Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה מעצבנת בטנדר ISUZU D-MAX 3.0TDI 2004

יוסי1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

היום פתאום באמצע נסיעה רגועה בתוך העיר התחיל רעש מוזר מאיזור המנוע כאילו מישהוא צורח בפנים,

כאשר משחררים את דוושת הגז מתחיל הרעש הזה ואחרי 2 דקות מתחילת הרעש פתאום נדלקת לי מנורת התקלה ודוושת הגז מתנתקת אוטומתית והטורים מתחיל לעלות עד 2000סל"ד.

אני עוצר בצד מכבה מנוע אחרי דקה מתניע והכול חוזר תקין,

נסעתי עוד 3 דקות פתאום חזרה הבעייה, יעני התקלה הזואת חזרה 4 פעמים רצוף תוך 10 דקות.

אחרי זה הפסיקה התקלה למשך 3 שעות והטנדר נסע מצויין רק עם רעשים וקולות מוזרים עם הטורבו.

נכנסתי למוסך UMI הבוחן עשה סיבוב אבל למזלו לא היתה שום בעייה, הוא החליט שצריך לחבר אותו למחשב אבל אני היתי לחוץ מאוד ויש לי עבודה אז קבתי תור למחר ויצאתי משם בלי תשובה סופית.

אז מה לפי דעתכם קרה לטנדר?

הייתכן שזה אחד החיישנים?

או הטורבו?

או הכי משתלם זה לזרוק את הטנדר הזה ולהזמין אחד חדש מהחברה?

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח תקלה שיכולה להיות תקלה קטנה אתה שוקל להחליף רכב ?

קפוץ לבעל מקצוע שיחבר את הרכב שלך למחשב (לא חייב מוסך מורשה שיגבה ממך המון כסף) בדקה של מס' דקות יוכלה לשפוך לך אור על התקלה , לא מתייאשים כל כך מהר .

נ.ב : אם אתה מאזור המרכז אני אשמח לעזור לך

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישיתי לא מכיר מוסכים בצפון , אבל כמו שהזכרתי כל בעל מקצוע עם מחשב יכול לתת לך כיוון במחיר סימלי .

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב רב

גש למוסך נגה באזור התעשייה עיר גנים בקרית אתא

טלפון 04-8400468 דבר עם אשר או עם חיים

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...