Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נעילה מרכזית-פולו 2000(צורה ישנה)

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 5245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ברשותי(יותר נכון,ברשות אשתי) פולו אשר נרכשה עם נעילה מרכזית תקולה(התופעה הידועה של קורוזיה במשאבה)

לאחר ניסיונות תיקון רבים וללא הצלחה החלטתי לנטוש את המנגנון(האמת היא שאני גם לא זוכר היכן שמתי אותו)והחלטתי כי ברכב פשוט לא תהיה נעילה מרכזית.

הבעייה היא שפשוט מאוד קשה להרים את הכפתורים מתוך הדלת,כנראה בשל היותם מחוברים למנגנון האויר הישן,כמו כן סיבוב המפתח הינו מאוד קשה ולא "זורם" בקלות אופיינית.בנוסף לפני מספר ימים נשבר אחד הפינים בצילינדר דלת הנוסע וכעת אי אפשר לפתוח את הרכב בעזרת מפתח(המפתח מסתובב "על ריק")מצאתי בעל מקצוע אשר ייתקן זאת במחיר הוגן אך אני רוצה להתקין נעילה מרכזית רגילה ברכב.

החשש שלי הוא מכך שאם לי קשה לפתוח את הנעילה אזי המנועים ייתאמצו ויישרפו עם הזמן.

האם מישהו יודע כיצד לפרק לגמרי את מנגנוני האויר מן הדלתות על מנת להקל את הפתיחה/נעילה(ללא קשר לנעילה מרכזית) ?

האם מישהו התקין נעילה כזו ברכב עם נעילת אויר?

ודבר אחרון,האם מישהו מהגולשים יכול לשלוח לי שרטוטים של הדלתות ברכב זה על מנת שאוכל לתת מבט "פנימי" על מבנה הנעילה המקורית.

סליחה על המגילה,

תודה לעוזרים!

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת המשאבה במשאבה משופצת לפי דעתי הינו פיתרון המומלץ והעלות היא בסביבות 800 שקלים או פחות מזה.

בעניין תיקון/שיפוץה משאבה באופן עצמאי תוכל להתייעץ עם חבר הפורום אביב שמכיר את תחלואי המשאבה וצורת התיקון.

לפי דעתי תוכל לרכוש משאבה כזו חדשה ב-EBAY במחיר נוח.

תבדוק היטב את המק"ט של המשאבה שברשותך ובדוק האם החלק חדש או משומש.

http://cgi.ebay.co.uk/Vw-polo-2000-CENTRAL-LOCKING-PUMP_W0QQitemZ320456260633QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4a9cae7c19

http://cgi.ebay.co.uk/VW-VOLKSWAGEN-HELLA-CENTRAL-LOCKING-PUMP-1H0-962-257-G_W0QQitemZ220460011767QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item335470d0f7

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה מרק,האמת היא שאיבדתי את האמון במשאבות האלו בשל הרגישות שלהם לנזילה ברכב הנ"ל.

נעילה מרכזית רגילה עושה רושם כאמינה יותר וזולה יותר.

בכל מקרה אני גם צריך לעשות חיפוש אחרי המשאבה התקולה כיוון שנעלמה לי.

האם אתה מכיר מישהו אשר עשה הסבה מהנעילה המקורית לנעילה רגילה?

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה "לאבד את האמון". נכון, המשאבה נמצאת מאחורי הבקלית ונמצאת באזור "רגיש" ללחות.

אתה תמיד יכול לכסות את המשאבה החדשה באפוד הזוהר (גם ככה זה האזור של העזרה הראשונה) ותעזור למשאבה עם המיקום הגרוע. אין שום סיבה שמשאבה החדשה לא תחזיק לך שנים.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המשאבה שלך נפגעה ממש מרטיבות כנראה שבאמת אין ברירה אלא לרכוש חדשה/משומשת

אני הצלחתי לתקן את המשאבה ברכב של אבי ובשנתיים האחרונות לא היו בעיות בכלל, (כמה הלחמות קרות )

דווקא קורוזיה לא הייתה כלל מכיוון שהמשאבה יושבת בתוך מבודד מיוחד מספוג.

אתה בטוח הבעיה היא במשאבה או שהיא אולי בצנרת שמגיעה למנעולים?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה משאבה משומשת במצב חדש ב EBAY. זה מה שאני עשיתי. עלה לי 236 שקל.

HU : Pioneer Premier P510UB ;Amplifier Kenwood 240W RMS; Soundstream Ls692 6x9 Speakers + Comp' Image Dynamics CTX65(100RMS) ; Sub-woofer Pioneer 800Watt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על שיפוץ או החלפת המשאבה, תחשוב כמה פוטנציאל לבעיות יש עם התאמת נעילה מרכזית רגילה לרכב שלא מיועד לזה.

גם אצלי בפולו קרה פעם אחת שהיא נרטבה אבל פרקתי וייבשתי אותה וזה עובד מצויין עד היום, דווקא מערכת אמינה רק צריך לדאוג שלא תתרטב, אפשר פשוט לקחת כמה שקיות ניילון ולעטוף היטב את כל המשאבה כמו שעשיתי אצלי.

לפי מה שקראתי בפורום ניתן להשיג משאבה דרך ebay בסביבות 400ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לכולם על העצות והאיכפתיות.

כנראה שבסופו של דבר אני אכן ארכוש אחת משומשת.

האם מישהוא מכיר בעל מקצוע אשר יאפשר לי לחבר משאבה למספר דקות על מנת שאוכל לבדוק את תקינות הצנרת?

(חבל לי לרכוש אחת ואז לגלות כי ישנה בעייה במערכת הצינורות)

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ אל חבר הפורום מוסך רון והוא יעזור לך.

פנה/י למוסך המתמחה במכוניות קונצרן VAG גולף/אודי/סיאט "מוסך רון" שברח' המסגר 31 ת"א,

טל' 03-5373204 ובקש/י את רון שהנו גם חבר פורום זה. אתרו הנו www.rongarage.co.il

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם מה לך משאבה חלופית לבדיקה?

נשוף/שאף בחוזקה בצינור המערכת נעילה שבתא המטען , וראה אם המנעולים נועלים/פותחים את הדלתות (לא בהכרח נשיפה= פתיחה, ייתכן ולהיפך), ואם יש בריחת וואקום.

בכל מקרה, ההמלצה הכי טובה וכדאית שקיבלת כאן היא לקפוץ לרון, באם תחליט בכל מקרה לעשות הסבה, חזור לכאן ושאל.

אצלי ברכב משולבות גם נעילה מרכזית רגילה (לדלתות) וגם מערכת וואקום (לתא מטען, דלק ומושבים אחוריים).

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאסה הרצינית כאשר הולכת המשאבה זה שאי אפשר לפתוח את הפקק של הדלק. כי הוא ננעל עם פין שנפתח עם פעולת המשאבה בלבד. ככה נתקעתי פעם בתחנת דלק עד שהצלחתי במאמץ רב לדחוף את הפין לאחור עם מברג

HU : Pioneer Premier P510UB ;Amplifier Kenwood 240W RMS; Soundstream Ls692 6x9 Speakers + Comp' Image Dynamics CTX65(100RMS) ; Sub-woofer Pioneer 800Watt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרחת לקרוא את ספר הרכב , אם בכלל הוא עוד אצלך?

רשום שם בבהירות כיצד לפתוח את מכסה מיכל הדלק במקרה של כשל במערכת הוואקום (סה"כ להשחיל יד ולהפעיל את המנגנון ידנית, לא "תורה מסיני").

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...