Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לגבי טסט שנתי לרכב

casio1234
שימו לב! השרשור הזה בן 4941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להעביר את הרכב טסט שנתי. פעם ראשונה שאני מעביר טסט אז כמה שאלות:

(1)הרכב לא על שמי, אבל אני יהיה זה שיעביר אותו וישלם על הטסט, אני צריך טפסים מיוחדים בשביל זה שאני לא רשום בתור הבעלים?

(2)בדיקת בלמים צריכים כל שנה לעשות? אפשר לעשות בכל מכון שעושה את הבדיקה או רק מורשה? כמה זה אמור לעלות?

(3)חייב פח אשפה ברכב בשביל הטסט? אפשר לקנות אותו מאוטו דיפו ולהתקין לבד?

יש עוד דברים שכדאי לשים לב אליהם ולדעת לפני הטסט?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף לטסט טופס בו אפשר לאשר לך להעביר את הרכב טסט.

למה לעשות בדיקת בלמים? זה רכב אספנות? :)

חחח לא צריך פח אשפה ברכב.

שים לב שאם הרכב מזהם ויש חשש שהוא לא יעבור בדיקת גזים רצוי לתצייד אותו בגולד לייבל או חומר דומה

רצוי לבדוק את כל הנורות ברכב לפני הטסט ובכללי אתה יכול להכניס את האוטו לבדיקת חורף חינם וזה גם יתן לך אינדיקציות

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה חייב להגיע לטסט עם תעודת זהות של בעל הרכב הרשום + חתימה שלו על טופס ייפוי כוח, שמצורף לרישיון החדש, שקיבלת + תעודת הזהות שלך + תעודת ביטוח חובה בתוקף. הביטוח לא משנה על שם מי.

2. בדיקת בלמים צריך לעשות, אם האוטו שלך בן יותר מ 15 שנה. אפשר לעשות בדיקת בלמים בכל מוסך, שיש לו רישיון של משרד התחבורה. כלומר מוסך כללי רגיל. עולה 100-150 ש"ח.

3. כן, חייב פח אשפה. לא תמיד בודקים, שהוא ישנו, אבל, לפי החוק, חייב. אפשר לקנות באוטו דיפו ובכל חנות חלפים.

לגבי התקנה - מקווה שאתה צוחק. פח אשפה פשוט מניחים על רצפת הרכב, בדרך כלל במרכז המעבר של המושבים האחוריים.

לגבי היתר - פירסמו כאן כמה פעמים רשימות מפורטות למידי, של כל הדברים , שבודקים בטסט, אפשר להריץ חיפוש ולקרוא קצת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

שלום יש לי שאלה אולי אם יכולים לעזור לי אז ככה יש לי רכב שאני אמור להגיש אותו ךטסט בעוד שבועיים הבעיה היא שהאוטו רשום על שם אחותי ולא על שמי והיא חיילת השאלה היא עם אני יכול להכניס את האוטו לטסט בעצמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול.

אתה צריך לקחת את תעודת הזהות שלה (לא צילום, אלא תעודה מקורית) והיא צריכה לחתום על יפוי כוח, שמגיע מצורף לרישיון הרכב.

לקחת את תעודת הזהות שלך גם.

וכמובן שיהיה ביטוח חובה בתוקף, לא משנה על שם מי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות של יפוי הכח המצורף לרשיון הרכב מצויין כי יש להצטייד ב-ת.ז. של הבעל הרשום, ניתן להציג כל תעודה מזהה(דרכון, ת.גימלאי וכד').

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לגבי פח אשפה,אפשר גם לקנות בתחנות דלק,אני קניתי בסך הכול ב 9 שקל :-P.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פורמט מסוים ליפוי כוח הזה? או שרושמים על דף עם חתימה.

כי עד כמה שזכור לי שאני הייתי מעביר רכבים לבנים של הצבא טסט לא היה לי שום יפוי כוח, זה משהו חדש לי בכל אופן

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסח ייפוי כוח המכיל את הפרטים הרלבנטים וסע לשלום.

לרכב לבן של הצבא אין בעלים שהוא אדם פרטי, וכנראה בגלל זה לא צריך להציג ייפוי כוח.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב לבן של הצבא אין בעלים שהוא אדם פרטי, וכנראה בגלל זה לא צריך להציג ייפוי כוח.

לא יודע מה הנוהל לדבי הרכבים הצבאיים, אבל כשמעבירים טסט לרכב הרשום על שם חברה (שגם לו אין בעלים שהוא אדם פרטי), עדיין חייבים יפוי כוח מבעלים של החברה/מורשה חתימה אחר בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים צבאיים(לבנים וחומים) אינם זקוקים ליפוי-כח לשם העברת טסט.

הורדת יפוי-כח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני העברתי טסט שבוע שעבר, והרכב רשום ע"ש אשתי, ולא היה אצלי לא יפוי כח, ולא ת.ז. שלה, ועבר בלי בעיות ב"ה.

הפקידה שאל, על מי רשום הרכב ואמרתי לה שרשום ע"ש אשתי, והיא ביקשה ת.ז. שלה, אמרתי לה שלא הבאתי, והיא ויתרה.

האם מישהו יכול להסביר לי מה זה רכב אספנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו לך "הנחה" בגגל ששם המשפחה זהה.

אבל בעיקרון זה מצב לא תקין ולא היו אמורים לקבל אותך לטסט.

----

רכב אספנות זה רכב שנמצא מעל 30 שנה על הכביש ובעליו מחזיק בו מסיבות "הסטוריות וטכניות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף לטסט טופס בו אפשר לאשר לך להעביר את הרכב טסט.

למה לעשות בדיקת בלמים? זה רכב אספנות? :)

לפי מה שBUKI כתב, שרכב אספנות הוא מ30 שנה ומעלה, אז אתה לא צודק, כי אישור בלמים שריכים לכל רכב שיותר מ20 שנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...