Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'מפיון לא רוצים למכור מכוניות או למה מתייחסים בצורה משפילה ללקוחות

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעשה במקרה שהיה שבוע שעבר

שכן שלי שברשותו פאסאט 2 ליטרTDI רצה להחליף את הרכב שברשותו לאחר 3 שנים לומרות שלל התקלות שהיה לו עם הפאסאט הוא הזמין נסיעת מבחן בפאסאט CC 2 ליטר. הוא הגיע לסוכנות לקח אותו איש המכירות לנסיעת מבחן ואז ששאל לגבי מחירים ומועד אספקה התחילו התשובות המשונות:

"כמה עולה"- אני לא יודע תתקשר בינואר אולי נדע

"מתי יהיה במלאי"- לא יודע תתקשר בינואר יגידו לך

עוד דבר שהאיש מכירות ציין זה שהמחיר שיהיה זה מחיר שיהיה ולא יהיה עליו מיקוח גם לא של שקל

התהיה שלי היא למה לא יודעים שם כלום, למה היחס שם מתנשא ונותנים לך להרגיש שלא רוצים למכור שם.

דרך אגב השכן שלי ציין שפעם אחרונה שהוא נכנס לצמפיון וקבע נסיעת מבחן על 159 3.2

עידכון בהמשך

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא הייתי מסוגל לשתוק במקומוח והייתי כותב מכתב למנהל השיווק בדרישה להסבר למה בכלל הטרידו אותי והביאו אותי לנסיעת מבחן אם אין להם כוונה למכור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני זה שכן שלי...

שכחתי רק לציין שעד שבוע שעבר מבחינתו היה רק יצרן אחד בעולם שזה פולקסווגן וכל השאר גורטאות.

אין סיכוי שהוא יגיש תלונה הוא בן-אדם בן 60 שממש לא מעניין אותו דברים כאלה, הוא פשט עבר ליבואן אחר.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מי היה איש המכירות שלו אבל נחמד שהוא השכן וזה לא אתה (משמע "אני כותב יד שניה.." ).

עומר, את הצעות המכר שלך אתה יכול לשלוח בה"פ (Casper)

אלפה 3.2 נשמע נחמד מאוד - שיהיה לו בהצלחה.

8)

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחס כזה לדעתי תלוי באיש מכירות ממורמר ושחוק שלא מתוגמל היטב ושאין לו לויאליות למערכת. (או שהוא סתם לא יודע למכור)

איש מכירות טוב לא היה אומר דברים שגורמים לאיבוד לקוחות והיה מביא את הלקוח לשולחן המשא ומתן בכל מקרה (ואני לא מדבר רק על מכירות רכב)

לפי מה שהבנתי, אלפא בזמן האחרון עושה עבודה יפה מאוד מבחינת עבודה של סוכני מכירות, זה לא המקרה הראשון ששמעתי עליו בו לקוח שקיבל יחס רע בצ'מפיון , החליט ללכת לכיוון אלפא.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו, אין חדש בזה.

הם מתבססים על לקוחות חוזרים - ולא על לקוחות עתידיים.

אייל, אלפא רוצים למכור ולכן היחס בהתאם.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אין לי מושג מי היה איש המכירות שלו אבל נחמד שהוא השכן וזה לא אתה (משמע "אני כותב יד שניה.." ). "

שוב הוא בן-אדם בן 60 זה לא ממש מעניין אותו הדברים האלה.. אבל זה כנראה הטריד אותו היחס כי איך שהוא הגיע לאילת הוא ישר רץ לספר לי כדי "לפרוק אות זה" בכל זאת לבן-אדם זה כבר הפאסאט השניה והוא רצה להמשיך לשלישית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
זה לא אני זה שכן שלי...

שכחתי רק לציין שעד שבוע שעבר מבחינתו היה רק יצרן אחד בעולם שזה פולקסווגן וכל השאר גורטאות.

אין סיכוי שהוא יגיש תלונה הוא בן-אדם בן 60 שממש לא מעניין אותו דברים כאלה, הוא פשט עבר ליבואן אחר.

צעד טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מי היה איש המכירות שלו אבל נחמד שהוא השכן וזה לא אתה (משמע "אני כותב יד שניה.." ).

אלפה 3.2 נשמע נחמד מאוד - שיהיה לו בהצלחה.

8)

אין כמוך עומר....

מצאת לך את הפינה הכי טובה, לתפוס ריבאונדים של כל אלה שמאוכזבים מצ'מפיון כאן בפורום,ובתור "סוכן כפול"(:lol:) לתת להם יחס הרבה יותר טוב מזה שהם קיבלו באולם התצוגה (כנראה שזה לא קשה...) ולסגור עסקה.

חבל שהם צריכים להגיע לפורום ולהתלונן בשביל לקבל יחס הולם. משהו בסגנון של "למה לא אמרת קודם שאתה חבר פורום???"

אני מניח שכמוהם יש עוד רבים שפשוט לא יודעים שהם צריכים להתלונן בפני אלפי הגולשים בפורום כדי לקבל את המעט שמגיע להם- יחס ללקוח.

בלי להכנס לך לכיס, נראה לי שקיבלת אחלה עמלות החודש, אני פשוט מחשב את מספר התלונות כאן בפורום....:wink:

נתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מה זה מבסוטים, שהנה הוא דפק את צ'מפיון הוא יקנה מיבואן אחר.

אבל אל תשכחו רק דבר אחד, שכמה שצ'מפיון אולי גרועים, סמל"ת פי אלף יותר גרועה.

מדובר בחברה שהרסה במו ידיה את מותגי אלפא ולנצ'יה בארץ, מתחמרת רכבים בצורה שהיא כבר לא שערורייתית היא פשוט מצחיקה, ואז שהם נתקעים הם דופקים 40% הנחה ומוכרים את הרכב ברמת גימור פשוטה יותר עלאק (אין ג'אנטים) או דרך כל מיני סוכניות משנה (או במבצע דרך אוטודיפו).

במקום לבוא מהתחלה ולתת תמחור נכון והוגן ושארץ תהיה מלאה באיטלקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התהיה שלי היא למה לא יודעים שם כלום, למה היחס שם מתנשא ונותנים לך להרגיש שלא רוצים למכור שם.

אני חושבת שכל רשת רוצה ומעוניינת למכור כמה שיותר, כי רק כך למעשה היא יכולה להתקיים.

לדעתי האישית השכן/חבר שלך נתקל במוכר חסר נסיון ולא מקצועי, ויש הרבה מהסוג הזה לצערנו, לא כל האנשים הם אנשי מכירות ושימור לקוחות, וזה מה שגורם ללקוחות לנדוד מפעם לפעם ולנסות את מזלם במקום אחר מכיוון שלא זכו למענה על שאלותיהם וליחס מאיש המכירות שניצב מולם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל"ת עכשיו בדרך הנכונה! רואים ומרגישים את זה. היחס ללקוח פשוט מצוין, בניגוד לצ'מפיון.

לפני שבוע הייתי בסוכנות צ'מפיון (לא חשוב איזו) וראיתי שמוכרים שם ג'אנט מושחר (דטרויט) ל-GTI שלי.

על השאלות שלי הסוכן ענה בתשובות כמו: "אולי, יש מצב, מה זה משנה, כנראה שזה מקורי, וכו'..." .

עכשיו רציתי להרים את הג'אנט ולשקול אותו (היה לי משקל באוטו), אז מתוך נימוס בסיסי שאלתי אם אפשר,

התשובה הייתה "לא, זה מסובך להחזיר אחרי זה" (שזה בדיוק שניה).

עכשיו תגידו, זה נראה לכם יחס נורמלי?!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין.

בעבר נכנסתי לסוכנות צ'מפיון בקריית אליעזר בחיפה והתעניינתי בפולו חדשה.

זכיתי ליחס מתנשא, לא אדיב ואפילו תוקפני מצד המוכר, יצאתי משם בהרגשה לא נעימה והבטחתי לא לחזור לשם.

בסוכנות סוזוקי ופורד הסמוכות בהן התענייתי ברכבים דומים לפולו היחס היה שונה ומכובד.

זה בודאי לא מייצג את הרשת, אבל חבל שזה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אם הרבה אנשים מתלוננים כנראה שיש סיבה. אולי עומר יכול להעביר למעלה שהיחס למטה לא משהו.

ב. בזמנו שהייתה את היאריס הקודמת (המוצלחת) התעניינו, והלכנו לסוכנות. המוכר אפילו לא קם מהכסא, הוא שתה כוס קפה עם חבר שלו, וכל שאלה הוא צעק את התשובה מהכסא: "יש במלאי? לא". "מתי יגיע? לא יודע". "מה המחיר? לא ידוע".

בקיצור, הוא ראה שאנחנו מתעניינים במשהו שהוא לא יכול למכור לנו אז הוא אפילו לא התאמץ.

ג. לפני כמה זמן בעת שהמתנתי עם ה-VW לטיפול אמרתי יאללה, נתעניין בג'טה החדשה, כי כן שקלתי ברצינות אותה בתור אופציה. המוכר היה ענייני, אבל לא נחמד במיוחד. ענה על כל השאלות מהר ולעניין. לא הייתי נמנע לקנות ממנו, הסיבה שלא בחרתי בה היא שלא היה ניתן אפילו להזמין אותה עם גיר ידני בשילוב מנוע 1.6, רק עם דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, כנס לסוכנויות הראשיות של אלפא ופיאט - ותחזור אלינו עם רשמים...

ה-ר-ב-ה יותר טוב ונעים מאשר בצ'מפיון.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...