Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לדרך ארץ אין דרך ארץ (עוד סיפור מעצבן עם כביש שש)

mazda f2
שימו לב! השרשור הזה בן 5212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שקיבלתי חשבונית תשלום בצרוף הקנס ביחד כלומר לא הודיעו על התשלום אלה חיכו כדי לשלוח אותו עם הקנס. התקשרתי לפני שבועיים ומענה הקולי שלהם לא עבד (לוחצים מספר אבל הוא לא מעביר).

השארתי הודעה באינטרנט לא חזרו אלי כמובן!

לאחר שבועיים התקשרתי שוב ואתה בעיה, בסוף שילמתי את החשבון עם הקנס דרך האינטרנט.

חייבים להפסיק את החברה עם המדיניות הבריונית הזאת!

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איחור בתשלום שלא הגיע בכלל.

השיטה שלהם היא לשלוח את הקנס על האיחור ביחד

עם התשלום המקורי כאשר את ההודעת התשלום

הראשונה אתה לא מקבל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את השיטה הזו. יתכן והיה עיכוב או בלבול בדואר?

אין לי מנוי שם ועברתי בכביש עם מס' רכבים (לקוח מזדמן), אף פעם לא הייתה בעייה מיוחדת בקבלת החשבונית לתשלום.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבן שמענה הקולי שלהם לא עובד

התקשרתי עכשיו למשרד התחבורה לשכת

השר הם לא האמינו שהם לא עונים.

אז הם ניסו לחייג ולא הצליחו לעבור בתפריט!

פשוט גאוני! מנטרלים את המוקד תשלום

אי אפשר לשלם ואז אנשים צוברים דוחות

לב לבייב שיחקת אותה!

פשוט עליבות נפש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שולחים קנס כבר בהודעה השניה?

אני בפעם הראשונה שעליתי על הכביש הזה לא קיבלתי אחרי חודש את ההודעה לתשלום ולכן התקשרתי אליהם, נאמר לי שרכב שעולה פעם ראשונה על הכביש, לוקח עד 3 חודשים להנפיק לו חשבונית.

כשהגיע החשבון איבדתי אותו ולא שילמתי, ואז נשלח לי עוד מכתב מהם עם בקשה לתשלום עד תאריך X ואם אני לא אשלם רק אז הקנס יכנס לתוקף.

מה שאתה אומר זה שהם דילגו על 2 מכתבים ושלחו לך ישר את המכתב השלישי עם קנס?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה טובה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי בתחילת ספטמבר מכתב לתשלום (עד ה18 לספטמבר). שכחתי לשלם.

בסוף אוקטובר שוב קיבלתי מכתב לתשלום (בלי קנס) עד ה10 לנובמבר. שמתי אותו על המקרר(!!) ושוב שכחתי לשלם.

לפני שבועיים בערך, תחילת דצמבר, אמא שלי שואלת אותי למה זה עדיין על המקרר שהיה צריך לשלם את זה מזמן;

באותו רגע התקשרתי למוקד שלהם, דיברתי עם נציגה שהייתה מאוד אדיבה (תתפלא אבל המערכת שלהם כן העבירה את השיחה עד לנציג),

ובסוף השיחה שילמתי את המחיר המקורי בלי שום קנסות ובלי שום בעיות מיוחדות.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להתבכיין, תהיה יותר חכם מהם, תעשה מנוי!

גם אני אכלתי סרטים עם השטויות שלהם, בסוף עשיתי מנוי (וידאו) לכל הרכבים, אין קנסות ואין כאב ראש, תהיה חכם לא צודק.

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להתבכיין, תהיה יותר חכם מהם, תעשה מנוי!

איך זה להיות יותר חכם מהם? זה הרי בדיוק מה שהם רוצים שתעשה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שקרה לי.

אינני נוסעת בכביש זה בדרך כלל, ולכן כאשר באופן חד פעמי נסעתי בכביש זה ידעתי שעלי לקבל חשבונית לתשלום.

לאר שבועיים שהמתנתי שהודעת תשלום תגיע (ולא הגיע), החלתי ליצור קשר יזום עם המוקד של גביית תשלומים, אין צורך להרחיב בדיבור (כתיבה) עד אשר הצלחתי לקבל מענה אנושי.

המוקדנית טענה שנשלחה חשבונית (שלא הגיע כמובן), ביקשתי שתשלח שוב, החשבונית לא הגיע, ואז הגיע הודעת שתלום עם הצמדת הקנס.

אצלי זו היתה נסיעה חד פעמית, מעניין מה קורה לאותם נהגים ובעלי רכבים שנוסעים על הכביש באופן קבוע ואין להם מנוי. :roll:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אכלתי סרטים עם השטויות שלהם, בסוף עשיתי מנוי (וידאו) לכל הרכבים, אין קנסות ואין כאב ראש, תהיה חכם לא צודק.

מצטער, אבל לחברה עם יחס כזה ללקוחות שלה אני לא נותן חופשי-חודשי לחשבון הבנק שלי.

המצב אכן בעייתי ונובע מחקיקה מאוד דרקונית לטובת חברת דרך ארץ. אני יכול להבין שהצרכן הישראלי הוא לא ממש דוגמא ומופת לצרכן המשלם בזמן, אבל הדרך בה הם פועלים מוגזמת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה להיות יותר חכם מהם? זה הרי בדיוק מה שהם רוצים שתעשה...

עד לפני שנה וחצי גרתי בגן יבנה.

אשתי עבדה בכפר סבא ואני בר"ג.

היה לי מנוי פסקל לכביש 6.

אני כבר לא זוכר מה, אבל היה לי איתם עניין כספי ומשלל הסיפורים הרעים ששמעתי עליהם התקשרתי והייתי בטוח שאני צריך להכין עצבי ברזל ומיתרי קול מחוזקים.

הגעתי דיי מהר לנציגת שירות. שמעה את הבעיה שלי, הייתה מ-א-ד אדיבה וחמודה ולפני שהבנתי מה קורה, היא אמרה לי

"טוב בסדר...לא נחייב":shock:

לא האמנתי והרעפתי עליה תישבחות וששמעתי עד כה רק דברים רעים עליהם ושעכשיו אני אומר רק דברים טובים עליהם.

SRONIS - זה בדיוק מה שהם רוצים שתעשה ?! אולי, אבל זה לא עולה גרוש רוני !

מנוי וידאו בטח שלא עולה, אתה רק מתקשר, נותן מספר רכב ואמצעי תשלום ומקבל הנחה. איזה כיף !

אני לא מבין מה רע בזה?

מנוי פסקל עוד יותר טוב. גם זה חינם.... אז נכון, אתה משאיר להם 150 ש"ח (לפחות בזמנו) כפיקדון שמוחזר לך

עם סיום המנוי.

מומלץ גם למי שנוסע באופן מזדמן. לקבל הנחה בלי לשלם דמי חבר. רעיון גאוני.

ועד היום אני עדיין עם הפסקל ועברתי 2 רכבים מאז.

זה גם חוסך את עניין שליחת הוראת החיוב בדואר כי הם גובים ישר מהכרטיס אשראי.

מה שכן, לאבא שלי לפני כמה שנים הייתה בעיה איתם על נסיעה מזדמנת שלא שולמה, בדיוק כמו שכותב פותח השרשור

וזה נגמר בזה שהוא שילם גם את החוב וגם את הקנס.

זה מביא אותי להאמין שפשוט תודעת השירות שלהם שופרה פלאים.

אני באמת מאמין שהייתה איזה תקלה לפותח השרשור שלא מעידה על התנהלותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאכזבתכם הרבה גם אני נמנה על צד המשבחים.

אומנם בחיים לא נסעתי על הכביש הזה עם רכב פרטי (רק רכבים של הצבא שפטורים מתשלום) אבל יום בהיר אחד לפני כמה שנים קבלתי חיוב בדואר על המנטה שבבעלותי אבל לא נסעה על כבישי ישראל כבר מעל ל-10 שנים.

טלפון זריז לשירות לקוחות, אמרו שהעניין יבדק. אמרתי להם שיבדקו בתמונה כי מדובר ברכב ישן בעל מספר של 6 ספרות ורוב הסיכויים שמדובר ברכב חדש שהסתיר את אחת הספרות שלו. לאחר כשבוע קבלתי הודעת ביטול חיוב בדואר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...