Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא חסמו אותי בשום מקום, איך אני מחבר מחשב נייח ל LCD?

AssafO
שימו לב! השרשור הזה בן 5216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת.

למחשב יש כרטיס מסך מסוג NVIDIA GEFORCE 9500. ה LCD של PANASONIC. אני מנסה לחבר ביניהם עם כבל VGA.

בזמן שהמחשב עולה (המסך של הבוט) וכשהוא מעלה את חלונות (יש לי XP) אז אני רואה ב LCD. במקום שולחן עבודה אני מקבל מסך שחור.

ניסיתי להיכנס להגדרות של הכרטיס מסך, לסמן וי בתיבה של חיפוש אחר מסך אחר (או איזה טקסט אחר לגבי חיפוש טלויזיה באיתחול מחדש) , לעשות ריסט , אבל עדיין אותו הדבר.

מה עושים?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון בזמן העלייה המבך עובד - וכשאמור להיות שולחן העבודה, המסך מוחשך? תנסה להוריד רזולוציה וקצב REFRESH קודם, אולי הם לא נתמכים על ידי המסך (קודם היה מחובר CRT?).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם היה מחובר מסך LCD 19". כעת אני רוצה לחבר טלויזה LCD 32" בתור מסך.

בזמן העלייה המסך עובד, כשאמור להיות שןלחן עבודה יש חושך. קצב ריענון מוגדר על 60MHZ. ברזולוציה לא ניסתי לשחק. ננסה בערב כשאני אחזור הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כרגע מחוברים שני המסכים?

אם ענית כן, כנס לNVIDIA control panel גש לmultiple displays ובחר בCLONE. התמונה אמורה להופיע זהה על שניי המסכים.

אם תשובתך היא לא, איך בדיוק אתה משחק עם הרזולוציות? חבר את המסך השני גם, ופעל לפי הסעיף הקודם.

בהצלחה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייה נפתרה.

עדכון לדרייבר של הכרטיס מסך נתן אופציות נוספות שלא היו קיימות לפני כן.

בנוסף, שינוי הרזולוציה פתר את הבעייה.

תודה לכל העוזרים.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...