Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה חמורה בסיטרואן קסארה

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 7914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבא שלי כמעט נהרג בקסארה :mad2::mad2::mad2: .

הוא נסע בשיוט רגוע באיילון ב-100 קמ"ש עם החברה שלו לצידו (תגובות ילדותיות אתם יודעים לאיפה לדחוף) כאשר דוושת הגז נתקעה בפול גז. בדיוק.

אז איך סבא יצא מזה? הוא ניסה לאזן עם הברקס והחברה התכופפה לשחרר את הדוושה. אם הוא היה לבד אני לא יודע מה היה קורה.

אכן מפחיד.

רוצים משהו מזעזע?

הקסארה (אוטומטית) בת 3 חודשים :!::!::!: חדשה מלובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להכנס להסטריה של "בעיה חמורה בקסארה" או "כמעט נהרג"...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא היה לבד אני לא יודע מה היה קורה.

.

אם הוא היה לבד הוא היה:

א. מכניס לניוטרל

ב. מכבה את המנוע

ג. בודק כמה סוגרת הקסארה

אבל ברצינות, כל נהג אמור לדעת להגיב נכון למקרים כאלה.

בשלב מסויים אנחנו הורדנו את סבא שלי מכל הקטע של הנהיגה. שייסע במונית. עדיף לו ולכולם. הוא בריא כמו שור, אבל מה לעשות, והתגובות הם לא כמו פעם...

אני לא מכיר את סבא שלך ואין לי שום כוונה להעליב אותך. אני לא מתיימר לדעת מה טוב עבורו, ובטח שאין לי מושג לגב מצבו הבריאותי והאינסטינקטים שלו, אבל אולי באמת הגיע הזמן שהוא יפסיק לנהוג?

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם של הקסארה ?

יש לי קסארה אוטוטו חצי שנה ולשמחתי הרבה לא נתקלתי בתופעה.

אולי סתם נתקע השטיחון מתחת לדוושה ? איך בכלל הוא הגיע הביתה אם הדוושה היתה תקועה ?

כמה שאלות על הבוקר ? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן במרבית המקרים מדובר בשטיח שזז,

אולם ראיתי גם מקרה של מישהו שבדק שמן, והשאיר את הסמרטוט על המנוע, כך שהוא תפס את הכבל גז ...

רן - טוב לראות אותך גם פה !!

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבא שלי לקח את האוטו ללובינסקי, הם הודו שהיתה בעיה ותיקנו אותה.

רק שכחתי מה לא היה בסדר...

דרך אגב - אם הוא היה מכניס לנוטרל המנוע היה פוגש את מנתק ההצתה ויורד לתחום נמוך, עוד פעם עולה וחוזר חלילה. זה לא היה גורם למנוע להיות בתחום האדום הרבה זמן ולהביא לקלקול רציני?

וגם - כיבוי המנוע גורם לכך שההגה מפסיק להיות מתוגבר (הגה כוח) ולכן השליטה באוטו למי שאינו רגיל הייתה נעשית קשה יותר.

לסבא שלי וללובינסקי יש היסטוריה ארוכה...

פעם הוא תבע אותם בגלל שנשרפה לו הBX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם - כיבוי המנוע גורם לכך שההגה מפסיק להיות מתוגבר (הגה כוח) ולכן השליטה באוטו למי שאינו רגיל הייתה נעשית קשה יותר.

ועוד זה כביש עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אם סבא שלך פעם תבע את לובינסקי על ה- BX שנשרפה, למה הוא קונה מהם עדיין מכוניות? אני לא מדבר על סיטרואן (שהשתפרו בינתיים), אני מדבר על לובינסקי!

אגב, כבר שמעתי ממישהו שנסע בקסארה, ופתאום ננעלו לו הגלגלים לשבריר שניה.

אני לא מדבר על בלימה, אני מדבר על נעילת גלגלים בכביש מהיר בזמן נסיעה רגועה במהירות קבועה.

אצלו, לובינסקי לא מצאו את הבעיה.

טוב שזה לא היה בסיבוב.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד זה כביש עמוס

לא דיברתי על כיבוי, דיברתי על העברה לניוטרל.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...