Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו B4 או טויוטה אוונסיס

barelij
שימו לב! השרשור הזה בן 5250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידידי המומחים, מה דעתכם. איזה רכב עדיף: סובארו B4 או טויוטה אוונסיס, שתיהן חדשות, ושתיהן בעלות גיר רציף. וגם: מה החסרונות (באם יש כאלה) של הגיר הרציף ביחס לגיר אוטומטי רגיל.

תודה, Barelij.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איבזור ובטיחות הם אותו הדבר כמעט אני חושב שהיתי הולך על סובארו בגלל האמינות(הם מחזיקות הרבה זמן ובקושי רואות מוסך,אבל אי אפשר להכליל) וגם הb4 פשוט אותו פצצה(חיצונית)

לגבי הגיר הרציף אני יכול להגיד לך שיצא לי לנהוג בכמה b4 ולא שמתי לב לשינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסובארו עדיפה. היא הרבה יותר מרווחת וגדולה. רמת האבזור שלה גבוהה ועשירה יותר. הייתרון הגדול שלה מול האוונסיס הוא בשילוב התנהגות נוחות טובה יותר.

האוונסיס מכונית נוחה ודי בסדר, היא גם יותר זריזה. אבל מול הסובארו יש לה פחות מה להציע.

בנוסף לסובארו הייתי ממליץ לבדוק גם את המונדיאו.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות קשה אכן.

שתי מכוניות מעולות, אישית הייתי הולך על הסובארו המעולה.

אגב,בוחן רכב של אלביט מערכות אמר לי שהם בדקו כמה וכמה מועמדות בניהם אוונסיס לפני שהוחלט על B4 לסמנכלים , ה B4 טובה יותר (לדבריו).

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני רכבים מאד דומים,תבצע נסיעת מבחן,מי מהן שתמצא חן בעיניך יותר,עליה תלך.

ואו, עצה מצוינת. נהגת על שתי המכוניות?

התשובה היא שאלו בפירוש לא מכוניות מאוד דומות. האוונסיס עושה הכל די טוב אבל מאוד משעממת. ל-B4 ערך מוסף במספר מאפיינים (מרווח, נוחות, אבזור, הנעה) ולדעתי היא עדיפה. אבל כן - בצע נסיעת מבחן לפני הקנייה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם הB4 החדשה של אבא אני יכול לספר על רכב מעולה, עם מרווח פנים ענקי, עיצוב מרשים (תראה את הרכב במציאות, הוא לא פוטוגני כלכך) דיי הרבה פינוקים (מערכת MP3 עם צ'יינג'ר 6 דיסקים, מושב נהג חשמלי, הגה עם שליטה על המערכת ובקרת השיוט, המון תאי איחסון והנד-ברייק חשמלי) וכוח זמין.

מהאוונסיס התרשמתי פחות (לא נהגתי רק ישבתי באולם התצוגה) הרבה פחות יפה לדעתי, המחיר גבוה יותר (164 מול 159) והאיבזור מועט (רכב מנהלים על ג'נט ברזל?@!).

אנחנו הלכנו על הB4, אבל כל אחד והטעם שלו.

סיאט איביזה 1.2 TSI 2011

אופל קורסה 1.4 2013

סובארו B4 2009 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איבזור ובטיחות הם אותו הדבר כמעט אני חושב שהיתי הולך על סובארו בגלל האמינות(הם מחזיקות הרבה זמן ובקושי רואות מוסך,אבל אי אפשר להכליל)

להגדיר אמינות במשפט אחד שיש בו גם טויטה ולא לשייך גם לה את האמינות זה קצת מוזר.

רוני סיכם היטב את האוונסיס- טובה ברוב הפרמטרים אבל משעממת בהבטים אחרים (חדוות נהיגה למשל).

ה-B4 דור קודם עמוסה בביקורות לכאן ולכאן כאשר זו החדשה אמנם נבחנה ומתרבה על הכביש אך לפי הבנתי היא שונה מהותית מזו שהחליפה, לכן אין להסיק מביצועי הקודמת על זו החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...