Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבת בבוקר

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 7915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי ב-24:00 מתקשר אליי שי חברי.

"מחר ב-08:00 אצלי".

שי הוא חבר טוב שלי, והוא בעלה של נירית חברת ילדותי, ולכן לא יכולתי לסרב.

חוץ מזה לשי יש באגי.

מכיוון שאין לי תמונה כרגע, אתאר - שלדה שתוכננה במיוחד עבורו, דו מושבי, מנוע 1800 16 שסתומים של לגאסי (הנעה אחורית) - בשביל האמינות.

הגה של אלפא - בשביל הכיף.

בולמים מתכוונים של בילשטיין - בשביל הגב.

למפקפקים, לא מדובר בחיפושית ישנה ומקרטעת, אלא במפלצת עם שלדה מקצועית, שהושקעו בבנייתה כ-70K.

העמסנו את הבאגי על נגרר, בדיקות של בוקר, ארגז כלים, שתיה וכו'.

נוסעים לבת שלמה, ומשם ל... טוב, כבר נמצא לאן.

בדרך משטרת התנועה עוצרת אותנו, בודקים רשיונות רכב, רשיונות לעגלה, ושואלים "מה זה ? מה עם הרשיונות שלו ?"

שי מסביר שזה פסל, ומציג אישור על המנוע להראות שהכל תקין והפסל לא מורכב ממנוע גנוב.

השוטר הרע מאיים שאם הוא יראה אותנו נוהגים בפסל, הוא ירשום לנו דוח, השוטר הטוב מחייך.

ממשיכים, מגיעים לבת שלמה.

עולים על הפסל.

נוסעים.

רב הטיול הוא נסיעת שבילים מהירה, עם לא מעט נסיעת שדות שנגרמת פה ושם.

זו החויה האמיתית, ראלי בהתגלמותו.

הגיר הוא גיר אוטומטי, ואני לא מבין איך ברנס ופניצי מצליחים גם להעביר הילוכים תוך כדי נסיעה כזו, כנראה שיש להם משהו שלי אין.

מגיעים להר חורשן, שי נוהג טיפוס טכני בהר, אני משתעמם במושב ליד.

חוזרים לשבילים, אני נוהג, שי נהנה.

זה היה שביל ארוך מאוד.

הוא הוביל אותנו למגידו, משם לעפולה וגבעת המורה, משם לצומת גזית, טיול בנחל גזית וחוזרים חזרה.

אוכלים בפונדק דוברת (הוופרים נפלאים שם בעונה הזו של השנה).

את כל הטיול עשינו בשדות ובשבילים, ולא עלינו על כביש כלל, למעט חציה בניצב של כבישים שמישהו שם לנו בדרך.

לפנדק דברת הגענו מהשדה, אבל חנינו בחניה של המכוניות הרגילות.

שמתי לב ל-3 תגובות עיקריות של עוברי האורח:

1. אנשים מסתכלים, מתענינים ושואלים שאלות.

2. אנשים שמסתכלים, רואים שזה משונה, וממשיכים הלאה.

3. אנשים שמסתכלים, לא שמים לב לשום דבר מיוחד במפלצת שחונה ליד המזדה שלהם וממשיכים הלאה.

משם נסענו למוחרקה, ממנה חזרה לבת שלמה.

היה כיף גדול, ובגלל הקסדה והכפפות רק נשרפו לי הידים מהשמש - מפרק היד - ועד השרוול.

בקיצור, זה הדבר האמיתי, נסיעת שבילים מהירה.

הנסיעה בשבילים היא במהירות של 60-80 קמ"ש, זה נשמע איטי, אבל מדובר בשבילי טרקטורים מעוותים, ובנסיעה במהירות של 100 קמ"ש הרכב יותר באויר מאשר על הקרקע.

כמובן שהכיף האמיתי הוא בסיבובים, סחיפות של ארבעה גלגלים, זריקות תחת (הנעה אחורית, כבר אמרתי ?), ומידי פעם ירידה בלתי נמנעת לשוליים (השוליים בשבילים האלו הם במקרה הטוב שדה חרוש, ובמקרה הרע שדה קוצים ענקיים, שבכל קוץ גרה מושבה של נמלים אוכלי בשר, שחלקן עדיין יוצאות לי מכל מיני מקומות נסתרים).

רז.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תאר לך מכונית ראלי גרופ N עם 280 כ"ס, הנעה כפולה, הילוכים ידניים לגמרי ומתלים שגורמים לך לנסוע 140 - בתוך יער..

:shock:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול לדמיין את עוצמת החוויה

אני מכיר את החוויה מרכיבה באופנוע שטח אבל לצערי עדיין לא ניסיתי נהיגת שבילים מהירה ברכב ייעודי כמו זה שחבר שלך בנה (לא ג'יפ).

ועוד משהו, כל הכבוד על ההקפדה בנושא המיגון (קסדה+כפפות) :mm_yeah:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי משחית מגניבבבבב!!!

לא עובר 70-80... אבל שוקל איזה 400 קילו.... טס באויר....

הכלי הזה מלבד היותו טוחן סלעים טוב גם בכל דיונה!

בשבילים אתה מצפה לנחיתות קשות... אבל המתלים מרככים הכל... ובגלל שיש מיגון תחתון עבה אתה לא חושש מאף קפיצה/סלע/בור/סיבוב/תעלה...

ויש גם נשמים שממוקמים גבוה למעלה במנועי ה2 פעימות(50 כ"ס) ושנורקל יניקה גבוה ב4 פעימות (25 כ"ס) כדי שגם מעברי מים עמוקים לא יפחידו אותך!...

:D

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...