Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השפעת העמסת סחורה על מתלי הרכב (יאריס T)

senda
שימו לב! השרשור הזה בן 7329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע יש לי יאריס T ליסינג שחוץ מנסיעות פאן וכיף, היא גם עובדת איתי.

חלק מהעבודה כולל העברת סחורות כאשר הכסא האחורי כמעט תמיד מקופל ובמשטח שנוצר אני נוהג להעמיס בין 70 ל 120 ק"ג.

מצד אחד אמרו לי שזה יכול לפגוע במתלים ומצד שני המיקשל הוא פחות ממשקל של שני אנשים שאמורים לשבת שםן בסבבה.

בדרך כלל הנסיעה עם המשקל מתמשכת דקות ספורות בלבד כאשר לעיתים הסחורה נשארת לישון אצלי ...

מה דעתכם רצוי רק אם אתם יודעים משהו ולא מנחשים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יודע שצריך להוסיף לחץ אוויר בצמיגים האחוריים, כי לרוב הלחץ המומלץ הוא לא לעומס מלא ויש להוסיף כאשר מעמיסים מאחורה, כך זה גם אצלי, זה לגבי הצמיגים.

לגבי השאר ההגיון שלי אומר לי שלא צריכה להיות שום בעיה עם משקל של 2 אנשים רזים...\

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתהיה בעיה עם העמסת שחורה?! הרכב לא תוכנן לכך? אנשים לא נוסעים עם זיווד מאחור/נוסעים?

זה כמו להגיד שאם הולכים לים אז אסור להרטיב את בגד הים... או משהו כזה..

בכל מקרה, כמובן שיש בטח טיפה יותר בלאי למתלים אך זה דבר שנלקח בחשבון ולא על זה אתה צריך לחשוב/לדאוג...

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב ש 120 ק"ג משפעים ולו בקצת על המתלים זה פחות משני זכרים בגודל ממוצע שיושבים במושב האחורי זה יותר כמו שתי נשים ממוצעות ומה יכול להיות רע בזה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...