Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירים מרפי ?

חיים_k
שימו לב! השרשור הזה בן 7915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבוע העברתי את ארגז הכלים מהסיטרואן לאלפא: "עליה עובדים עכשיו, צריך את הכלים שם. והסיטרואן ? היא בכלל לא מתקלקלת אף פעם"

לא מתקלקלת הא ? כן בטח...

היום היא דוממה מנוע, כיבתה את כל המערכות ונעמדה כאבן שאין לה הופכין באמצע הכביש. דחיפה למדרכה, הצצה מתחת למכסה מנוע, שני כבלי מתח ראשיים שמתחברים ל + במצבר נשרפו והתנתקו. נסעתי כנראה מרחק מסויים על המצבר עד שגם הוא נגמר.

(עכשיו אני מבין גם שמפלי מתח בכבלים המתפוררים האלה הם אלה שגרמו לי לתופעות הדימום הרגעי, שכתבתי עליהן בהודעה אחרת)

אם היו לי ארגזי הכלים שלי, עם ערימת חוטי החשמל שאני שומר להזמנויות כאלה, עם כבלי ההתנעה, אולי הייתי יכול לאלתר משהו ולחלץ את עצמי, אבל כאמור, הם עברו לאלפא, כי "הסיטרואן לא מתקלקלת..."

מה עושים ? מתקשרים לשגריר... :oops:

מסקנות:

1. מרפי חי, בועט ולא דופק חשבון לאף אחד.

2. גם במכונית תקינה לכאורה רצוי שיהיה סט בסיסי של כלים, לכל מקרה.

3. שווה מדי פעם לפתוח מכסה מנוע ולהעיף מבט על נעלי הכבל. אם הייתי תופס בזמן את הקורוזיה על הכבלים, זה היה נמנע.

4. ממש לא כיף לשאוף אדי פליטה שמשך שעה באויר המהביל של הטיילת בת"א.

5. טוב שיש מנוי לשגריר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה קרה כשהעברתי את הכבלים של ההתנעה לרכב אחר כי מה הסיכוי

שייגמר מצבר ברכב חדש......

דומה לסיכוי שידית ההילוכים החדשה שלי תשתחרר באמצע טיול לצפון

כשהסט אלן נמצא בבית.....

:lol: כנראה שמרפי תוקף בכל החזיתות.....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנצ'ר בדרך לאירוע כל שהןא כשבחוץ גשם זלעפות/לחות של 70%(בשני המקרים אתה יוצא רטוב),במקרה הטוב מחליפים צמיג וממשיכים,במקרה הגרוע הרזרבי מחוסר אויר ואז הבעייה רק מחמירה.

מרפי חי.נושם ובועט.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרפי אכן חי, נושם ובוטעט - במיוחד כשמדובר באלפא.

לי בזמנו נגמר המצבר,

אל תדאגו - היו לי כבלים - שרשום עליהם שהם יכולים להעביר עד 500 אמפר. קניתי אותם ב"אוטו דיפו" במיוחד לאירוע חגיגי מעין זה

הכבלים לא הצליחו להניע את האוטו...

למחרת הכבלים הוחזרו ל"אוטו דיפו", ונקנה סט חדש - 600 אמפר - שעבר במקום בדיקה של פירוק המצבר, חיבורו לאוטו דרך הכבלים - והתנעה קלה וחלקה.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...