Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם סקר: האם אי פעם נרדמת על ההגה...?

baleno_sti
שימו לב! השרשור הזה בן 7785 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

כמה פעמים נהרגת על הכביש?  

36 הצבעות

1. 1. כמה פעמים נהרגת על הכביש?

פוסטים מומלצים

אני נהרגתי 8 פעמים!

ד"א אני חתול..

שיט!!!!!! פעם הבאה אני אמות סופית! איזה זין..טוב, נו, מהיום אני לא עובר באדום, לא חותך נתיבים, לא לוקח סיבובים חדים על יותר מ-150, לא מעצבן ערסים נתנייתים(ע"ע טלאור :wink: ), לא מעצבן עבריינים חדרתים(ע"ע יאשה ופאשה :twisted: )ו.....זהו!.. בינתיים..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פעם אחת במשאית צבאית, כשהנהג נרדם.

למזלי היה איתנו עוד טרמפיסט, שהעיר אותו לפני שהגיע הסיבוב.

בדיעבד - מפחיד.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים נהרגתי?!?

:lol:

לפני כ4 שנים היתי בדרך לחדרה עם חברתי דאז שגרה ביבנה. נסעתי איזה 90. יצאנו בשש בבוקר ופשטו ניקרתי בטירוף. בשלב כלשהוא אמרתי לה שאני עוצר וישן ולא היתה לה סבלנות, אז עשיתי את עצמי נרדם וסיימנו 3 ס"מ מגדר.

אח"כ היא ישבה שעה וחצי כמו ילדה טובה, חיוורת ומתה להשתין, בזמן שאני נימנמתי להנאתי. (אז לא היו באקטים).

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים נהרגתי..........

אה..... אתה יודע , כשאני חושב על זה , זה אחד הדברים היחידים שלא עשיתי...

אבל אין לי זמן , אני אשתדל היום אבל אני לא מבטיח .

רגע , אני לא מתכוון לנטוש את האוטו שלי.....

אז , זה בטח יהיה אוטו רדוף רוחות !

וואי........ בטח יעשו על סרט........ צריך לחדש , מה רק בתים רדופים רוחות ?

מכוניות תמיד יותר מעניין !

בטח זה יהיה ככה : אחד בא לטרייד אין ומבקש את המנהל , קוראים למנהל ובא אחד מעיר עם זקן צרפתי ( תומר , שלא תגיד ששוכחים אותך , נתתי לך תפקיד בסרט... :lol: ) המנהל משכנע אותו , כדאי לך , יש פורטינג , T3 , בוכנות "אקרלייט" , קפיצי הנמכה...... הבחור משתכנע ו...... קונה !

כבר בנסיעה הביתה הוא שומר קולות מוזרים...... : "תן , תן גז......." , "תחליק כבר" , "האוטו יחזיק תן גז"....... , "למה אין דיסק של אריק סיני"...... :shock:

התפקידים : הבחור שקונה : טלאור....

המוכר : תומר 106

הרוח רפאים : יאשה ( מן הסתם )

קולות רקע : ישי

מאפרת : לירן 106

אחראי תקציבים : רועי306 ( לא יראו אותך.... נה נה נה נה .... )

במאי : פאשה

די , מספיק זה הדבר הכי מטומטם שרשמתי........ אין לי כוח למחוק , אני שולח , ביי.....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעמים שנהרגתי? אפש ליספור אותם באצבעות ידים של כל הסינים בעולם.

והקטע, שכל הפעמים שנהרגתי (או לפחות אני חושב שנהרגתי) היו ליפניי שקיבלתי רישיון על כל מיני כלי רכב כמו: סקייטבורד, אופניים, סקטים, פוגו (להזכירכם, בלי רישיון), קטנוע 50 סמ"ק שנוסע רק בירידות, וגם בלי שום חפץ נילווה.

אם נירדמתי באוטו? נו באמת, אני נוהג באלפא...

למרות שנגתי במצבים רבים של חוסר שעות שיינה מזעזעה, פשוט לא ניראה לי אגיוני בכלל להרדם, אני לא מבין את זה.

למזלי, גם לא יצא לי ליהיות נוסע לנהג רדום :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרדמתי על ההגה מוקדם בבוקר ברמזור בדרך בין עירונית במהירות של גג 20 קמש.

כשהתעוררתי גיליתי שכולם עומדים ברמזור ואני היחיד שנוסע. לדעתי לא נמנמתי יותר משבריר של שניה אך מספיק כדי להיכנס ברכב שלפני.

בחו"ל אשתי נהגה ונרדמה על ההגה. למזלנו הינו באירופה שם מותקנים פסי הרעדה בשולי הכביש שהעירו אותנו.

אני לא מאמין למי שחושב שלו זה לא יקרה.

רונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ההגה אך למזלי זה היה תוך כדי עמידה ברמזור אדום התעוררתי תוך כדי צפצוף של האוטו מאחורי

לצערי זה לא היה בין שתים לארבע ככה שלא יכלתי לומר לו כלום :lol:

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קשה לספור. גם כידון נחשב כי פעם נרדמתי על האופנוע ואני רציני, זה היה בדיוק כמו באוטו שאתה כזה מחזיק את העיניים ו-פתאום הן נעצמות אבל התעוררתי אחרי שניה, קצ לפני שהתעופפתי לנתיב הנגדי (כביש 4 לכיוון דרום)...

אפשר להגיד שלפעמים אני מעופף יותר מאשר יושן... איפה יש עוד רוכב אופנוע שבטיילת מחליט שהוא מסתכל על השמיים?! ולא סתם מסכל אלא מעמיק, מחפש עננים ורואה כוכבים עד שהוולבו ממול עוצרת במעבר חציה, התאונה הראשונה הייתה כשהיה לי את הבטחון הזה של הפעם הראשונה, השכבתי עם אפריליה רייסיניג ועליתי על כתם שמן.

נסעתי אחרי חבר והוא החליט פתאום לעשות סטופי (פעמיים זה קרה עם אותו חבר), עקפתי מימין בכיכר והרכב פנה ימינה (ללא איתות). קראתי שלט פירסומת ובלי לשים לב עברתי נתיב לתוך סובארו DL אבל השתלטתי על המצב ועצרתי בצד מבוהל, נסעתי על המדרכה והיה חוט ברזל עבה בגובה של איזה מטר ולא ראיתי אותו. הרמתי גלגל והרמתי והרמתי עד שראיתי רכב חונה ממל ולא הספקתי לעצור, נסעתי בפיאט פונטו והתעסקתי עם המערכת וכל התנועה עצרה (במחלף וולפסון) ורק אני על 100 קמ"ש המשכתי לנסוע לתוך אוטובוס של דן, היו עוד אבל כבר כתבתי יותר מידי...

אני אנצל במה זאת כדי להודות לבן דוד שלי אורן על המעיל עם המיגונים ולבני בייקר על ההנחות ועל התמיכה... כמו כן תודה לאמא שלי ותודה ליאשה ופאשה על הסיבוב באיזור התעשיה בחדרה שכמעט עשיתי סלטה עם האוטו בגללם.... אני עוד אנקום בכם...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי , אני מוסר בשמי ובשם פאשה :

אתה מוזמן להגיע לחדרה מתי שאתה רוצה ואז.... תתנקם בנו.... :twisted:

לא , סתם . תבוא , נראה לך עוד קצת סיבובים.... ונשתדל שעכשיו תצליח לעשות סלטה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פעמים נהרגתי..........

אה..... אתה יודע , כשאני חושב על זה , זה אחד הדברים היחידים שלא עשיתי...

אבל אין לי זמן , אני אשתדל היום אבל אני לא מבטיח .

רגע , אני לא מתכוון לנטוש את האוטו שלי.....

אז , זה בטח יהיה אוטו רדוף רוחות !

וואי........ בטח יעשו על סרט........ צריך לחדש , מה רק בתים רדופים רוחות ?

מכוניות תמיד יותר מעניין !

בטח זה יהיה ככה : אחד בא לטרייד אין ומבקש את המנהל , קוראים למנהל ובא אחד מעיר עם זקן צרפתי ( תומר , שלא תגיד ששוכחים אותך , נתתי לך תפקיד בסרט... :lol: ) המנהל משכנע אותו , כדאי לך , יש פורטינג , T3 , בוכנות "אקרלייט" , קפיצי הנמכה...... הבחור משתכנע ו...... קונה !

כבר בנסיעה הביתה הוא שומר קולות מוזרים...... : "תן , תן גז......." , "תחליק כבר" , "האוטו יחזיק תן גז"....... , "למה אין דיסק של אריק סיני"...... :shock:

התפקידים : הבחור שקונה : טלאור....

המוכר : תומר 106

הרוח רפאים : יאשה ( מן הסתם )

קולות רקע : ישי

מאפרת : לירן 106

אחראי תקציבים : רועי306 ( לא יראו אותך.... נה נה נה נה .... )

במאי : פאשה

די , מספיק זה הדבר הכי מטומטם שרשמתי........ אין לי כוח למחוק , אני שולח , ביי.....

מכול התפקידים האפשריים מצאת לי ליהיות נמאפרת?!!

בלאט!

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי לילה חסר שינה בעקבות יציאה עם החברה, הגעתי בשבת בבוקר למנחת להנות קצת עם החבר'ה. בדיעבד בכלל לא הייתי צריך לבוא, בגלל כאב בטן נוראי (יגאל בטח זוכר...) אבל בכל זאת הגעתי.

אח"כ הייתי צריך לנסוע צפונה לחיפה, בשביל הלימודים. בדרך נרדמתי כמה פעמים, כל פעם למספר שניות, כאשר כל הדרך אני סובל מכאבי בטן חזקים. למזלי לא קרה שום דבר, מלבד פעם אחת שסטיתי אל הנתיב הנגדי. לא עברתי 80 קמ"ש בכל מקרה.

כל הזמן אמרתי לעצמי שאם אני עוצר אני גם הולך לבלות את השעות הקרובות באוטו, סובל מכאבים ולא מצליח לנהוג יותר. דבר שממש לא רציתי. תכננתי להגיע הביתה, ליפול למיטה ולהתעורר אחרי המון שעות כשאני מרגיש יותר טוב.

אחרי כמה הירדמויות הבנתי שזה לא עסק, ושאי אפשר להשאר עירני - הפתרון היחידי הוא שינה.

עצרתי בצד, השארתי את האוטו דולק, שמתי סטופר וניסיתי לישון כמה דקות. הכאבים העירו אותי והחלטתי להמשיך, רק עוד כ-20 דקות נסיעה נשארו.

בסוף, מן הסתם, הגעתי הביתה. נפלתי למיטה לבוש בבגדים ומתענה מכאבים ונרדמתי להרבה מאוד שעות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מופתע מכמות האנשים שלא יודעים מה זה באלנו STI.

אבל יותר מזה, אנימופתע מכמות האנשים שעל פי הודאתם האישית מתו לפחות פעם אחת..

אני כתבתי שנהרגתי שלוש פעמים.

אומרים שזו חוויה. המינהרה, האור הלבן,סבתא,אלוויס...

elvis is alive.

in our hearts,in our minds

and in a small trailerpark outside st.louis....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני כבר מת..

:evil:

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...