Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להזמין נורות דמוי קסנון לסיאט איביזה 2003 H7 איזה להזמין?

Guy20
שימו לב! השרשור הזה בן 5222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להזמין נורות דמוי קסנון של H7 לאיביזה שלי:

http://shop.ebay.com/i.html?LH_BIN=1&LH_IncludeSIF=1&_nkw=h7+xenon&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_fcid=100&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_sticky=1&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m301&gbr=1

הבנתי שהדיימונדויז'ן הכי טובות אבל העניין הוא שזה עולה 105 דולר שיעשו לי על זה בלאגן במכס.

אני מעוניין לקנות תחליף אחר ברמה טובה מהדף הבא:

http://shop.ebay.com/i.html?LH_BIN=1&LH_IncludeSIF=1&_nkw=h7+xenon&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_fcid=100&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_sticky=1&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m301&gbr=1

איזה להזמין?

תודה רבה לעוזרים הנחמדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

£41.86 זה המחיר שלהם בדולרים זה יוצא:

60$ עכשיו בישביל להזמין את זה יהיה לי בעייה כי זה מעל 50 דולר... ובנוסף במידה והוא רמאי הוא יוכל לקחת לי את הכסף ולא להחזיר לי אין עם מי לדבר אחרי זה במידה ויש רמאות זה לא כמו בEBAY אז מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

£41.86 זה המחיר שלהם בדולרים זה יוצא:

60$ עכשיו בישביל להזמין את זה יהיה לי בעייה כי זה מעל 50 דולר... ובנוסף במידה והוא רמאי הוא יוכל לקחת לי את הכסף ולא להחזיר לי אין עם מי לדבר אחרי זה במידה ויש רמאות זה לא כמו בEBAY אז מה עושים?

הם לא רמאים, אני הזמנתי מהם שני סטים וגם חברים אחרים מהפורום, תמיד הם נתנו שירות מעולה.

אם תשלם דרך PAYPAL לדעתי אפשר לאכוף עסקה בעייתית.

פשוט אל תזמין יותר מסט אחד שלא יהיו בעיות וזה אמור לעבור חלק.

אני הזמנתי שני סטים בנפרד.

מה שאני כן ממליץ לך : תבדוק איתם באימייל לפני כן שיש להם את זה במלאי, כי במקרה שלי חיכיתי חודש וחצי שזה יחזור למלאי ורק אז הזמנתי.

יש הרבה ביקוש לנורות הללו באירופה והאתר הזה מוכר את האיכותיות שמיוצרות בגרמניה ככה שאין לו מלאים ענקיים של זה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...