Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מפיג'ו 405?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 5223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הרקע-חיל קרבי שיוצא חמשושים. הפיג'ו 405 1.6 ידנית בציר 92 שברשותי שנתים+.

אני מאוד נהנה ממנה, אבל לאחרונה התחלתי לחשוב על שדרוג.

היא לא עושה בעיות, אני נהנה מכל רגע איתה, אבל קורץ לי משהו שנראה יותר מושך חיצונית(אלפא 145 לדוגמא).

השאלה שלי היא כזאת: האם יש רכב בתקציב 10+- שיהיה נוח כמו הפיג'ו, שיראה מושך(הבאתי את הדוגמא שלי), שיהיה אמין(כן כן הפיג'ו בשנתיים לא עשתה לי יותר מדי בעיות למרות שהיא צרפתיה זקנה), שיהיה מהנה לנהיגה, ושלא ישתה יותר מדי.

לאנשים שייעצו לחסוך עוד-חיסכו ממני את זה:wink:

הרכבים שקורצים לי הם:

אלפא 145\146\164

פיג'ו 306\106 3 דלתות

קיות למיניהן(רק לא הפרייד)

רנו קליאו RSI

סיאט איביזה\קורדובה

וכ'ו וכ'ו, יש הרבה מאוד רכבים לתקציב הזה. הזיקה שלי היא לכיוון המראה הספורטיבי, אבל אני חובב גם גדולות(164). בחירה קשה.:shock:

תודה.:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האלפות אני ממליץ לך לבדוק ב7 עיניים מאחר ותקציבך אינו גדול ואלפא שחסכו בטיפולים או שעשו לה קומבינות בטיפולים תתן לך מכה כואבת לכיס.

לגבי הקליאו, שוב אני מתקשה להאמין שתמצא אקזמפלר שמור ומטופל ומלא "משובר" עם מערכת ביאונר בפנים.

ממליץ לך להסתכל על ZXים למינהם,בהחלט רכב מעניין ואם הוא שמור אז גם יראה לך אמינות טובה.

עריכה:

פותח השרשור, ראה הודעה פרטית.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם הרכב שלך נותן שקט תשאיר אותו,בתקציב הזה כל מה שתקנה אתה יכול ליפול לבור,אני הייתי משאיר את הרכב ואח"כ מחליף בתקציב גדול יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקונים רכב ב-10K ש"ח צריך לקחת בחשבון שעלות יישור הקו והטיפולים עלולים לעלות על שווי הרכב. האם זה סיכון שאתה יכול או מעוניין לקחת? אני סבור שבתקציב הזעום הזה כדאי להישאר עם רכב שאתה מכיר ויודע שהוא בסדר ולא להיכנס להרפתקאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך אני חושב ששיטת ה"זה לוקח אותי לאן שאני צריכה" של אימי הפולניה היא הבחירה הנכונה.

יש לך רכב ששווה מעט מאוד כסף, מפנק ברמה שלא תקבל מרוב המכוניות החדשות יותר ולאור התקציב הנמוך שלא משאיר לך הרבה מבחר של רכבים איכותיים

אתה לא יכול לסמוך על אוטו ב10000 ש"ח שאתה לא יודע את ההיסטוריה שלו שיהיה חף מתקלות משמעותיות.

תיסע עם הפיז'ו שלך עד היא תמות, היא גם ככה שווה מעט מאוד מבחינה כספית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומגה שותה דלק ,בעיות עם חלקי חילוף ובכללי אוטו יפה ומצוין אך דורש בעל עם מזומנים

Hu: pioneer prs80 Comp: Hertz Hsk165XL Amp:phoenix gold xsenon200X2

amp:massive audio bx4 Mono:DC audio 3.5: Sub: DC audio 15xl

CAR: mazda 2 demio pure black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...