Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת של בעלי קוני צהובים

Guest brk
שימו לב! השרשור הזה בן 7325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לדעת האם הכיוון של הבולמים שווה משהו :roll:

הבנתי שגם על כיוון הכי רך האוטו נורא קשה, זה נכון?

וגם, צריך ל"חתוך" איזה "חיבור" ?

יש עוד משהו ספיציפי בקשר לבולמים הללו?

תודה :wink:

ד"א, אני משאיר קפיצים אורגינלים.

וכדאי שלא ימחקו לי את ההודעה, הרכב שלי אימפרזה טורבו 99.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לדעת האם הכיוון של הבולמים שווה משהו :roll:

הבנתי שגם על כיוון הכי רך האוטו נורא קשה, זה נכון?

וגם, צריך ל"חתוך" איזה "חיבור" ?

יש עוד משהו ספיציפי בקשר לבולמים הללו?

תודה :wink:

ד"א, אני משאיר קפיצים אורגינלים.

וכדאי שלא ימחקו לי את ההודעה, הרכב שלי אימפרזה טורבו 99.

בתור אחד שנוסע כבר חצי שנה+ על קוני צהובים על כיוון הרך שלהם - הרכב רך ונוח לנסיעה. גם יצא לי לנסוע על אותו רכב עם קוני צהובים ב75% קשיחות (נכון, תמיר?) ולא הרגשתי חוסר נוחות מזוויע. נסיעה הייתה על כביש משובש עד מאוד (רח' ששת הימים בב"ב הקדושה).

חוץ מזה, עד שלא תחליף לSTI כל הודעה שניה שלך עלולה להמחק.

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, תודה על התשובה.

אפשר רק לדעת על איזה רכבים נסעת עם הקוני?

הוא נסע על סקסו VTR

למה נסע? נוסע! :)

בכל מקרה, סקסו היא די נוחה במקור, כך שהקשחת בולמים לא פוגעת אנושות. אם הרכב שלך לא נוח על בולמים מקוריים שלו (חדשים, לא אחרי 4 שנים ו200 אלף ק"ם) אז כנראה הוא ישאר לא נוח אחרי תקשיח.

כעקרון, קוני צהובים מתוכננים להיות די קרובים לבולם המקורי של רכב ספורטיבי במצב ה"רך" שלהם - לפי מחקר שעשיתי לפני הרכישה לא יותר מ10-15% יותר קשיחים.

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לבעל המשפחתית עם הטורבו ,

אם אתה מעוניין לקנות קוני צהוב ולהשאיר אותם על המצב החלש ביותר אז חבל על הכסף ותביא כבר מונרו סנסונטראק זה יהיה יותר זול . נקודה .

קוני צהובים הם מיועדים לתנאים קשים ו/או הנמכות וכאלה .

זו דעתי .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע לקנות בולם ספורטיבי ולהשאיר אותו במצב רך, שזה בערך כמו הבולם המקורי?

אתה מחפש להתפנק או להנות מהאוטו?

בכל אופן..

יש לי פונטו GT... ומי שמכיר בטח יודע שזה לא שיא היציבות..

על מצב שהבולמים פתוחים עד הסוף, כלומר הכי רך האוטו לא יציב בשיט..

אבל אצלי הבולמים סגורים למקסימום... הרכב קשה מאוד... ההבדל עצום... עדיין היא לא מתנהגת כמו צרפתייה... אבל יושבת הרבה הרבה יותר טוב.

=========================================

SILVER GT99

http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=533D1E2E264446D48118FF4BF6F82A9A&alid=193177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע לקנות בולם ספורטיבי ולהשאיר אותו במצב רך, שזה בערך כמו הבולם המקורי?

הרשו לי להסביר למה לעשות דבר כזה מאחר ואני אעשה את הדבר הזה בדיוק בוולקן שלי.

הוולקן שלי קרוב לוודאי על הבולמים המקוריים שלה, כלומר 10 שנים ומדגדגת את ה-200K מלמטה, אז הבולמים לא במצב משהו משהו.

עכשיו, אני רוצה/חייב להחליף בולמים, ואם מחליפים אז כבר שמים 4. אם אני הולך ושם את המקוריים אני מגיע לסביבות ה-2.5K ש"ח לפני התקנה.

אם אני שם 4 קוני צהובים אני קונה אותם באותו מחיר (אפילו פחות בקניה המרוכזת של הפורום) ואז אני פותח לעצמי אפשרויות נוספות.

בשלב הראשון אני חושב שאני אכוון אותם על המצב הרך ביותר כי אני כן מחפש איכות חיים מסויימת ליום יום, מה גם שאני די חושש מהתפרקות הדש בורד עם הקשחת הרכב.

הערך המוסף הוא ברגע שאני אחליט "לשחק" קצת עם ה-setup בעתיד ואז יש לי קשת אפשרויות שלא היתה עם הבולמים המקוריים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי להסביר למה לעשות דבר כזה מאחר ואני אעשה את הדבר הזה בדיוק בוולקן שלי.

הוולקן שלי קרוב לוודאי על הבולמים המקוריים שלה, כלומר 10 שנים ומדגדגת את ה-200K מלמטה, אז הבולמים לא במצב משהו משהו.

עכשיו, אני רוצה/חייב להחליף בולמים, ואם מחליפים אז כבר שמים 4. אם אני הולך ושם את המקוריים אני מגיע לסביבות ה-2.5K ש"ח לפני התקנה.

אם אני שם 4 קוני צהובים אני קונה אותם באותו מחיר (אפילו פחות בקניה המרוכזת של הפורום) ואז אני פותח לעצמי אפשרויות נוספות.

בשלב הראשון אני חושב שאני אכוון אותם על המצב הרך ביותר כי אני כן מחפש איכות חיים מסויימת ליום יום, מה גם שאני די חושש מהתפרקות הדש בורד עם הקשחת הרכב.

הערך המוסף הוא ברגע שאני אחליט "לשחק" קצת עם ה-setup בעתיד ואז יש לי קשת אפשרויות שלא היתה עם הבולמים המקוריים.

מסכים אתך במאה אחוז ותרשה לי להוסיף שהקוני איכותיים יותר מהמקוריים ולמרות ההקשחה (פיני 85%/50% :) ) הם נוחים יותר. אם אני מאבחן נכון זה בזכות שיכוח ראשוני עדיף.

אומרים שאורך חייהם של הקוני גבוהה יותר מהמקוריים אבל אני לא יודע כעובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי אחרת לגבי אורך החיים של הקוני....:(

אצלי ברכב מותקנים צהובים על מקסימום קשיחות והאוטו ממש לא נוח ליום יום, קשה כמו אבן , לגבי התנהגות ספורטיבית כל רכב לגופו ....

אני מתאר לעצמי שגם באימפרזה בנסיעות של כביש עירוני ממוצע בארץ ביום-יום זה יהיה בגדר מטרד.

חן

אלפא רומיאו , הנעה אחורית V6 24v Twin-Turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא שמעתי אחרת לגבי אורך החיים של הקוני....:(

אצלי ברכב מותקנים צהובים על מקסימום קשיחות והאוטו ממש לא נוח ליום יום, קשה כמו אבן , לגבי התנהגות ספורטיבית כל רכב לגופו ....

אני מתאר לעצמי שגם באימפרזה בנסיעות של כביש עירוני ממוצע בארץ ביום-יום זה יהיה בגדר מטרד.

חן

מנהסתם, אם הרכב על מקסימום קשיחות הוא לא יהיה נוח... :roll:

וזו בדיוק הסיבה שאתה יכול לכייל לבד את קשיחות הבולמים, כדי שיהיה לך נוח ביום יום.

לגבי אורך החיים של קוני - יכול לנבוע ממספר דברים :

1) מצב הכבישים הקטסטרופלי בארץ.

2) הנמכות של מעל 35 מ"מ (הבולם לא מיועד להנמכות מעבר לכך...)

בכל אופן, אני אישית לא שמעתי תלונות עד היום על אורך חיים קצר מהרגיל...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד השני נסעתי לפני שבוע בלאנציה תמא עם קוני ב50 אחוז הקשחה והנמכה של 30 ממ והרכב היה עדין רך מספיק כדי לשכך את הבורות והזעזועים באיזור עירוני צפוץ בצפון אז כמו שכבר העלו לפני , העיסקה שווה ,והכל תלוי בך מה אתה מתכנן על האוטו ומה מצב הבולמים המקוריים שלך .

אלפא רומיאו , הנעה אחורית V6 24v Twin-Turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע על 4 KONI במצב נוקשות מקסימילי כבר 4 שנים,אין שום בלאי או סימני בלאי.

בנוסף שמתי ביחד עם הבולמים (וזאת ההמלצה שלי) קפיצי ספקרו 35 - מ"מ, STURT BRACE ו מוט פתול עבה יותר (קדימה ) האוט לא כל כך נוח (גם לא זוועה)

אבל אוחז מצוין,משדר פידבקים באופן מבריק .

מומלץ

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אלפא 33 16 V

אני נוסע עם 4 קוני צהוב קידמי נעול 75 % אחורי 100% נעול.

וזה מכייון שהרכב עם טורבו וזאת על מנת שלא יהיה איבוד אחיזה בגלגלים הקידמיים בזמן תאוצה { ולא חסר לבת .... שלי }

אני לא מצטער לרגע ששמתי קוני

המלצה אישית שים קוני .

לא תתבעס.

123456

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...