Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו אוטומטית. שווה בדיקה?

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 7790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני לקחת לבדיקה קליאו אוטומטית 92 יד 1 עם 120000 KM.

הגיר האוטומטי הוחלף לפני כשנה לגיר אוטומטי משופץ (במוסך המרכזי 7000 ש"ח).

הזהירו אותי מ קליאו אוטומטית. האים כדאי לוותר או שווה בדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרפתיות האוטומטיות מהשנים ההם לא אמינות במיוחד אם אתה לא יכול לוותר על גיר אוטומטי תחפש אופציה יפנית

מה מסמיך אותך לתת תשובה כזו :?:

העובדה שיש לך קליאו ספורט דנדשה :?::x

הייתה לך קליאו כזו :?: נהגת בכלל על קליאו כזו :?:

כרגע הכפשת עשרות אלפי מכוניות אירופאיות אוטומטיות משנות ה-90.

אנשים שמפרסמים שאלות בפורום ייעוץ, באמת מחפשים תשובות קונקרטיות

ולא יריות לכל כיוון באוויר, ללא עובדות שיתמכו בטענות.

לזהר, האוטו נשמע עם נסועה נמוכה במיוחד, לכן יש לבדוק אותו ב-7 עיניים.

אם המוכרים נראים אמינים והאוטו נראה באופן כללי מה שהוא מתיימר להיות,

אז למה לא?

זו 1.4, נכון?

המנוע חביב (רנו אופייני... לא מחמאה) אך הגיר הפלגמט מסרס אותו.

סה"כ אוטו חמוד אבל עדיף בגירסתו הידנית, כמו שרשם דור (אך לא מהסיבות שלו).

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

היתה לי קליאו אוטומטית שנת 96' במשך שנתיים וחצי , הרכב לא ביקר במוסך מעבר לטיפולים תקופתיים כך שספציפית במקרה שלי - היתה אמינות לא רעה בכלל.

גש תבדוק את הרכב , אם הרכב במצב טוב אני לא רואה כל מניעה לרכוש אותו.

בנוגע לגיר האוטומטי - אכן היו איתו בעיות (לא אצלי - והרכב שלי שימש אותי לפחות פעמיים שלוש בשבוע בנסיעות נתניה-חיפה) והעובדה ששיפצו אותו יכולה או להרגיע אותך או להלחיץ (כי שנת האחריות בדיוק עברה...) - שוב , גש תבדוק - אין מה לפחד מ"בעיות האמינות הרבות" שלגביהם מפחידים אותך כי ברכב שמור הן פשוט לא נמצאות... לפחות לא יותר מאשר רכב אחר מאותן שנים.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה האופיינית היחידה לקליאו מהתקופה הזו היא הגיר האוטומטי שדורש שיפוץ לפעמים.

מכיוון שאך לאחרונה הקליאו שאתה שוקל עברה שיפוץ גיר, מדובר ברכישה כדאית (מתוך הבנה כי הגיר האוטומטי מסרס את המנוע, פוגע בביצועים ובצריכת הדלק ויקר יותר לאחזקה מגיר ידני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא מסמיך אותי

והקליאו ספורט שלי לא ממש דנדשה היא יד שניה

ולענייננו הייתה לי קליאו 1.6 אוטומטית אבל שנת 2000 לא היו בעיות מיוחדות אני מכיר שלושה אנשים שיש להם קליאו מאותם שנים אוטומטית מתוכם לשניים היו בעיות עם הגיר

בקשר לשיפוץ של הגיר לא שמתי לב לזה (קורה) זה יכול לשפר את המצב חשוב לבדוק טוב טוב את מקצועיות השיפוץ

הסיבות שהמלצתי על ידני הן בעיקר ביצועים ואמינות אני לא יודע מה הסיבות שלך

לא חייבים ישר לתקוף על כל תשובה שלא מוצאת חן בעייניך

נ.ב קשה לי לחשוב מה הייתי עושה במצב הזה במידה והוא רוצה רק אוטומט אני לא מאמין שהייתי קונה סופר מיני יפנית (אבל אני זה לא כל אחד) רוב האוכלוסיה היו מעדיפים פחות נוחות הרבה פחות הנאה ויותר אמינות (אני לא)

התשובה שעניתי באמת לא הייתה מושלמת עקב קוצר בזמן אבל זאת לא סיבה לתקוף :shock:

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרפתיות האוטומטיות מהשנים ההם לא אמינות במיוחד אם אתה לא יכול לוותר על גיר אוטומטי תחפש אופציה יפנית

מה מסמיך אותך לתת תשובה כזו :?:

העובדה שיש לך קליאו ספורט דנדשה :?::x

הייתה לך קליאו כזו :?: נהגת בכלל על קליאו כזו :?:

מה הקשר בין מחט לתחת?

בגלל שיש לו קליאו חדשה הוא לא יכול להביע את דעתו?

רק שתדע שהוא צודק ב-100% (כפי שהבנת מאנשים בשאר השרשור) וחבל שמעצבן אותך שיש לו קליאו חדשה.נשמע כאילו רק בגלל זה תקפת אותו!

לא נראה לך קצת תמוהה שרכב שנסע 120,000 ק"מ צריך שיפוץ גיר?

נראה לך שרנו בת 11 שנה אמינה יותר מסוזוקי סוויפט מאותה שנת דגם?

מדובר בקליאו הראשונות שנשאו עדיין מחלות ילדות.

מה עם מזגן,חשמל וכו... נראה לך שישרדו עד הרבה?

גם זהר שהעלה את הנושא מספר על בעיות אמינות עליהן שמע,כולם מדמיינים?

אני נמצא במוסך זמן כל כך ממושך שמנהל המוסך המליץ לי להתחיל להחתים כרטיס עם העובדים כל בוקר,אני מסתובב כל היום ומדבר עם מוסכניקים בזמן שהותי שם ואני נתקל באין ספור תקלות גיר אוטומטי ברנו 19\קליאו\אקספרס.

ההיגיון אומר שרכב צרפתי הוא נוח ונעים,אבל הוא גם אומר שהוא פחות אמין ובטח אם שופץ גיר במחיר של 30% מערך הרכב לאחר 120,000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתיחס להשמות בקשר לספורט החדשה הכל מקנאה :D

זה כנראה מלחמת הרנו ספורט מול PSA ספורטיביות

וברצינות הם בהחלט פחות אמינות והרבה יותר "מתפרקות" למרות שבנושא הזה אפשר להתפשר (ע"ע החתימה שלך)

בקשר למלחה הכל בצחוק אין לנו מקום למלחמות פנימיות אנחנו צריכים להתאחד נגד כוחות הרשע היפנים :p

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...