Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להיות נהג מונית

cvikalekceyr
שימו לב! השרשור הזה בן 5234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

שמי צביקה גדלתי ברעננה ועכשיו אני זמנית ברוסיה רוצה לחזור כמה שיותר מהר לארץ

הגעתי להחלטה חשובה בחיים ממה אני הולך להתפרנס -מונית.

אני לא יודע על העסק כלום

מי שיודע על:

הוצאת רשיון לרכב ציבורי,רכבים שטוב לעבוד בהם [מחירים, נוחות עבודה, טיפולים שוטפים, תחזוקה וכו] ערים שיש בהם עבודה,סידורים שיש לנהגי ספיישל אם חברות,נהיגה על מונית של אדם אחר כנהג שכיר ועוד מה שאתם חושבים שטוב וחשוב לדעת ]

אלכם אני פונה

תודה רבה מראש על כול מאמץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל כאן: http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_52H/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_341/.ce/7_0_52R/.p/5_0_4FT/.d/0?PC_7_0_52R_subject=index.jsp?subject=HE_RISHUI_INFO_51#7_0_52R

אם ניתן היה ללמוד במרוכז כל יום ויום 5 ימים בשבוע, יכול להיות שהיית מסיים קורס שכזה בחודש אחד.

למיטב ידיעתי הקורסים נערכים פעמיים בשבוע בשעות אחה"צ/ערב, כך שעד שהקורס מסתיים חולפים כ-4 חודשים.

(בלונדון, הכשרת נהג מונית אורכת 3 שנים).

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על להתפרנס אל תבנה יותר מידי.

קח בחשבון שב 3 שנים (אורך חיים סביר למונית) אתה צריך פרט למשכורת שלך להרויח את הרכב (כ 100K), טיפולים, ביטוח (כ 15K), טסט ודלק. תוסיף לזה תנאים סוציאליים (כ 40% על השכר ברוטו), זה שכשהאוטו במוסך אתה לא עובד ועוד הוצאות לא צפויות ותחליט אם תוכל להוציא פרנסה סבירה בלי לעבוד 16 שעות ביממה שאם היית עובד אותם כשכיר אפילו בשכר מינימום שוות כ 7000 ש"ח נטו לחודש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור... לא ממולץ. (אלא אם זה חלום, כן?)

לך תלמד ותרכוש מקצוע. לא עורכות דין:lol:

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16 שעות ביממה שאם היית עובד אותם כשכיר אפילו בשכר מינימום שוות כ 7000 ש"ח נטו לחודש.

אם הבסיס לחישוב הוא שכר מינימום, עבור 16 שעות ביממה ל-22 יום בחודש, השכר יהיה באזור ה-10,000 ש"ח.

לא לשכוח שב-16 שעות, יש תוספת שעות נוספות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

לאמיר :אכן אני עומד בכל הדרישות לגשת לקורס, רשיון ג ע-15 היום c1 אם אני לא טועה 8 שנים בלי עברות אם יש לך משהו להוסיף אני אשמח

ושי אכן מבט עולמי על המקצוע ,נכון השתמשתי במילה החלטתי במקום שוקל ברצינות

אז אני שוקל ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנאים סוצאלים לא כול כך הבנתי...

ויום עבודה של 8 שעות יהיה 5k

כפול 12 חודש = 60K בשנה ,לשלוש 180K

רכב ב100K כוסה

עכשיו אני נשאר אם רכב ו80K

וביטוח יעלה ,אתה כתבתה 5K לשנה

65K

טסט ודיזל קשה לי לחשב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל הבסיס לשכר כאן לפי דעתי הוא כמות נוסעים

10 נוסעים ביום

15-20 שח לנסיעה מינימום

150 -200 שקל ביום כפול 22 יום

3300-4400K בחודש

39600K

52800K

לשנה

והק'בה נותן פרנסה אז אם ירצה ה'...

טוב

53*3=K150 פלוס

מינוס

רכב ב100K

בטוח ב15K

ודלק ב ???

וגם טסט ב ???

והרכב לא נשכח, שלי.

נשאר לי 25K בשלוש שנים

אפשר לומר להרמתי אמברקס!

אז מה ,איך 22 אלף נהגי מונית מרויחים כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששי התכוון ל-15K לשנה אחת, כלומר 45K לשלוש שנים.

תנאים סוציאליים פירושו - חופשה שנתית בתשלום, קצובת הבראה/נופש, ימי מחלה, ביגוד, הפרשות לפנסיה וכיו"ב.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מקצוע מישהו מרוויח בו כסף לא מליונים אבל יש לו מה לאכול ומה ללבוש לא ראיתי נהג מונית לבוש סחבות...

אז צריך לדעת איך לעשות חישוב נכון יותר של כול מה שכרוך בו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך בחשבון שכרגע ענף המוניות "בקנטים" .

אבא שלי נהג מונית והבנתי ממנו שהשנה האחרונה הייתה אחת הגרועות בהיסטוריה של הענף הזה.

אני אישית לא הייתי ממליץ לך לעבוד בזה במיוחד עם אתה צעיר (25 -35) עבודה מאוד שוחקת ולרוב לא מתגמלת אותך כראוי.

הייתרון היחידי שאני רואה בעבודה הזאת היא שאתה "בוס" לעצמך ואפשר לעבוד בזה גם בגיל פנסיה.

rover r75 -2.5L v6 -177h.p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכלל הבסיס לשכר כאן לפי דעתי הוא כמות נוסעים

10 נוסעים ביום

15-20 שח לנסיעה מינימום

150 -200 שקל ביום כפול 22 יום

3300-4400K בחודש

39600K

52800K

לשנה

והק'בה נותן פרנסה אז אם ירצה ה'...

טוב

53*3=K150 פלוס

מינוס

רכב ב100K

בטוח ב15K

ודלק ב ???

וגם טסט ב ???

והרכב לא נשכח, שלי.

נשאר לי 25K בשלוש שנים

אפשר לומר להרמתי אמברקס!

אז מה ,איך 22 אלף נהגי מונית מרויחים כסף?

קודם כל אתה צריך הרבה יותר נוסעים ביום.

שנית בחשבון שלך לקחת ביטוח לשנה אחת בלבד, לא הכנסת טיפולים (בערך טיפול בחודש וחצי עד חודשיים), בלאי, מונה, מס תחנה, מספר ודברים לא מתוכננים (תקלות/תאונות וכו').

הרכב שנשאר שלך אחרי 3 שנים לא שווה יותר מ 15-20K שתצטרך למקדמה על הרכב הבא.

נהגי מוניות עובדים המון שעות ולפחות 6 ימים בשבוע כדי להוציא פרנסה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגי מוניות מרוויחים, אבל הם לא עובדים 8-9 שעות, הם עובדים מינימום 12 שעות ביום ובד"כ יותר.

שכירת מספר מונית עולה באזור ה-1,000 שקל לחודש (קנית מספר תעלה באזור ה-150,000 ואולי יותר).

אל תשכח שצריך לשלם גם למע"מ וגם לרו"ח.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר למונית כבר מזמן לא עולה 150K ולפי ההבנה הדי מוגבלת שלי כבר לא צריך להשתייך לתחנה.

אתה לא חייב לקנות מונית חדשה כל 3 שנים, נהג שקונה רכב חדש כל 3 שנים מרוויח הרבה יותר מ5 נטו לחודש.

במידה ותתיחס באדיבות ללקוחות ו"תתישב" על איזו חברה שצריכה הסעות למרחקים ארוכים אני מניח שתוכל להתפרנס בכבוד.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...