Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן טידה - האצבק - 5 דלתות

eadar
שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

ניסן יצאו עם מבצע חדש לניסן טידה -

א. טרייד אין על הרכב הישן - מחיר מחירון (לוי יצחק)

ב. כל היתרה ב 36 תשלומים ללא ריבית / הצמדה

הרכב מיועד כרכב שני במשפחה לזוג שעומד בקרוב להיות סבא/סבתא

שהמשמעות נוחיות ישיבה / כסא בטיחות / עגלת תינוק / וכו....

המחיר בסוכנות לדגם VISIA שכולל אגרת רישוי /חיישני רווס/קודן/ומרימי שמשות

סך של 123K.

האם העסקה כדאית ?

תודה למשיבים

ערן

הודעת שירות:

לקבלת ייעוץ מקצועי חינם בנושא קניית ניסן טידה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום

א. טרייד אין על הרכב הישן - מחיר מחירון (לוי יצחק)

ב. כל היתרה ב 36 תשלומים ללא ריבית / הצמדה

הרכב מיועד כרכב שני במשפחה לזוג שעומד בקרוב להיות סבא/סבתא

שהמשמעות נוחיות ישיבה / כסא בטיחות / עגלת תינוק / וכו....

המחיר בסוכנות לדגם VISIA שכולל אגרת רישוי /חיישני רווס/קודן/ומרימי שמשות

סך של 123K.

האם העסקה כדאית ?

תודה למשיבים

ערן

לדעתי כן.

ראה כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=293665

(פלורה שעזרה לי בהכנת המאמר ההוא קנתה טידה...)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באשר לכדאיות הכלכלית,אינני יכול להעריכה באמת.

יחד עם זאת,במשפחתי יש ניסיון מצויין עם מכוניות ניסאן (2 אלמרות) שגילו אמינות אבסולוטית.

הטידה נוחה לנהיגה ותתאים לנהג הסולידי שאיננו מבקש "חוויות נהיגה" מיוחדות.

אבל,בשעתו בדקתי את האפשרות לרכוש טידה ונוכחתי כי תא המטען בדגם ה-5 דלתות קטן יותר מזה שבדגם 4 הדלתות וראוי לבדוק האם הגודל בדגם זה זה מספק.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שלום לחברי הפורום

...האם העסקה כדאית ?

תודה למשיבים

ערן

לפני שבועיים נמכר האוטו הזה ב 110 במבצע "חבר".

אני לא הייתי קונה את האוטו הזה במחיר משמעותי יותר גבוה - לא מוכן להיות פראייר.

סיבה נוספת - המבצעים האלו של "חבר" מורידים את ערך המשומשות של ניסן, ובמחיר כזה עדיף ללכת על יפנית אחרת שלא עושה מבצעי הנחות כאלו - מזדה/טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת יקר לרכב בסיסי למדי, אלא רק אם המימון והטרייד אין משפרים את העסקה משמעותית עבורך.

הטידה היא מכונית שמאוד מעצבנת אותי, כי אני ממש רוצה לשנוא אותה - היא מהדברים המכוערים ביותר שנוסעים על הכביש, ומרגישה מאוד זקנה, משעממת וחדגונית, גם מבפנים.

א-ב-ל (לעזאזל) מדובר במכונית לא רעה - מרווחת, נוחה, איכותית יחסית מבפנים (אם כי חסרת עיצוב לחלוטין, כמו בחוץ), מנוע וגיר נמרצים ואפילו התנהגות כביש סבירה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר נמוך יותר אפשר לקנות קיה סיד, מכונית טובה משמעותית עם 7 שנות אחריות.

כדאי לבדוק בסוכנות קיה לגבי תנאי טרייד אין ומימון.

בכל מקרה, לגבי הטידה - אני הייתי מוותר על הרכב בלי קשר לאיכויותיו ולעסקאות מפתות.

כרכב שיוביל את הנכס הכי חשוב של סבא וסבתא - הנכדים - לא הייתי מהמר על מכונית

שלא נבדקה במבחן ריסוק כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בשוק הרבה אלטרנטיבות מוצלחות יותר וזולות יותר.

חוץ מזה, טידה 5 דלתות זה כמעט הרכב הכי מכוער בארץ...וזה רק כי הרכב הכי מכוער בארץ זו טידה 4 דלתות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בסיס גלגלים קטן יחסית, הרכב גם צר מאוד, אפילו צר מכמה רכבי סופר-מיני כמו 207 וקליאו, עליו הוא מבוסס.

שלא לדבר אל משפחתיות אחרות ברמת המחיר הזאת. והרוחב חשוב, לדעתי, אם רוצים ששני אנשים יוכלו לשבת לצד כיסא הבטיחות בנוח.

בקיצור, במחיר הזה לא מפתה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק בסיס גלגלים קטן יחסית, הרכב גם צר מאוד, אפילו צר מכמה רכבי סופר-מיני כמו 207 וקליאו, עליו הוא מבוסס.

שלא לדבר אל משפחתיות אחרות ברמת המחיר הזאת. והרוחב חשוב, לדעתי, אם רוצים ששני אנשים יוכלו לשבת לצד כיסא הבטיחות בנוח.

מצטער, יצא לי לנסוע לא מעט בספסל האחורי של טידה (כן, אני יודע, תנחומיכם) והמרווח בפירוש לא צר מהרבה משפחתיות אחרות, ובטח לא מסופר-מיני. לומר את האמת, לארבעה היא אפילו נעימה יותר מכמה משפחתיות, כי המרווח לראש ולברכיים במושב האחורי פשוט מצוין.

אגב, כמעט בשום משפחתית שני אנשים לא יכולים לשבת בנוח לצד כיסא בטיחות. הדברים האלה תופסים המון מקום.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך תסביר שעל הנייר רוחבה של 207 הוא 1720 מ"מ ושל טידה 1695 מ"מ? היא (207) לא נראית מנופחת בצדדים וה-308(משפחתית של אותה חברה) בכלל בעלת רוחב של 1815. אתה אומר שהמספרים האלה חסרי משמעות? או שאולי דלתות של טידה דקות ובלי מרכיבי בטיחות בתוכם? אשמח אם תפרט את דעתך בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...