Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyota Yaris T Sport ומתחרותיה

yanivz
שימו לב! השרשור הזה בן 7333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז גם 206 XS יכולה להיות מתחרה.

אני הייתי בוחר מבין האופציות את ה TS.

אם מכניסים גם משומשות למשוואה אז יש המון אופציות אחרות, וזה משתנה לגמרי. גם ההוצאות משתנות לגמרי. דוגמא - קליאו ספורט דור 1 או 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות המאפיינים הדומים ל TS ו 206 XS ...

טויוטה קצת יותר אמינים

אתה רוצה לקנות TS? תקנה זה אחלה אוטו, תריץ חיפוש תמצא גם המון חומר.

ביקשת מתחרות - קיבלת...

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי נסעתי על שני הרכבים הללו ולפי דעתי היאריס עולה על הפיג'ו בהרבה מאוד דרגים , במיוחד בספורטיביות, גם במראה ואחזקה..

פולו 16V - רק אם אתה מתאים לה...

(מודה - נגנב מאלפא..)

http://www.pbase.com/itays

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באופן אישי נסעתי על שני הרכבים הללו ולפי דעתי היאריס עולה על הפיג'ו בהרבה מאוד דרגים , במיוחד בספורטיביות, גם במראה ואחזקה..

לגבי המראה, רוב האנשים יעדיפו את ה-206. במיוחד שבשנת 2004 היא עברה מתיחת פנים קלה שכללה בין השאר צביעת כל הפסי קישוט לצבע הרכב.

לגבי האחזקה, מרווח הטיפולים בפיז'ו מאד גדול (30K או שנתיים) והחלקים לא יקרים במיוחד (יש לה מנוע שנמצא ב307, קסארה, c3 וכו') כך שאני לא בטוח שאתה צודק.

חבר שלי עשה לא מזמן טיפול ליאריס שלו (טיפול ראשון - אחרי שנה). אני תיכף אתקשר אליו ואעדכן כמה זה עלה לו. לי אחרי שנה עלה הטיפול 60 ש"ח (חצי שעת עבודה) שכלל רק בדיקה של כל המכלולים. לאחר שנתיים הטיפול עלה לי 670 ש"ח.

בנושא הספורטיביות, היאריס נחשבת בעלת התנהגות יותר ספורטיבית, אם כי לא לכולם קל להתרגל לתנוחת הישיבה.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המראה, רוב האנשים יעדיפו את ה-206. במיוחד שבשנת 2004 היא עברה מתיחת פנים קלה שכללה בין השאר צביעת כל הפסי קישוט לצבע הרכב.

לגבי האחזקה, מרווח הטיפולים בפיז'ו מאד גדול (30K או שנתיים) והחלקים לא יקרים במיוחד (יש לה מנוע שנמצא ב307, קסארה, c3 וכו') כך שאני לא בטוח שאתה צודק.

חבר שלי עשה לא מזמן טיפול ליאריס שלו (טיפול ראשון - אחרי שנה). אני תיכף אתקשר אליו ואעדכן כמה זה עלה לו. לי אחרי שנה עלה הטיפול 60 ש"ח (חצי שעת עבודה) שכלל רק בדיקה של כל המכלולים. לאחר שנתיים הטיפול עלה לי 670 ש"ח.

בנושא הספורטיביות, היאריס נחשבת בעלת התנהגות יותר ספורטיבית, אם כי לא לכולם קל להתרגל לתנוחת הישיבה.

יובל.

אז מה אתה רוצה להגיד שבגלל שלא הגעת ל30K ק"מ בשנה אז לא החלפת אפילו שמן במשך שנתיים :?::!:

ואל תשכח - הבעתי את דעתי, צביעת פסים לא ממש תשנה מראה של רכב..

פולו 16V - רק אם אתה מתאים לה...

(מודה - נגנב מאלפא..)

http://www.pbase.com/itays

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה תמוהה, אבל אלו הן הוראות היצרן.

נראה איך המנועים של פיז'ו שעברו את הטיפולים האלו יחזיקו במבחן הזמן... :wink:

אמרת אחזקה זולה, הראיתי לך שלא בהכרח.

עריכה:

התקשרתי לחבר שלי - טיפור ראשון אחרי שנה/15K

כלל החלפת שמן+פילטר שמן.

עלות: 230 ש"ח.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס T ומתחרות....

אז ככה :

אקדים ואומר שאני לא מכניס את האיגניס (למרות שעל הנייר הנתונים זהים ליאריס + מחיר זול יותר) כי לאף אחד אין עדיין מושג מה קורה שם, חוץ מחבר אחד שלי שנסע ואמר שזה מרגיש כמו טרקטור מהיר.... זה מה שידוע עליה.

לגבי שאר הפרמטרים - מבחינת מחיר - אין לה מתחרות.

מבחינת שאר הפרמטרים - 206XS, אמורה להיות בערך באותה רמת ביצועים וכו' אבל ליאריס עדיפות בתחום הFUN. ל206 עדיפות במראה (לדעתי), ובתחושה הספורטיבית יותר בגלל תנוחת ישיבה ספורטיבית יותר ולא אוטובוסית :wink: .

הHGT גם מתחרה בצורה כלשהי ביאריס, היא חזקה יותר (למרות שבמבחן של הגה היאריס ניצחה בכל האצות הביניים) יפה יותר, נראית ספורטיבית בהרבה, אבל גם יקרה יותר והרבה פחות מתנהגת.

מנהיגה בשלושתן - הרגשתי הכי טוב ביאריס - ולכן בחרתי בה :D

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...