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאין לך "קייס" כאן. מבחינת העירייה \ משטרה יש צבע על הכביש, המדרכה ושלט ברור וגדול.

מה שכן, ניתן לשלוח מכתב ערעור לעירייה \משטרה עם התמונה האחרונה שצירפת, שיראו כי הסימון לקוי ומוזנח ואולי זה יציל אותך מהדו"ח.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו הצביעה של הלבנות נראת בצורה חאפרית,שלא נדבר על התמרור.

אתה צריך לבדוק את זה מול העייריה ומע''צ ואחר כך לנסות לערער,כי לדבר הזה לא נראה לי יש אישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שקצת לא ברור לי, במידה ואכן חנית בצורה הזו, איך לא ראית את השלט מול עיניך ברגע שיצאת מהרכב..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות אהבתי למאזדה,אני חייב לציין שהמאזדה שלך נראית מצוין,מה זה מצוין מדהים!

אם תוכל לשלוח לי הודעה פרטית ולהגיד לי באיזה וואקס/פוליש אתה משתמש אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לצלם תמונה בחושך במצלמה, ללא פלאש. אולי זה ישכנע את השופט.

(כמובן שבמצלמה יראו את השלט אבל זה יכול להעיד על התאורה הלקויה באיזור)

אני כמו האחרים גם לא מבין איך לא שמת לב לשלט בזמן שיצאת מהרכב/חזרת אליו.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד במשטרה, אני יכול להגיד לך שאני לא הייתי חושב אפילו על לרשום דו"ח.

הסימון על הכביש ממש לא מעניין ולא משנה.

מה שכן משנה הוא שלפי תקנות התעבורה, התמרור מחייב ממנו והלאה והיה צריך להתקין אותו לפני החניה ובטח לא על הקיר.

לדעתי הדו"ח לא חוקי ודינו להתבטל.

אתה גם יכול לבדוק בעירייה האם התמרור אושר ע"י רשות התמרור בעירייה ולבקש את הפרוטוקול.

אם התמרור לא אושר, הרי שהתמרור לא חוקי ויש לבטל את הדו"ח.

תנסה לפנות לעירייה (ליועץ המשפטי) ושטח את טענותיך בפניו.

אני חושב שיבטלו לך את הקנס עוד לפני שזה יגיע לבימ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי נו באמת, דיי עם ההתחסדות!

התמרור לא מוצב כהלכה, תמרור אמור להיות מוצב לפני החנייה במקום שכולנו מצפים שיהיה, ממתי מציבים תמרור על קיר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן, תודה רבה. להאנתך אני מעלה עוד תמונה 8)

טומי, אני באמת אגש לצלם בחושך.

אייל, אתה לא השוטר הראשון שאומר לי זאת. לכן שאלתי לגבי תקנות. איפה אפשר לקרוא על התקנות הללו? :roll:

סהר, אם הייתי רואה את השלט והייתי עושה זאת בכוונה הייתי משלם ושותק. אבל מכיוון שלדעתי זה לא חוקי, אני לא מתכוון לוותר. :wink:

DSC_0567.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הדו"ח מצדם של הפיקוח היה מיותר מפני שלאבא שלי יש חניית נכה(לצערי) מול הבית ותמיד שבמקרה מישהו חונה

אני מתקשר למשטרה במטרה שיאתרו את בעל הרכב בלבד ויצרו איתו קשר שיזיז את הרכב ודורש במפורש של ינתן לו דו"ח .

אני מאמין שסתם ככה לא היו נותנים לך דו"ח .

אבל אם אני לא טועה יש דרישות מפורטות ונוקשות לגבי שילוט וסימון על הכביש.

את אבא שלי לדוגמא חייבו בשלט גדול וברור עם מס רכב וסימון ברור של תחומי החניה על הכביש.

אני מאמין שבמידה ואחד מהפרמטרים האלו לא בוצע כראוי יש לך עילה לביטול הדו"ח .

לפחות שווה ניסיון!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאתה יכול לבדוק לגביו הוא חוקיות התמרור ...

יש בקניונים ומתחמים רבים חניות נכים ולא כולם בחוק .

זאת אומרת שהתקן נגיד קבע לקניון 10 חניות אבל הוא שם יותר צריך לבדוק איזה חניות עברו ועדת תמרור

אני יכול להגיד לך שיש מקומות בהם רשות מציבה שלט לפני שהוא עבר ועדת תמרור ובזמן הזה אפשר לערער על הדו"ח.

בהצלחה במלחמה בבירוקרטיה .

באיזה עיר קרה המקרה .יש ערים כמו תל אביב שאין לך סיכוי מולם.

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...