Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלאי חדש + דגמים חדשים חישוקים LENSO

PIT-STOP
שימו לב! השרשור הזה בן 4995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשמח אם תשלח לי הצעות מחיר ל 15" פולו .16V

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, שלום וחג שמח.

אפשרי בבקשה לקבל הצעה לפרטי (במידה וקיים כמובן)

מידה 16 TYPE M שחור מט.

הרכב הוא מגאן קופה, עדיין לא מדדתי את מרווח הברגים ככה שאין לי כל כך מושג כרגע מהו.

תודה מראש וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט איביזה 2002 המידה של הגלגל זה 205/45/16 וזה 4 ברגים לא זוכר בדיוק את המידה אני חושב שזה 4X100 משהו כזה

אני רוצה בבקשה לראות את המבחר שיש לכם למידה הזאת

מאוד אהבתי את הג'אנט השני בתמונות מהמם ! יש אותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל לדעת מידת הצמיגים החוקית לרכבך זה תהליך מאוד מאוד קל , אתה ניגש למכון טסטים קרוב לאזור מגוריך , ואתה מבקש בנימוס מהתחנה הראשונה (איפה שהם בודקים לך קוד מנוע ומנורות) שיבדוק לך על פי הקוד מנוע איזה מידות גלגלים אתה רשאי לשים על רכבך והוא בודק לך בתוכנה של המכוניות זה אוטו משהו אני שכחתי , בכל מקרה הוא מדפיס לך את הדף עם כל המידות גלגלים וצמיגים שאתה רשאי לשים על האוטו אתה שומר את זה עם המסמכים של הרכב וזה הכל אתה מסודר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...