Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 2001 מרעישה, רצועת טיימינג ?

באטרף
שימו לב! השרשור הזה בן 5251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה בתור אחד שאין לו ממש ידע בעניין הטכני של הרכב אני פונה אליכם, ( האוטו הוא פולו 2001 1.4 16V )

יש רעש מוזר הדומה לצליל שפשוף שנובע מאחת הרצועות במנוע.. במיוחד כשאשר לוחצים על הגז

פניתי למוסך ובבדיקה חפוזה מתוך חוסר בזמן ( משום מה, כאשר הוא שפך מים על הרצועה זה הפסיק להרעיש ) הסתבר שזאת הרצועת טיימיינג או לפחות אחת מהן,

המחיר שנאמר לי +- הוא 1600-1700 לקיט

לאחר שחיפשתי פה קצת בפורום ראיתי הרבה שהחליפו רצועה ביחד עם משאבת מים, ( אני מניח של הרדיאטור ? )

-האם זה משהו שמחליפים תמיד ביחד עם הרצועה או שזה כל מקרה לסוגו ?

-האם תמיד כאשר מחליפים רצועה מחליפים את כל העסק 2רצועות, מותחנים וכו' .. ?( אני מדבר כאשר הזמן הגיע מבחינת קילומטרז')

-כמה אמור לעלות -+ עבודה להחלפת קיט שלם של רצועת טיימינג בפולו ?

יש לי שאלה נוספת שלא הכי קשורה לנושא,

אני חושב שהגיע הזמן להחליף צלחות אצלי ברכב, איך אני בודק את העניין ? ( צלחת מחוספסת ?)

והבנתי שיש דבר שנקרא חריטה שהוא בעצם "ישור הצלחות", זה דבר ששווה לעשות או כדאי ללכת על חדש?

ומה המחיר של 4 צלחות לפולו 2001?

תודה מראש בן.

נ.ב

מבחינת הקילומטרז' אני אמור להחליף רצועה ב140,000 והאוטו כרגע ב134,00 אבל אני מניח שזה לא עניין מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אם הרעש אכן מגיע מאיזור מערכת התיזמון אז כדאי לך לטפל בעיניין בדחיפות ,

גלגלי התיזמון עשויים פלסטיק והם יכולים להיסדק ולגרום לרעשי תיקטוק כאלו מאיזור

התיזמון ,אם הגלגל ישבר זה יהיה גרוע מאד .

קיט תיזמון איכותי כזה צריך לעלות כ1300-1500 שח כולל העבודה לפני מעמ .

לעיניין צלחות הבלמים ,כדאי שתיתן לבעל מקצוע לחוות דעה עליהם ,גם אם הם נראות לך

שחוקות וחלודות זה לא בהכרך אומר שצריך להחליף אותם .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אחר שביקרתי במוסך

אכן הבעייה הייתה בטיימינג, נשבר אחד תופסנים ממש לחצי אני לא מבין איך האוטו בכלל נסע ולמזלי לא נסעתי למוסך ככה ולקחתי גרר אחרת אי אפשר לדעת מה היה קורה.

עלה לי 1700 ש"ח קיט של SKF + הרכבה + מע"מ

מה אומרים על SKF ?

ומה אומרים על המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפלתי במוסך אילן אמנון בירושלים - תלפיות.

הלכתי גם למורשה והם לא מוכרים קיטים אלא חלק חלק וסה"כ על החלקים הם רצו בלי עבודה ובלי מע"מ 1800 +-

ככה שבכיף הייתי מגיע לאיזה 2600 איתם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...