Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעם הטבק לנרגילה האהוב

ilan 206
שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות "החומוסייה שלי", "השווארמה שלי" מעניין אותי לדעת מהו טעם הטבק האהוב על חברי הפורום?

ואם יש לכם כל מיני שיטות טובות משלכם לכל דבר הקשור לנרגילה בסגנון של:חלב/מים קרים בכד, צורת חורים מיוחדת, שילוב טעמים מיוחד איפה אתם קונים טבק? במשקל או קופסא? איפה אתם קונים (אני אישית בבית הנרגילה בנס ציונה-אחלה מקום)?

שלי:

טעם-לרוב אני שם דובדבן,תפוח ולפעמים פסיפלורה גם נחמד.

אני אוהב לקנות במשקל למרות שאיפה שאני קונה זה קצת יקר 10 שקל ל100 גרם אבל זה המקום שהכי קרוב אלי (בני עי"ש) שמוכר במשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני קונה במקורי (כמו אבו שוקרי המקורי) מה שאומר בכפר יאסיף שליד עכו.

יש שם 2 חנויות. האחת מלך הנרגילות (שכולם מכירים) אבל היא התמסחרה וזה ממש לא מה שהיה פעם אז עברתי לאבד-אל-קדר שהוא מייבא טבק מהרציניים בארץ. אמנם במקום 80 שקל לקילו אני משלם 100-120 (תלוי במשלוח) אבל הטבק לא נשרף ופשוט להיט.

הטעם האהוב והרגיל הוא כמובן תפוח למרות שאני מידי פעם משתולל על איזה 100-200 גרם של אבטיח מנטה, פסיפלורה, דובדבן (אם יש טרי) ועוד הרבה טעמים מגניבים.

היום קניתי נרגילה חדשה לידידה שלי, סורית הברגה יצוקה (אבל לא כמו ההברגות של פעם, קונוס) אמנם קנס של 100-200 שקל (תלוי בגודל) אבל שווה כל שקל.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבטיח-מנטה זה כאילו טעם אחד? לא שמעתי עליו אף פעם...

אם לא ניראה לי אתה הבנאדם הראשון ששמעתי שאוהב מנטה. זה פשוט כל כך גועל נפש ומשאיר לך טעם מגעיל בנרגילה ולא משנה איזה טעם תשים זה משתלט והורס הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמנטה מקופסא אני מסכים איתך, כשהמנטה טריה היא נותנת תחושה כמו של מסטיק טוב (תחושה של קור בגרון)

כמובן שיש לי ראש מיוחד לטעמי המנטה המוזרים והנרגילה מתקלחת כשהיא צריכה אז אין לה טעמי לוואי (כמו שיש לרוב הנרגילות לצערי)

וכן, זה טעם אחד. אבטיח-מנטה

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שעוד אנשים מעשנים נרגילות, פעם אחרונה שלי הייתה ב-2003.

וללא ספק שתפוח.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד רציתי לדעת ממה ואיך מכינים את הטבק לנרגילה, יש שמועות שמוסיפים חרא של גמלים לתערובת:-).

הסבר בבקשה.

ואם יש לכם טיפים כללים בנושא נרגילות, לא להתקמצן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפים? טפל בה היא תהיה בסדר (בערך כמו אוטו) תוציא מים אם אתה לא מעשן בה, נקה אותה, מידי פעם את הגולה/השסתום אחרת הוא או ההברגה יתקעו, תעביר חותר בגוף זה יוציא מלא ליכלוך.

לגבי הטעם, קנה טבק איכותי (טרי ולא נוזלי מידי). אל תשים אותו כגושים בראש, פזר כמה שאפשר ואל תגזים בכמות. רצוי 2 שכבות של נייר כסף (למנוע שריפה ולפיזור איכותי) וכמובן גחלים איכותיים.

קוטר הצינור וכמות המים משפיעים ישירות על כמות העשן שיוצא.

אלכוהול או חלב במים = לא.

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אונו-אני לא אוהב סיגריות בגלל הריח שהן משאירות והריח שיוצא מהן אבל אני אוהב לעשן אז יש את הנרגילה.

אפשר לשים גם מים קרים זה נותן טעם יותר טוב וזה נותן עשן קריר קצת.

אלכוהול בחיים אל תשים במקום מים. חלב ניסינו פעם אחת מזמן וזה היה קצת מגעיל אבל התרגלנו וזה עשה לכולנו כאב ראש מטורף-אז גם לא כל כך מומלץ.

את הגחל תזיז כל כמה זמן שהטבק לא ישרף רק במקום אחד,תנקה אותה כל כמה זמן-שטוף את הכד,נקה את הצינור (לפני השימוש תנשוף לתוכו כשהוא לא מחובר לנרגילה) וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום הראשון דובדבן ומיד אחריו תפוח, כמובן ששניהם במשקל.

קונה במלך הנרגילות בנתניה.

ד"א הביאו לי גחלים לא מזוהים ב 15 שקל לפאקט, בהתחלה התלהבתי מכמות העשן, ורק שחזרתי לגחלי פגסוס הבנתי כמה הטעם היה מסריח! ומה שזול עולה ביוקר.

"אתה רוצה לקנות ביוניר דולבינים?! חדש, לא גנוף. נפל ממשאית"

HU: pioneer 5800 AMP: soundstream lw 4.500 COMP: morel pulse SUB: rockford P2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? היה כבר, בשירשור: טבק לנרגילה - מה הטעם שלכם? .

אתה יודע שאתה מכור לפורום כש: אתה מעלה באוב שירשור ישן כשמשהו מזכיר לך אותו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסע הנרגילות המהולל שלי כלל מגוון טעמים במגוון תקופות.

פעם הכי אהבתי מלון, דובדבן ואפרסק (לכל טעם היה את התקופה שלו)

אבל בשנתיים האחרונות, רק תפוח, רצוי במשקל (לא מכל מקום כמובן).

למרות שאני חושב שהגיע הזמן להתרענן קצת בטעם למשהו אחר.

לרוב משתמש בגחל לימון, נייר כסף כפול.

אם יש בהישג יד אז משתדל להשים מים קרים או קרח בכד, ככה העישון יותר קריר ומרענן בנרגילה.

נרגילה? סורית יצוקה כמובן.

שומר שתהיה נקייה, דואג לשטוף אותה מידי פעם ולא עושה בה ניסויים. (אלכוהול, חלב וכו'.. עברנו את השלב המיותר הזה)

צינור לנרגילה? הגעתי למסקנה שהצינור הפשוט שבדרך כלל מוכרים איתם, השחור. רק לא עם הסיומת מפלסטיק, אלא ממתכת הוא הכי טוב. (ממש כיף שהמים קרים)

נירגול מהנה לכולם.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה שלי דווקא היינו מעדיפים צינור של מזגן, השקופים האלה.

הצינורות עם הברזל בפנים מחלידים או נשברים ואז אתה שואב מלא "עוגיות חלודה", כאלה.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? היה כבר, בשירשור: טבק לנרגילה - מה הטעם שלכם? .

טוב שהבאת את השרשור הזה, אני עדיין באותה דעה של התגובות שרשמתי שם. גם לגבי הטבק וגם הצינור :)

אילן, נראה לי שמדובר בטעם הזה:

13012010249.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

תפסיקו לעשן.

זה לא טיפ.

אבל הנה לכם אחד:

אני שם שכבה אחת של נייר כסף בתוך הראש, עושה חורים באותו גודל ומיקום כמו בראש עצמו, ורק אז שם בפנים את החומר וסוגר עם שתי שכבות מלמעלה. ככה השליפה בסוף ממש מהירה, ולא צריך לגרד את כל החומר מהראש.

את החומר קונה במשקל רק ממלך הנרגילה בכפר יאסיף. בתוך הראש אני שם חצי חצי תפוח וסוכריות. גיחל מעץ לימון.

נירגול מהנה לכולם. חוץ מלדרור כי הוא לא מעשן :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...