Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאחר נחסמתי מפורום חשמלאים מתחילים: החלפת שקע כוח וחיבור שקע והמשך על הכבל

saar5555
שימו לב! השרשור הזה בן 5243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מצ"ב שתי תמונות. 1. איך מחליפים את השקע כוח הישן שיש לי כאן בתמונה? (הפלסטיק בפנים נסדק/נשבר) - אני מעוניין לשים שקע חדש. - ברור לי שצריך להוריד את החשמל בבית, ואז לפתוח שם את הברגים... האם זה רק לחבר את החוטים כפי שהם מחוברים כאן, אחד לאחד?... תודה. 2. בקשר לתמונה עם הכבל - אני רוצה להוסיף שקע "על הכבל" בלי לשנות את הכבל בקיר (זה שקע למדיח, על השיש שם) - הכבל יוצא ויש עוד נקודת חשמל בעצם מאחורי הקיר. תודה לעונים.

DSCF2618.jpg

DSCF2619.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא חצי קשור, הייתי ממליץ לך להחליף את הסכינים שיש להם רק 2 ניטים בידית, לכאלה העשויים מיחידה אחת של פלדה לכל האורך (כמו זו עם הידית השחורה). בסכינים הללו אורך הפלדה של הידית קצר משמעותית ועלול בהפעלת לחץ סביר(אפילו לא חייב להיות כבד) לגרום לשבירה של הניט והידית ולהיגמר רע.

SAFTY 1ST.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה שקע או תקע? אני לא מצליח לראות כלום בתמונה שצירפת. בגדול, החיבור מתבצע אחד לאחד.

2. מבחינה תיקנית אסור לך לשרשר לכבל הזה שקע נוסף (או במילים אחרות, אסור לך לדחוף באמצע שקע נוסף). אם בכל זאת תרצה, אתה יכול לרכוש שקע חיצוני, לקבע אותו לקיר ולשרשר את הכבל דרכו. הבעיה היא שאם הכבל הקיים קצר ומתוח לא יהיה לך מספיק כבל כדי לחתוך באמצע ולחבר מחדש דרך השקע החיצוני, ואז תצטרך להחליף חצי מהכבל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז - לגבי הסכינים, תודה. אני לא משתמש בסכינים האלה, יש רק איזה 2 בשימוש - אחת של ארקוס. פיקה צביק, את 2 אני לא אעשה (אחבר כנראה כבל קצר מהקיר מסביב). את שקע הכוח המיושן, אני אחליף ככל הנראה, באחד חדש, פשוט נדמה לי שלחדשים אין ברגים בצדדים כפי שיש בתמונה...וחשבתי שאני צריך לשנות משהו במבנה השקע/בקיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות שהמיקום של הברגים בשקע הכוח החדש שתרכוש יהיה שונה. זה לא ביג דיל, פשוט קודחים חורים חדשים בהתאם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לחבר תקע נוסע, אתה צריך להתקין קופסת חיבורים

מהכבל שיוצא מהקיר, ומשם יציאה אחת לכוח וכבל יותר ארוך אל מתחת לכיור.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...