Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JBL GTO 937 vs JBL GTO 938

MaorK
שימו לב! השרשור הזה בן 5242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה ההבדל העיקרי בין שני הדגמים? הבדל ששווה 100 שקל (ה-8 יקרים יותר)?

באוטו מותקן כרגע BA2900, פאנל של פנסוניק, קומפוננט קדמי של MB QUART סדרת פורמולה ואחוריים של קנווד שכבר מתחילים לאותת שהם נגמרים.

בגלל שאין סאב כרגע באוטו אני מחפש אחוריים עוצמתיים שינסו לכפות על היעדר הסאב הזה וה-JBL לפי מה שהבנתי הכי מתאימים להגדרה הזו.

שבת שלום ותודה מראש.

938:

gto938.jpg

gto938.jpg

gto938.jpg

gto938.jpg

937:

gto937.jpg

gto937.jpg

gto937.jpg

gto937.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור הזה שעל הטוויטרים,בעצם מבטל את הטוויטרים?

ד"א, כמה עולים הרמקולים האלו ,לא משנה 937 או 938??

כי בבקשה,תחליף מגבר.

לשאלה שלך,הייתי קונה את החדשים אם זה הפרש של 100 ש"ח,כי: חדש! חומר חדש! והפרש של 100 ש"ח.

לא צריך להיות כזה הבדל .

שא ברכה.

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעזרת הכפתור מגבירים ומנמיכים את העוצמה של הטוויטרים אם אני לא טועה.

ה- 937 עולים 400 ש"ח.

אם אתה מחפש עוצמה ואיכות טובה- תחליף את המגבר הזול שיש לך.

אם אין לך יותר מדי תקציב, תרכוש מגבר טוב ולא יקר יחסית לדוגמת ה- JBL CS 60.4 או את המאק אודיו Z4200 / ZX4000.

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי וקיבלתי היום את הJBL GTO938..

יום רביעי אני צפוי להתקין אותו. אם כן, אני אוכל לספר לך עליו :)

הבעיה- לא שמעתי שום רמקול אחר מתחרה. אז להשוות אני לא אדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את ה 938 והכפתור מבטל את הטוטיר הכי הכי קטן , אתה יכול לשכוח ממנו כרמקול עם באס טוב אפילו ההיתי אומר שהם גרועים !! וקניתי אותם בידיעה שהם לא משהו העיקר שיהיו לי רמקוליים אחוריים ואכן הם לא להיט בכלל אגב מחוברים למגבר JBL 1004 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLVO אני ממש לא יודע איך הגעת למסקנה של JBL אין באס נחמד,למעשה הם בין הטובים בבאסים

אני חושב שכדאי שתבדוק את הכוונים במערכת :wink:

ולבחור שקנה - תתחדש ותהנה באמת אחלה רמקולים

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שהמליצו להחליף מגבר...תודה אבל לא זאת הייתה הבקשה שלי.

בדקתי שוב פעם וטעיתי במחירים, ההפרש הוא 200 ש"ח לטובת ה-937 השאלה האם ההבדל בטוויטר שווה את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור מנמיך את העוצמה של הטוויטר. הוא לא מבטל אותו.

וזה גם כתוב עליו.

אני לא הייתי קונה את הדגם החדש אם המחיר הוא 200 שקל יותר.

זה לא שווה אתה זה.

אגב הייתי מחפש דגם של קנווד שנקרא 7/10. הוא יושב על חור של 6/9. אבל הוא טיפה יותר גדול. ונותן יותר בס.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור מנמיך את העוצמה של הטוויטר. הוא לא מבטל אותו.

וזה גם כתוב עליו.

אני לא הייתי קונה את הדגם החדש אם המחיר הוא 200 שקל יותר.

זה לא שווה אתה זה.

אגב הייתי מחפש דגם של קנווד שנקרא 7/10. הוא יושב על חור של 6/9. אבל הוא טיפה יותר גדול. ונותן יותר בס.

עולים סביבות ה-750 שקל, יקרים לי מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למצוא מחיר מצוין בפומפה. שמה אני קניתי. שירתו אותי מצוין, הרמקולים הגיעו מהר, באמת מרוצה. רמי קרדי התקין לי אותם (טומקאר בהוד השרון) ועשה עבודה מדהימה.

אני מאוד מרוצה מהרמקולים, בדיוק מה שחיפשתי. אחרי הכול, אני לא נוסע מספיק באוטו כדי שיצדיק התקנת מערכת יוקרה במכונית שערכה בשוק הוא בסביבות ה18,000 ש"ח (אופל אסטרה 97 אוטומטית 1.6).

המערכת מחזיקה אותי מצוין, אני נהנה לשמוע מוזיקה בה וזה העיקר. להגיד שזו מערכת החלומות שלי.. ממש לא, הבעיה היא - שאני גם לא מחפש אחת כזו, אולי בעתיד, במכונית הבאה שלי :)

תודה לכולם על העזרה לכול אורך הדרך (וואלה איך שיגעתי אתכם פה).

נ.ב בזמנו קניתי תיבה (Aבסוף אני לא משתמש בה) דרך יבגני חבר הפורום (נראה לי שהכינוי שלו orizoo או משהו כזה), כול המבינים בסטריאו מתלהבים מהבנייה שלה ואומרים שהיא בנויה בצורה מדהימה.. אז בעתיד, גם נבדוק את זה :twisted:

אני ממליץ על jbl gto938 למישהו שמחפש משהו סביר-ממוצע שיחזיק את המוזיקה באוטו במחיר זול. אם מחפשים איכות של צליל כתוספת לקומפוננט האיכותי מקדימה, והסאב וופר מאחורה, הייתי חושב פעמיים.. שמים לב שהרמקולים האחוריים לא כאלה משובחים מבחינת איכות הצליל ובווליומים גבוהים הם מתחילים טיפה לזייף אבל תאמינו לי, 500 ש"ח הם שווים ועוד איך. שמח מהקנייה ומאוד.

שמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...