Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד אני מגדיר סיסמא לראוטר שלי?

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 5219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם הייתה לי, לאחר בעיה מסויימת איפסתי אותו בעזרת התמיכה הטכנית והגדרנו ביחד סיסמא בדרך שונה ממה שעשיתי.

כעבור זמן מה(לא זוכר מתי זה היה כבר מזמן), איפסתי את הראוטר שוב. תכננתי להתקשר שוב ולבדוק כיצד אני עושה את זה בדרך שלהם אך לא היה לי זמן. מאז עברו זמנים והחלטתי לנסות לשאול פה. אשמח לקבל עזרה בעניין.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק שעתיד נתן מצויין.

כמו כן שים לב שלאחר הגדרת WEP אין לך בעיות בגלישה כי זו שיטת הצפנה די מיושנת ויש כרטיסים אלחוטיים שלא מסתדרים איתה, כמו למשל בניידים של IBM (לפחות חלק מהם). במידה ויש בעיות מומלץ לעבוד עם WPA.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד מפתיע מה שאתה אומר

דווקא WEP כשיטה ישנה היא קלה ומהירה בהרבה מ-WPA שמבצעת הצפנת נתונים תמידית

אני חלילה לא אומר שאתה טועה, רק שעוד לא ראיתי כרטיס שמתמודד עם WPA ולא עם WEP,

ממש מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתיים שעבדתי בתמיכה טכנית בנטוויז'ן (עזבתי לפני כמה ימים) - נתקלתי בכל מיני דברים. גם ניידים של LG שעשו בעיות עם השיטת הצפנה הזו, אבל זה היה הרבה פחות שכיח. מעבר לWPA פתר את כל הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא שיטת הצפנה בכלל,

היא רק מונעת גישה לא מאושרת לרשת האלחוטית, שזה מספיק ל-99 אחוז מהאוכלוסיה.

אם מישהו באמת רוצה לפרוץ לך לרשת - גם WPA2 עם 256BIT לא יעצור אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז שיטת אבטחה 8)

ואם מישהו רוצה לפרוץ לך לרשת, באמת שום דבר לא יעצור אותו.

עריכה: ואם כבר מדברים על אבטחה, לדעתי האופציה הכי טובה זה לבטל את הbroadcast ssid כך שהרשת תהיה קיימת אך השם שלה לא יופיע ברשימת הרשתות. עוד לא ניסיתי את זה, מעניין אם זה הופך את הרשת לבלתי ניתנת לאיתור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פעלתי לפי המדריך הזה כשאיבטחתי את הרשת הביתית שלי. מומלץ לכל מי שהנושא חדש לו.

שם כתוב שעדיין לא נמצאה פריצה ל-WPA2, אבל קראתי במקום אחר (וגם שמתי לב שעתיד כתב את זה כאן) שגם את זה אפשר לפרוץ.. בכל מקרה, אני העדפתי לאבטח ב-WPA2 על WEP.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק ש-WAP2 256BIT מאובטח יותר מכל דבר אחר נכון לכרגע

עם זאת גם הוא פריץ, ולא קשה יותר לפרוץ אותו זה בלחיצת כפתור כמו כל אבטחה אחרת, זה פשוט לוקח יותר זמן

הבעיה עם השיטה הזאת, שהיא הצפנה אגרסיבית שלרוב יוצרת איטיות מורגשת ברשת האלחוטית,

הפרוטוקול היחיד שאני מכיר שלא נפרץ זה קארברוס,

אבל הוא לא קשור לשיחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז שיטת אבטחה 8)

ואם מישהו רוצה לפרוץ לך לרשת, באמת שום דבר לא יעצור אותו.

עריכה: ואם כבר מדברים על אבטחה, לדעתי האופציה הכי טובה זה לבטל את הbroadcast ssid כך שהרשת תהיה קיימת אך השם שלה לא יופיע ברשימת הרשתות. עוד לא ניסיתי את זה, מעניין אם זה הופך את הרשת לבלתי ניתנת לאיתור.

בניגוד ל-WEP שם מספיק לעשות ניתוח של החבילות שעוברות באוויר, את WPA2 אפשר לפרוץ באמצעות ניחוש הססמא בלבד (brute force), אלא אם יש לכם הוכחות מענינות לגבי מספרים ראשוניים.

אפשר להתעלל ב-WPA2 מכיוונים אחרים אבל ולשתק רשת שכזאת, אבל באמת שאנחנו סוטים מהדיון.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...