Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מרשים לעצכם לעבור על חוקים מסוימים ועל אחרים פחות?

shachar_bd
שימו לב! השרשור הזה בן 7307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שהרהרתי בה בזמן האחרון-

אף אחד לא נהג מושלם. כולנו חוטאים ועוברים עבירות מסוימות- כאלו שעלולות סך הכל לגרום לדו"ח לא צודק (לדוגמא קצת מוגזמת- נסיעה בנתיב שמאלי לא למטרת עקיפה\פנייה שמאלה) וכאלו שעלולות לגרום אף למוות.

יש אנשים שאין להם גבולות (פוזה\בטחון עצמי מוגזם) וזה דבר שגורם לתאונות רבות ומיותרות לחלוטין.

השאלה שלי היא- איפה הגבול שלכם? מה אתם מרשים לעצמכם ומה לא?

אי אפשר לכתוב פה, כמובן, מה דעתכם על כל חוק וחוק, אז תנסו לענות בכלליות.

לגבי הגבולות שלי-

מהירות סבירה יחסית לדרך. לעיתים קרובות מתעלם מהשילוט אם לדעתי הדרך מתאימה למהירות גבוהה יותר. לעולם לא מתעלם לחלוטין, אבל בהחלט מרשה לעצמי קצת יותר אם אני בטוח שזה אפשרי. הגבול- אני לעולם לא עובר את ה30 מעל המהירות המותרת (ומתקרב לזה כמעט רק בכבישים מהירים), מפחד מאוד משלילה!

ברמזורים- כמעט תמיד מאיץ מהר, אבל שוב- עד למהירות שאני מרשה לעצמי.

לגבי הדברים הקטנים יותר- אני מאוד מקפיד- חגורות(חובה :!: ), אורות, איתותים, לא חותך נהגים אחרים (מאותה סיבה שאני שונא שחותכים אותי), עוצר בעצור ונותן זכות קדימה כשיש שילוט שמורה על כך ובכלל כשצריך.

לעולם (!!) לא עובר אדומים, אבל...גונב צהובים (בעיקר כשהם קרובים לירוק)

דבר נוסף- לעיתים (ממש לא קרובות), כשיש מצב רוח לעשות קצת שטויות (הנד-ברקסים וכו') - אני עושה זאת במקומות רחבים כשאין אף אחד בסביבה (חניונים ריקים מאדם).

זה על קצה המזלג, שוב- אי אפשר להתייחס לכל חוק וחוק בנפרד

מה אתכם? מה אתם מרשים לעצמכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנד ברייקס.. לא בא בחשבון .. לא מבין למה זה טוב ... רוצה סחיפות ? תקנה סופרה !

חוקים שלא עוברים: פס לבן , אדום , שוליים (לא מתקרבים ובטח שלא עוקפים משם)

אני בד"כ נוסע מהר :roll: גם בעיר... :oops: ..אבל משתדל לא להגזים ..

אגב שחר, 30 קמ"ש זה הרבה... למשל בתוך העיר 30 קמ"ש זה אחלה שלילה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל באותה עת אני גם לא מקפיד לשמור על המהירות המירבית המותרת בכבישים מהירים.

אני מודע לסתירה אבל לצערי לא רואה דרך אחרת.

ההתנהלות בכביש 3 מסלולים לכל כיוון על 110 בעיקר כשהוא ריק נראית לי מעט עקרה. ולרוב יש לי מה לעשות עם הזמן שלי.

(לזכותי יאמר שאם שאם אני לא ממה ראני משדל לנסוע לאט - בעיקר כי זה חוסך בדלק)

רון.

-את כל החוקים יש לקיים לכבד ולשמור, לדעתי כמובן-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקים שנגד אדם למדינה ---> כלונר חוקים שלא מפריעים לאנשים אחרים ולא מסוכנים לסביבה כמו מהירות בגבול הסביר, איבודי שליטה ברכב וכו אני מרשה לעצמי לא לכבד.

חוקים שבין אדם לחברו ---> כל החוקים שכאשר אני מפר אני לפוגע או מסכן אנשים אחרים כמו אי מתן זכות קדימה, גניבת תורים, מעבר באדום או בכתום, עבירת נתיבים ללא איתות וכו ... אותם אני מקפיד שלא להפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקים שנגד אדם למדינה ---> כלונר חוקים שלא מפריעים לאנשים אחרים ולא מסוכנים לסביבה כמו מהירות בגבול הסביר, איבודי שליטה ברכב וכו אני מרשה לעצמי לא לכבד.

חוקים שבין אדם לחברו ---> כל החוקים שכאשר אני מפר אני לפוגע או מסכן אנשים אחרים כמו אי מתן זכות קדימה, גניבת תורים, מעבר באדום או בכתום, עבירת נתיבים ללא איתות וכו ... אותם אני מקפיד שלא להפר

היית חייב להביא מין ניסוח מושלם שכזה שפשוט מייבש את כולם ומתאים לכולם ובעצם סוגר את השירשור כי פשוט כל המוסיף גורע ???

ינון. (:))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדום + קן הפרדה רציף - תמיד מקפיד.

חגורות - אני לא מרגיש בנוח אם אין עלי חגורה. כמו חייל שמשתחרר שפתאום חסר לו הנשק :)

איתותים - כשיש רכבים מסביב - מקפיד תמיד. כשאני לבד בכביש, אני מקפיד פחות.

עקיפה מימין - אני מאוד משתדל לא לעקוף מימין אבל לפעמים אין ברירה. בעיקר שמתיישב לו איזה צב על הנתיב השמאלי ולא עוזר הוינקר שלי.

מהירות - כמעט תמיד לפי תנאי הדרך, לפעמים 20 קמ"ש בעיר ברחובות צפופים ולפעמים מהירות גבוהה מהמותר בכבישים מהירים.

כבישים שאני לא מכיר - תמיד במהירות המותרת ואף למטה מכך.

זכור לי מקרה שבו נסעתי ברחוב צר, כהרגלי בנסיעה איטית של כ-20 קמ"ש, וקפצה לי ילדה לכביש מבין מכוניות חונות. תבינו שהגובה שלה לא עובר או בקושי עובר גובה של פרונט ממוצע של רכב (שלא לדבר על ג'יפ). בזכות המהירות האפסית שלי, לא דרסתי אותה.

שתבינו כמה חשוב לנסוע לפי תנאי הדרך אפילו אם זה אומר שעליכם לנסוע הרבה מתחת למהירות המותרת.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחטט באף (נוהג ביד אחת)

:D

אבל ברצינות - לא מפר כלום חוץ ממהירות , ויש לי הרגשה שרוב חברי הפורום נוהגים ככה

(חוץ מבעיר - אם אני לא ברחוב רחב אני נוסע כמו צב - זה החוק שלי... :oops: )

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובר על שום חוק ,כמה שידוע לי.

אבל כשיש לי כביש פנוי באמצע הלילה אני ...... עזבו,אנשים פה דיברו על שלושים קמ"ש.......אני מדבר על "קצת יותר"

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו חוטאים ועוברים עבירות מסוימות- כאלו שעלולות סך הכל לגרום לדו"ח לא צודק (לדוגמא קצת מוגזמת- נסיעה בנתיב שמאלי לא למטרת עקיפה\פנייה שמאלה)

אתה חושב שדו"ח על נסיעה בשמאל הוא דו"ח לא צודק?

לטעמי הוא מאוד צודק, ובברור זאץ גם עבירה שלא נאכפת מספיק.

עובדתית, עקיפה מימין מסוכנת יותר מעקיפה משמאל. נהג רגיל לכך שהוא נעקף מימין ולכן עקיפה משמאל יכולה לצור בלבול מסויים, שדה הראיה במראה הימנית, פחות טוב מבשמאלית ולכן נהגשנעקף מימין רואה מאוחר יותר את הרכב העוקף ובנוסף נסעה בשמאל מעצבנת ומפריעה לנהגים אחרים.

באופן עקרוני אני מקפיד מאוד לא לעשות אף עבירה שמסכנת או מפריעה למישהו אחר. אני גם מקפיד מאוד על, עצור, אדום, קו רציף, איתות (תמיד, גם כשאני לבד על הכביש) חגורות וכו'

העבירות היחידות שאני עושה הן מהירות (גם זה ברמה נמוכה מאוד - מפחד משלילה) ובכבישים מפותלים, מהירות הגבוהה מתנאי הדרך :-)

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יש כמה וכמה חוקים שאני לא תמיד מקפיד עליהם.

אבל נתחיל ממה שכן:)

חגורות, אדומים, ודברים כאלו - שומר מאוד.

איתותים (מישהו זוכר את שרשור האיתות הגדול של ה 7 עמ'?) - לא תמיד.

מהירות - לא שומר. נוסע לפי כמה שמתאים. ליד בתי ספר\גנים אני מאט, אזורים שאני לא מכיר אני לרוב מאט, אבל למשל יש לי ליד הבית כביש שמותר בו 50, אבל תאמינו לי שבלילה נוסעים בו 80 וזה נראה לאט. אז לפי תנאי הדרך.

ברור שאני מפחד משלילה, אבל יותר מפחד מתאונה. עם שלילה אני יכול לחיות ולכן אני מרשה לעצמי לנסוע מעל המותר - אבל לפי תנאי הדרך בלבד.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגורות, אדום, זכות קדימה, עקיפות על קו לבן או לחלופין ללא שדה ראיה אפילו בלי קו לבן - מקפיד מאוד. אני רוצה להמשיך לחיות, מאוד פשוט.

עצירה מוחלטת בעצור - מאז שחטפתי על זה (מזמן...) אני מקפיד תמיד. לא כי אני חושב שזה משמעותי, אבל חבל על הכסף והנקודות (אפשר באותן נקודות לעשות משהו יותר כיפי, נניח לנסוע מהר :lol: ). יוצא דופן- בחניון של קניון חולון אני לא עוצר ב"עצור"-ים. יש שם איזה 20, זה כבר מעבר למגוחך (ולדעתי אין להם תוקף חוקי).

חגורות לנוסעים - במושב הקדמי מקפיד מאוד, באחורי מבקש מהנוסעים לחגור ומציין במידת הצורך שהחוק מחייב, אבל לא מתעקש עד הסוף.

מושב בטיחות לילדים - בניגוד למבוגרים שלדעתי אחראים על עצמם, אני לא מסיע פעוטות (כלומר את בת-דודתי בת ה3.5) ללא מושב מתאים.

איתותים - מאותת תמיד, לא עולה לי כסף. מדליק אורות לפי החוק מאותה סיבה. מדליק אורות ביום חורפי בתוך העיר כדי להיראות טוב יותר.

מהירות בעיר - לא מקפיד, אבל כל הזמן עובד על עצמי להתמתן ולא להגזים יותר מדי. לא מנסה לעקוף ולהשתחל בתוך העיר, לא מפריע לי לנסוע 50 בימני. (אם אני לא ממהר במיוחד)

מהירות מחוץ לעיר - מקפיד. כלומר, מקפיד לעבור על המהירות המותרת בלפחות 30 קמ"ש :lol:

שמירת מרחק - יותר מהממוצע, אבל זה עדיין לא מספיק :? . מנסה להזכיר לעצמי שכדאי תמיד להגדיל קצת את המרחק.

נסיעה בשוליים, בנת"צ, עקיפת טור דרך נתיב פניה וכיוצ"ב קיפוח אחרים - מה ששנוא עלי אני לא עושה לחברי. מאוד פשוט.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שם חגורה.

לא נוח לי,אבל לכל החוקים האחרים אני מציית.

ואני עוצם עיניים בזמן שאני קופץ לכביש במפתיע כשהרמזור אדום ויש תנועה ערה מסביב. ככה נוח לי, אבל לכל החוקים האחרים אני מציית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שם חגורה.

לא נוח לי,אבל לכל החוקים האחרים אני מציית.

סלח לי אבל בלי שום קשר לחוק זה טימטום לנסוע ללא חגורה.

לגבי עצמי, בגדול העבירה היחידה שאני עושה (לפחות במודע) זה לנסוע מעל למהירות המותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...