Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] לנצ'יה חוזרת לישראל: שתי מכוניות יגיעו לישראל לצורך תקינה

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

> לאחר 10 שנים של היעדרות: לנצ'יה חוזרת לישראל

בשורה מצויינת לחובבי המותג האיטלקי: מערכת themarker מדווחת כי לאחר כעשר שנים של היעדרות משוק הרכב המקומי, המותג האיטלקי צפוי לחזור לכבישי ישראל החל משנת 2011

92057373.jpg

לנצ'יה דלתא החדשה. בקרוב עם מספר צהוב? l צילום: יצרן

לאחר שהייבוא הסדיר הופסק בשנת 2001, סמל"ת תייבא בחודש פברואר שתי מכוניות מדגם "דלתא" לישראל לצורך תקינה והכשרת עובדי מוסכי הרשת.

המכוניות שיגיעו לישראל יהיו מצויידות במנועי טורבו בנזין 1.4 ל' ותיבת הילוכים רובוטית מצמד אחד, אך ככל הנראה עם התחלת השיווק הסדיר יימכרו המכוניות במבחר גדול של דגמים ואפשרויות איבזור.

החלטה זו מתקבלת לאחר ההחלטה הקודמת של חברת סמל"ת, בנושא תחילת הייבוא הסדיר של חטיבת הספורט של פיאט, ה- "אבארת'", שיחל בחודש אפריל הקרוב, במסגרת החלטה כוללת על הרחבה משמעותית של מכירות הקונצרן האיטלקי בישראל.

לנצ'יה הוקמה ב- 29 בנובמבר 1906 בעיר טורינו שבאיטליה ע"י וינצ'נזו לנצ'יה, ובשנת 1969 נמכרה לחברת "פיאט". לאחר הרכישה, מכוניות לנצ'יה התבססו בעיקר על רכיבים של דגמים מסויימים של חברת פיאט.

בסוף שנות השמונים הוחלט להסב את המותג הספורטיבי למותג היוקרה של חברת פיאט. בשנות ה- 90 ירדה לנצ'יה במכירות באופן משמעותי, ובשנת 2001 הופסקו המכירות בישראל.

קישורים חיצוניים:

> לנצ'יה בויקיפדיה

> לנצ'יה העולמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Cheers.

למרות שלנצ'יה של היום היא מרחק שנות אור מזו של פעם,

לרעה כמובן.

בקיצור, הספורטיביות (הנשמה של לנצ'יה) לא קיימת היום בכלל ועובדה שכל מכוניות לנצ'יה מהעבר היו ספורטיביות בצורה כלשהיא או חדשניות משופעות גאדג'טים ממש לא תעזור לה למכור כאן היום רכב משפחתי "רגיל" לגמרי.

לדעתי, יהיה כישלון.

למרות שזה יעשה טוב על הלב לראות את סמל לנצ'יה מתנוסס על חרטומו של רכב חדש.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב דגמי לנצ'יה שיגיעו לארץ, יהיו דגמים עתיידים המבוססים על דגמי קרייזלר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autoblog.com/2009/12/26/lancias-near-future-to-be-built-on-chrysler-platforms/

Chrysler platforms will provide the basis for four Lancias.

אז יהיו שני יבואנים לרכבים זהים או שאפשר להיפרד מהיבואן של קרייזלר?

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהיא יפה, אבל יש לי שתי הערות:

א. שיוותרו מראש על להביא תיבות מצמד אחד.

ב. הימור שלי: שני הרכבים האלה יישארו נדירים, והיבואן בסוף לא יביא אותם ביבוא סדיר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק הפרימיום מבוסס בעיקר על מה ששם המותג משדר. לפחות בארץ, המותג "לנצ'יה" לא בדיוק משדר יוקרה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. הימור שלי: שני הרכבים האלה יישארו נדירים, והיבואן בסוף לא יביא אותם ביבוא סדיר.

+1.

עצם זה שמביאים אותן לתקינה פה, לא אומר בהכרח שהם ישווקו בארץ בסופו של דבר.

גם אם כן, אני לא צופה להן הצלחה. הלוואי ואתבדה, מכיוון שגם אני שמח לראות עוד גיוון בשוק הרכב ה"שופע" שלנו.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שחושב שלנצ'יה תימכר בארץ,מישהו זוכר את הרכב שבתמונה?

גם אז דובר שלנצ'יה חוזרת.

ללא שם.JPG

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית שבתמונה הינה לנצ'יה אפסילון, שהתבססה על הפונטו ספייס.

במחיר בו היא היתה אמורה להמכר הותיר אותה חסרת סיכוי קלוש להצלחה ולכן הוחלט לבסוף לוותר על יבואה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...