Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט קיט מתנול - איביזה טורבו.

שימו לב! השרשור הזה בן 5221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא מרססת את הסעפת בתערובת של מים ומתאנול, אין לי מושג אם המים יעשו

שינוי כלשהו ברכב אטמוספרי, אבל המתאנול אמור להעלות קצת את ההספק.

וכן היא הייתה של לירן מרעננה.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוריד את הטמפרטורת יניקה ואת ה EGT,וכמובן נותן לך את האפשרות לקדם את ההצתה הרבההה יותר וגם לנסוע טיפה יותר עני בדלק והרכב לא יצלצל.

הספק זה מוסיף בלי צל של ספק,במיוחד בגדישות גבוהות של הK03S, ב1.8 הוא מחמם את האוויר והקיט הזה הוא הפיתרון של קירור האוויר הנכנס למנוע!8)

אני עם GT28RS על פיג'ו 106 מרכיב קיט מתנאול,של AEM,ההבדל הוא שאצלי האלטק (ניהול מנוע עצמאי) ישלוט על ההזרקה8)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כל כך מאיפה באה תוספת הכח.

אם האוקטן עולה אני מניח שעל מנת לקבל יותר כח צריך לשנות משהוא בתזמון המנוע כדי לנצל זאת.

איך זה קורה?

אפשר לקבל קצת הסבר עקרוני על הדרך שבה זה מוסיף כח?

תודה.

מצטרף לשאלה של הבחור,אפשר הסבר יותר טוב,מאיפה בא הכח? 20 כס זה המון,

מה מחיר של הקיט הזה בארץ?

בתודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

קראתי את כול השאלות תשובות באתר שדודי נתן אבל לא קיבלתי עדיין תשובה.

לפי מה שהבנתי מהאתר המתנול\מים מוזרקים לתוך בלחץ לתוך הסעפת יניקה ובכך מקררים משמעותית את האוויר שנכנס למנוע, והמתנול מעלה גם את האוקטן של הדלק, כתוב גם שזה עוזר לשמור על הפלאגים בוכנות וכו'.

ואין שם תשובה לשאלה מה תיהיה ההשפעה על מנוע אטמוספרי?

מה יהיה תוספת כ"ס?

הרי בעיקרון מנוע גודש ומנוע אטמוספרי עובדים אותו דבר רק שגודש מקבל לחץ אוויר בלחץ.

אז במנוע אטמוספרי צריך להיות איזה שהוא שיפור?!

ברור שהשיפור יהיה פחות ממנוע גודש שמגיע ל-20 כ"ס תוספת כמה אטמוספרי יכול לקבל?

בתודה מראש

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 כ"ס תוספת הספק עם המתאנול,ברגע שעושים איתו כיוונים כמו שצריך.

Dynos without Water And Meth:

First Pull yeilded 310WHP

See here:

04NBCE2NOWAI3RD.jpg

Video Here:

2 Pulls later heat soaked the Eliminator kit did 294 WHP.

EVERYTHING BELOW IS USING WATER & METH

04NBCE2WAIPLUS6.jpg

So we had run the car 4 times it was time to just add water and methonal to the mix to see what would happen! This brought us up to 313WHP just after the car was at 294 without adding water and meth..

See the video here:

Okay now lets bump this mutha's timing up and see where it gets us...

345 WHP! YEP.. 345WHP emthup.gif

So there ya have it!!!!

I did say that this car was around 340-350 and I was correct! The Water and Meth allowed us to really push this thing and we gained some serious HP on this kit from the heat soaked run of 294WHP to 345 WHP!!! THATS 51 WHP AS A RESULT OF THE WAI!!!!!!! embeer.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

קראתי את כול השאלות תשובות באתר שדודי נתן אבל לא קיבלתי עדיין תשובה.

לפי מה שהבנתי מהאתר המתנול\מים מוזרקים לתוך בלחץ לתוך הסעפת יניקה ובכך מקררים משמעותית את האוויר שנכנס למנוע, והמתנול מעלה גם את האוקטן של הדלק, כתוב גם שזה עוזר לשמור על הפלאגים בוכנות וכו'.

ואין שם תשובה לשאלה מה תיהיה ההשפעה על מנוע אטמוספרי?

מה יהיה תוספת כ"ס?

הרי בעיקרון מנוע גודש ומנוע אטמוספרי עובדים אותו דבר רק שגודש מקבל לחץ אוויר בלחץ.

אז במנוע אטמוספרי צריך להיות איזה שהוא שיפור?!

ברור שהשיפור יהיה פחות ממנוע גודש שמגיע ל-20 כ"ס תוספת כמה אטמוספרי יכול לקבל?

בתודה מראש

מנוע אטמוספרי במצערת מלאה ובהתאם לסל"ד עובד עשיר ומנצל את עודף הדלק לקירור התערובת (גם מנוע טורבו עושה זאת).

תאנול ומים הם בעלי כושר ספיגת חום גבוה יותר, לכן יש אפשרות לקדם הצתה מעט וגם לא לנסוע עשיר רק בשביל קירור התערובת.

אגב, גם לא חייבים לשים מתאנול, אפשר רק מים (אבל אז ההשפעה תבוטא במנועי טורבו יותר)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, מעניין.

אני מבין אם כך שבמקביל למערכת הזרקת מטאנול יש לשנות את הפרמטרים של מחשב ניהול המנוע וצריך שיהיה תיאום די טוב בין המערכות.

האם אני צודק?

ואם כן האם זה בעצם סוג של קאסטומיזציה "אישית" לרכב?

תודה,

נתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

עדיין לא קיבלתי תשובה.

מה תיהיה ההשפעה על מנועים אטמוספרים?

צרפתיה היא כמו אישה, אתה מוציא כרטיס אשראי רק בשבילה:brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall: :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפור ששווה כול שקל תתחדש.

עכשיו עם שילוב של אינטרקולר חזית בכלל יתן לך עוד תוספת של הספק.

הבעיה היחידה,אומנם בעיה קטנה, היא שאתה נוסע עשיר בדלק ,והמחשב של האיביזות 2001-2002 לא יכול לתקן יותר מידי.

יש לך צי'פ של פרילינג,לפי דעתי תחזור אליו לסיבוב כיוונים ,ובכך תוכל לקדם עוד הצתה ולהוריד קצת דלק,ותוציא עוד הספק.

+1 כרגע יש לי קצת חור בהיסטוריה של הרכב, הבחור שקניתי ממנו את הרכב לא יודע בדיוק מאיזה תוצרת הצ'יפ

מכיוון שהוא לא התעניין יותר מדי בנושא.

הבנתי ממנו ומכמה אנשים שזה REVO, אבל בחור שהיה בעלים של הרכב שלי בעבר טוען

שזה קאסטום של שי מויאל.

אני צריך ליצור קשר עם גיא בשביל להבין מה הולך פה ומי נגד מי.

כל שיפור של קירור אצל האיביזה מבורך, 90% מרכיבים קולר חזית, אבל חסיד

מקוריות כמוני, לא רוצה לפגוע בצורה החיצונית של הרכב (ומי שמכיר את האיביזה שלי יודע על מה אני מדבר).

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זה צי'פ של שי היה לך יותר קל,מאשר לנסות להשיג את פרילינג.

ובקשר לקולר, לכול דבר יש פתרון,ואצלך הוא צבע שחור,קצת צבע על הקולר ולא רואים אותו+עם בא לך רשת שחורה ואז בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אוהב את המקוריות בכל אופן.

על המזל שלי, בשניה שאני יוצא מפיט סטופ ומתקשר לשי מויאל,

הוא בחדר לידה ואישתו ילדה בדיוק במזל טוב!

אבל קצת עיקב לי את הביקור אצלו.

דרך אגב, המספר שלו נמחק לי, יש למישהו כאן את המספר העדכני של שי מויאל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...