Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיח כלים שלא "מבריק"

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים!

לפני כחודש וקצת קניתי מדיח כלים של חברת BLOMBERG, שנחשב לאיכותי וטוב, אך לצערי למרות כל הנוחות, הכלים יוצאים לא מבריקים, אלא עם שיכבה לבנה. פניתי לחברה והם שלחו אלי כבר 3 פעמים טכנאי שיסדר את הבעיה. המכונה עד כדי חדשה בארץ, שהטכנאים לא יודעים לתקן אותה וכל פעם עושים שינוי תוכנית, שכלל לא עוזר. העניין כבר מתחיל לעצבן אותי וביקשתי שיחליפו לי למדיח חדש. בתשובה אמרו לי שנשלח אליך שוב פעם טכנאי, שיבדוק מה הבעיה. האם אני יכול לדרוש מבחינת חוק שיחליפו לי למכונה חדשה בלי שיתקנו אותה ובלי שיבוא שוב פעם טכנאי? הרי זה כבר נמאס לי שאני צריך לבזבז את הזמן שלי כל פעם כ-3 שעות, כדי שיבוא טכנאי, שלא מבין כלום במכונה.

תודה למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שיש בעיה במערכת הסינון של המדיח. אם אתם מקפידים למלא מלח למדיח באופן קבוע והמלח לא נצרך ע"י המדיח, הרי שיש בעיה כיוון שהפילטר מים הפנימי שבתוך המדיח לא מתנקה ובשל כך הבעיה.

אם אתם לא ממלאים מלח למדיח - אתם אמורים לעשות זאת כמובן.

זה לקוח מכאן

http://www.stips.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילו טבליות אתם משתמשים?

אני ממליץ להשתמש ב "FINISH" הרגילות ( לא ALL IN ONE) + נוזל הברקה + מלח למדיח.

הכל תוצרת "פיניש".

ועוד דבר נוסף - אל תשתמשו בטבליות האלה בתכנה מקוצרת (חצי שעה - 40 דקות), אחרת הכלים יוצאים, בדיוק איך שתיארת, עם שכבה לבנה.

וככלל - עדיף לא להשתמש בתכנה קצרה, כמות קטנה של כלים תשטפו ביד או תצברו כלים למדיח מלא - לתכנה רגילה (לא קצרה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...