Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט קורדובה,מונית לשעבר שנת 2000 ב26.000 הגיוני??

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 7328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ואבא שלי מחפשים רכב דיזל,ראיתי מודעה על סיאט איביזה כזאת נמכרת,מונית לשעבר ידנית 1900 סמ"ק והכי חשוב - דיזל

עכשיו בדקתי בלוי יצחק,והמחירון שלה נע בערך ב38 אלך שקל משהו כזה,זה הגיוני שאדם ירצה למכור אוטו שהוא מגדיר כ"שמור ונקי" 12 אלף מתחת למחירון??

על מה כדאי להסתכל באוטו הזה לפני קנייה???

תודה מראש :idea:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואבא שלי מחפשים רכב דיזל,ראיתי מודעה על סיאט איביזה כזאת נמכרת,מונית לשעבר ידנית 1900 סמ"ק והכי חשוב - דיזל

עכשיו בדקתי בלוי יצחק,והמחירון שלה נע בערך ב38 אלך שקל משהו כזה,זה הגיוני שאדם ירצה למכור אוטו שהוא מגדיר כ"שמור ונקי" 12 אלף מתחת למחירון??

המחירון 38K הוא לפני הורדת ערך של מונית לשעבר?

לפי מחירון לוי יצחק מדובר ב30% ירידת ערך עבור מונית לשעבר מה שמוריד קרוב ל12K.

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

כמה ק"מ עבר הרכב?

למה להסתבך עם מונית?

קח בחשבון שאם הרכב עבר את שלוש-מאות אלף הק"מ, האופן היחיד בו תוכל למכור אותו לכשתרצה, הוא כנראה אם הוא ילך טוטאל-לוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלנו הוא כמה שפחות,אבל בסביבות ב20-25 אלף שקל

האוטו חייב להיות דיזל כי אנחנו נוסעים המון,ולהסתבך עם מונית כי זה נכנס בתקציב,והרכב עבר 220000 ק"מ :roll:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא שהרכב שחוט לחלוטין.

קח ממוצע של 100 עד 120 אלף ק"מ לשנת עבודה למונית.

אני מניח שמכאן תוכל לעשות חשבון בעצמך.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...