Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי קניית רכב חדש (סופר מיני איכותית עד 120K ש"ח) [כ"ע]

georgesh
שימו לב! השרשור הזה בן 4453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטנו לרכוש רכב חדש, התקציב הוא עד 120K, המטרה היא לקנות רכב איכותי, קטגוריית סופר מיני, רוצים רכב צעיר שישדר ספורטיביות, יהיה בטיחותי, וחסכוני ברמה סבירה, ויתן מראה יחודי מהליסינג. בינתיים ההתלבטות היא בין שלושה דגמים1.4 JAZZ ידנית,1.4 Bravo ידנית, Polo DSG 1.2 TSI. את הפולו עוד לא ראינו אבל להורים יש גולף דור 6 והרכב מצוין מכל הבחינות והרכבים אמורים להיות קרובים. הנסועה הצפויה היא 30K-35K לשנה, הרוב בתוואי בין עירוני (אבל לא ממש) הכבישים הרריים (הרבה באיזור אוני. חיפה). יש איזושהן המלצות או רשמים שאתם יכולים לתת? גם כן קראתי על מקומות שאפשר לראות רכבים יד ראשונה עם 0 ק"מ (בהקשר של JAZZ), מישהו יכול לשפוך יותר אור על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אני חוסך לעצמי ופשוט מדביק לך מה שרשמתי לפני דקה למישהו עם אותה התלבטות כמו שלך:

לשאלתך ,

אני מאד ממליץ על מנועי ה TSI של קבוצת פולספאגן -

בסדר הגודל של המחירים שצינת יש הצעה מצויינת שאני יודע ( כי קניתי לפני חודש וחצי) עליה לסיאט - על גיר אוטמט .

הם לא יסכימו לתת לך מחיר בטלפון אבל שווה להגיע אליהם כי באולם הם נותנים הנחה על הדגם האוטומטי עם המנוע TSI.

הוא גם חסכוני מאד בדלק ובטוח חזק יותר מכל ההצעות שרשמו לך פה - הוא מגיע עם מומנט של 17.5 קג"מ ו 105 כ"ס

שזה נראה לי יכול להיות מאד יעיל באזור ירושליים...

אני גר בחיפה וזה מאד יעיל פה עם כל המורדות והעליות...

לגבי בטיחות הוא 5 כוכבי בטיחות - שהיחידי שדומה לו בביצועים ובמחיר זה הפביה של סקודה - אבל ראיתי באתר של NCAP שהפביאה רק עם 4 כוכבי בטיחות ... ( לדעתי היא גם פחות יפה - אבל זו רק דעתי...)

זהו ...

שיהיה בהצלחה בכל מקרה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף הבראבו- מראה צעיר,ספוטיבי,מנוע מצויין ובטיחותי.

כל מקום שאני רואה DSG אני חושב פעמיים, מי שאוהב רעש של עגלת סופר שיבושם לו.

סתם לצורך העניין, ראיתי בבני ברק באוטודיל בראבו 2009 יד ראשונה עם 25K ק"מ מבחוץ ומבפנים ניראת כמו חדשה (מחירון 78K )

אולי שווה לך ליבדוק, בכל מיקרה היו גם סיאט וVW חדשות שם עם 0 ק"מ (1.2TSI אוטו')

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...