Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת רכס מסטטוס אספנות לסטטוס "רגיל"

shaihar
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת 79. הוחלף לפני מס' חודשים, ועכשיו "מתחרט".

כפי שכתבתי בכותרת, האם ניתן, בכל דרך שהיא, לשנות את הסטטוס בחזרה מאספנות ל-רגיל.

אני ממש אשמח לקבל כל קצה חוט או מידע שיעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קצה ואין חוט. יש פלונטר ממשי.

אם תפנה למשרד התחבורה ותצליח, תשמח כמה חברים.

אך להערכתי תרגיז חברים רבים יותר...

בברכה

אבי נוף

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לפנות דרך עו"ד לוועדת חריגים.

לא מאמין שיאשרו לך אבל אין לך מה להפסיד

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 79. הוחלף לפני מס' חודשים, ועכשיו "מתחרט".

כפי שכתבתי בכותרת, האם ניתן, בכל דרך שהיא, לשנות את הסטטוס בחזרה מאספנות ל-רגיל.

אני ממש אשמח לקבל כל קצה חוט או מידע שיעזור לי.

אפשר לשאול מדוע? זה הריי משתלם וכדאי להיות בסטטוס הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כנראה הבן אדם רוצה לנסוע עם האוטו כל יום לעבודה, ובדיוק בין 7 ל-9, ולא רוצה לעבור על החוק! רק שלא ברור לי, למה מלחתחילה עשה את השינוי, ועכשיו פתאום "נזכר"- אבל לך תדע, אולי מכר את האוטו האחר, שהיה לו...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן בשום דרך. מת כיוון אחד בלבד. :-(

אין שום חוט בכוון שאתה מבקש. אל תתאמץ לחפש את קצהו.

היתה בעבר חברה במועדון החיפושיות שלפני כמה שנים עשתה בדיוק את זה. היא רכשה חיפושית שנרשמה "אספנות" מספר חודשים קודם לכן, ובבקשה פשוטה במשרד הרישוי החזירו לה את הסטטוס הרגיל.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מצליח להבין למה שזה ירגיז אנשים, לדעתי אין שום סיבה.

מעבר לזה כפי שכבר נכתב, הסיבה הפשוטה והמדויקת היא שאני פשוט לא רוצה לנסוע ולעבור על החוק, והמגבלה הזו מציקה לי יותר משחשבתי, זה הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אין שום סיבה שמישהו יתרגז. כל עניין ההתרגזות הזה מתחיל להרגיז אותי אז לפני שיהיה פה רוגז או ברוגז תסבירו לי מה יש להתרגז מדבר כזה ?

זה עניינו האישי של הבנאדם שהתחרט ולא של אף אחד אחר.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהיו כולם כמוך. אני בכל יום ב 8:00 בבוקר רואה לא מעט חברים עם רכבי אספנות בדרכם לעבודה( חיפושיות וולוואים למיניהם). מישהו בכלל אוכף את החוק הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי שהיו כולם כמוך. אני בכל יום ב 8:00 בבוקר רואה לא מעט חברים עם רכבי אספנות בדרכם לעבודה( חיפושיות וולוואים למיניהם). מישהו בכלל אוכף את החוק הזה?

ממש נחמד... אני למשל נוסע גם כן כל יום לעבודה ולא רואה רכבי אספנות. אם "כל יום" אתה רואה "לא מעט" אז זאת לדעתי הכללה ותעשה בבקשה בשבוע הבא ספירה ותספר לנו.

ואלה שכן נוסעים מסתכנים בהסתבכות לא רק עם המשטרה אלא גם עם חברות הביטוח

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואלה שכן נוסעים מסתכנים בהסתבכות לא רק עם המשטרה אלא גם עם חברות הביטוח

בני צודק לחלוטין !

במידה וחס וחלילה הרכב יהיה מעורב בתאונת דרכים בין השעות 07:00 עד 09:00 הביטוח לא תקף ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...