Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט 97' - הרכב נכשל בטסט 3 פעמים בגלל זיהום אוויר

michael28
שימו לב! השרשור הזה בן 5220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. מדובר ביונדאי אקסנט 97 אוט'

היום ניגשתי לעשות טסט, הכול היה בסדר מלבד בדיקת זיהום האוויר.

כל הנתונים בסל"ד גבוה. בסל"ד נמוך הם בסדר.

הנתונים להלן: למדה: 0.987

CO: 0.44

טמפ': 96

נסעתי למוסך ושמו לי תוספת לדלק, נסעתי חצי שעה, עשו בדיקה ולהם יצא שהרכב עובר טסט.

ניגשתי לטסט:

למדה: 0.994

CO: 0.72

טמפ': 80

במכון אמרו לי לנסוע עוד, לחמם מנוע ולחזור.

חזרתי עוד פעם:

למדה: 0.998

CO: 0.82

טמפ': 103

אני כבר ממש מתוסכל, הוצאתי היום 350 ש"ח על כלום ועוד לא עברתי טסט. הם אמרו לי להחליף ממיר ב1500 ש"ח ואני ממש

זקוק לעצה כי ממש אין לי סכומים כאלו. זה פעם ראשונה שהרכב נכשל על בדיקת זיהום אוויר וסה"כ לא הרגשתי שום שינוי בצריכת הדלק או בסחיבה. מה לעשות???

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור המרכז גש ל"ינקו קרבורטורים" ברחוב המלאכה 29 בחולון.

הבן אדם פשוט אומן עם מערכות דלק (קרבורטורים והזרקות), יש לו את המכשיר שאיתו בודקים CO בטסט.

הציל אותי כמה פעמים עלידי כיוון פשוט וברוב המקרים גם לא לקח כסף על זה.

אני ממהר לקראת המוות במהירות של שישים דקות לשעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחיות על תוספי הדלק הם בד"כ לנסוע איתו את כל חצי המיכל, לתדלק ואז לגשת לבדיקה.

קנה "גולד-לייבל" כך אם לא תעבור את הבדיקה תקבל החזר מלא על התוסף. בהצלחה

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לתת לרכב להתחמם ואז לגשת לטסט על מנת שהממיר יתחמם וזיהום האוויר ירד.

כמו כן אם אתה רוצה ללכת למכון הזרקת דלק יש את חבר הפורום חיים יוד שמטפל במערכות האלו(ולי אישית הוא עזר המון).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שחלק מהפלגים שלך במצב לא משהו. (שחורים משמן) מנסיון אישי שלי במקרה שהבעיה היא ב CO בלבד החלפת פלגים תוריד את ערך ה CO ל-0 ותעבור טסט. עלות מוערכת 50 ש"ח. אך זה לא פותר את הבעיה ברכבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הראשונה ניגשתי כשהאוטו היה די קר, אח"כ נסעתי הרבה וניגשתי כשהאוטו חם, להפתעתי זה הראה שיש יותר זיהום, וזה עוד אחרי התוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...