Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילומטראז' אמיתי? (מצאתי פיג'ו 206 עם קילומטראז' נמוך ואני מתלבט לגבי אמינותו)

gggg
שימו לב! השרשור הזה בן 5204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

נשמע לכם הגיוני שלפג'ו 206 שנת 2003 יהיה רק 42,000 ק"מ? הרכב יד שניה והמוכר אומר שהוא מנהל שירות בפג'ו ושהרכב היה של לקוחה לפני.

יש סיכוי שבמידה והקילומטראז' מזוייף, אז גם בספר טיפולים הוא יהיה מזוייף?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אפשרי.

אם הוא מנהל שירות במוסך מורשה אז לא תיהיה לו בעיה לגשת למחשב ולהוציא לך פלט טיפולים המאשר את הנסועה הנמוכה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פיאט בראבו שנת 98 מבן-אדם מבוגר עם 45,000 קילומטר,אז בהחלט הגיוני.

כמובן שבדקתי את הטיפולים במוסך המרכזי, מה גם שבדיקה מכנית יכולה לראות אם האוטו עבר 42 אלף קילומטר או 242,000 אלף קילומטר.

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה מאוד הגיוני... ה206 הקודמת שלי קניתי עם 19 אלף כשהיא הייתה 5 שנים על הכביש

ה206 CC שיש לי עכשיו שנת 2002 עם 60 K ויד ראשונה

אז כן זה הגיוני אבל מאוד מאוד קשה למצוא.

כמובן את יכול לבדוק בדרך מאוד פשוטה במחשב של פג'ו בכול מוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...