Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיח כלים של סימנס עושה בעיות, מי שמבין במדיחי כלים מוזמן בבקשה לעזור

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 5200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני שם לב שהכלים יוצאים מהמדיח כשהם לא נקיים לחלוטין (שכבת שומן, בעיקר על מחבתות וסירים).

הבעיה היא שאני לא מצליח למצא משהו שעובד לא כמו שהוא אמור לעבוד.

גופי החימום עובדים, הטבליה מתמוססת לחלוטין (פיניש קלאסיק), אין סתימות בפתחי מים, לא נשארים מים במדיח אחרי השימוש.

בבקשה תכונו אותי למקור הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה לשים מלח לימון במדיח ולהריץ על ריק?

אני רוצה לנסות כדי לבצע ניקוי אבן (אם יש בכלל אבן בצנרת) עם מלח לימון כמו שאני עושה בקומקום אבל אני פוחד שזה יעשה נזק במערכת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אין בעיה להריץ תוכנית עם חומצת לימון.

אבל...יש חומרים יעודיים של פינישת סומט וכד... לניקוי יסודי של המדיח.

הם לא יקרים (12-14 ש"ח) וכדאי להריץ אותם פעם בחצי שנה לאריכות חיי המדיח.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סומך כלכך על החומרים המוכנים האלה.

החברות האלה מתהדרות שהטבליות שלהם שומרות גם על המדיח, אז למה צריך גם חומר נוסף? יש פה איזה קטע שלא מריח טוב.

בעבר גם שמעתי שהקלגון למכונת כביסה גורם לצרות רציניות והורס את המכונה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כלים שלא שמים במדיח. מציע להריץ סיבוב לבד, עם חומץ ותוכנית עבודה הכי חזקה (על ריק... ללא כלים). כמובן, לבדוק שאין שום סתימות.

אני תמיד שוטף את אותם כלים ומחבתות וכול פעם הם יצאו נקים.

איפה לשים את החומץ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהיצרנים מאפשרים (וזה רשום בחוברת ההפעלה של המדיח) לבצע ניקוי אבנית למדיח באמצעות חומץ.

לפי ההוראות שיש אצלי בספר הפעלה של המדיח, הם אומרים שצריך לקחת כלי (כמו קערת מרק) ולמלא אותה בחומץ, להניח באמצע המדיח בסלסלה התחתונה ולהפעיל את המדיח על התוכנית הארוכה ביותר (כמובן ללא שום חומרי ניקוי נוספים).

אני ממליץ לוודא (פעמיים !) שהחימום במדיח עובד, שיש מלח במדיח וכמובן נוזל הברקה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...