Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת רכב חדש עד 150000 ש"ח - רכב חזק וזריז

נומד
שימו לב! השרשור הזה בן 5256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מבקש את עזרתכם ביעוץ לגבי רכישת רכב חדש. עד עכשיו נהגתי ברכבים רגילים והגעתי למסקנה שמה שחשוב לי ביותר זה חווית הנהיגה. כלומר אני רוצה רכב החזק ביותר שיכול להאיץ בצורה מדהימה ומגיב מיידית. כמו כן יציב בעקומות במהירות גבוהה.

כמובן חשוב גם האיבזור והנוחות אבל זה מישני. כל שאר המאפיינים לא מעניינים אותי בכלל.

זה עדיין צריך להיות רכב משפחתי המסוגל להסיע 5 אנשים עם תא המטען סביר בגודלו. כמו כן בגלל שאשתי תנהג בו גם לפעמים זה לא יכול להיות רכב ידני.:-)

מה אתם אומרים, יש רכב כזה?

בזמן האחרון יש לי מאזדה 6 אבל אני רוצה רכב חייתי יותר.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B4 עם מנוע 165 כ"ס נוסעת טוב מאוד, מנוע יותר חלש הופך אותה לעצלנית.

הונדה אקורד 2.4, פאסאט V6. במוו סידרה 5 מנוע 2.5 ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכול להוסיף עוד כ-10K, אתה קונה סופרב חדשה דנדשה שתענה על כל הדרישות שלך ואף יותר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקסימום תקציב שיש לך הוא 150K, לדעתי הדרישות שלך תלושות מעט מהמציאות.

אתה רוצה לשלב בין רכב ספורטיבי מהטופ של הרכבים הספורטיביים- חזק, פונה טוב וכו', שיהיה גם משפחתי וכל זאת בתקציב של 150K, זה דבר שלא ילך.

אם היה לך 200K +- אז היו לך אופציות נחמדות כמו הגולף GTI ,אוקטביה VRS כשתגיע, לאון קופרה, לאון קופרה R וכו'.

מאחר והתקציב שלך נמוך מכך ועומד על 150K , לטעמי יש לך אופציות לא רעות בלבד, שיספקו לך הן מכונית זריזה (לא ספורטיבית גרידא) עם בסיס טוב לשיפורים כדי להפוך אותה יותר הרדקור ועם זאת רכב משפחתי שמותאם לצרכי משפחה:

1. לאון 1.8 TSI- מנסיוני על הרכב הוא זריז מאוד, מגיע מאובזר מאוד, נוחות כביש טובה, ומספק צרכי משפחה ממוצעת על הצד הטוב יותר, בגרסה הידנית מחירו הוא בערך 140K ובעודף שנשאר לך אתה יכול לחזק אותו לאיזור ה200 כ"ס ומעלה אם תרצה למרות שיש לכך זמן.

2. אוקטביה 1.8 TSI, אותו מנוע כמו בלאון, מאובזרת מאוד, זריזה להפליא ומגיעה עם תיבת הDSG המעולה למי שאוהב אוטומטי.

אלו האופציות שיתנו לשעתי מקסימום תועלת בכסף שלך.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B4 עם מנוע 165 כ"ס נוסעת טוב מאוד, מנוע יותר חלש הופך אותה לעצלנית.

הונדה אקורד 2.4, פאסאט V6. במוו סידרה 5 מנוע 2.5 ומעלה.

הונדה אקורד 2.4 חדשה עולה באיזור ה240 ועד ה270 לגרסא המאובזרת ככה שחסר לו בערך 100K ש"ח לסוג הרכבים הנ"ל :roll:

לפי מה שזכור לי אין כרגע פאסאט V6 או אפילו 2.0T וגם אם כן אני מבטיח לך שהיא תעלה קצת יותר מ150.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון לרכבים משומשים בלבד!

לגבי חדשים אז jetta tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה על הB4 משומשת או לא משומשת, לטעמי היא לא משתווה ללאון או לאוקטביה אותם הזכרתי, הן מבחינת כח(איך שהוא מנוצל) והן מבחינת אבזור וחבילה כוללת, כאנחנו בחנו אותה היא הייתה משעממת, כבדה ולמעט הגה שהיה סבבה לא נתנה כלום עלפ ני המתחרות שלה.

לגבי הJETTA ,אם אני לא טועה על הכביש היא עוברת את ה150K ולכן לא רלוונטית.

שים לב שפותח השרשור דיבר על רכב חדש.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדעתי כבר 2 חברי פורום שמגיבים פה לא השכילו לקרוא כמו שצריך את בקשתו של פותח השירשור.

הוא ביקש רכב חדש בלבד ואוטומטי.

אם ללכת לפי ההמלצות שלכם אזי ישנה סיירה טורבו אחת למכירה "שקצת" יותר חזקה מכל רכב על הכביש (ואני מתכוון כל רכב) ועוד יישאר לו עודף לכמות מכובדת של פחיות ריח וטולול :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציות שעומדות לרשותך:

1. סיאט לאון 1.8TSI DSG כ-150 אלף ש"ח.

2. סיטרואן C4 1.6 TURBO כ-140 אלף ש"ח.

3. פולקסווגן גולף 1.4 TSI 122 כ-148 אלף ש"ח.

4. פיג'ו 308 1.6 TURBO כ-160 אלף ש"ח.

5. סקודה אוקטביה 1.8TSI DSG כ-138 אלף ש"ח.

אלה האופציות העיקריות שמתאימות לדרישה לרכב עם מנוע חזק, כולן קומפקטיות/משפחתיות עם מנוע טורבו שיתן לך עקומת מומנט רחבה לכל אורך הסל"ד וזמינות כוח מיידית.

אם יש עדיפות גבוהה לשנע 5 אנשים+ מטען אז האוקטביה היא האופציה העדיפה בגלל תא מטען ענק של 560 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציות שעומדות לרשותך:

1. סיאט לאון 1.8TSI DSG כ-150 אלף ש"ח.

2. סיטרואן C4 1.6 TURBO כ-140 אלף ש"ח.

3. פולקסווגן גולף 1.4 TSI 122 כ-148 אלף ש"ח.

4. פיג'ו 308 1.6 TURBO כ-160 אלף ש"ח.

5. סקודה אוקטביה 1.8TSI DSG כ-138 אלף ש"ח.

אלה האופציות העיקריות שמתאימות לדרישה לרכב עם מנוע חזק, כולן קומפקטיות/משפחתיות עם מנוע טורבו שיתן לך עקומת מומנט רחבה לכל אורך הסל"ד וזמינות כוח מיידית.

אם יש עדיפות גבוהה לשנע 5 אנשים+ מטען אז האוקטביה היא האופציה העדיפה בגלל תא מטען ענק של 560 ליטר.

תודה על הרשימה. יש לי כרגע מאזדה 6 2.0. מה שמעניין אותי זה באיזה רכבים מתוך הרשימה ההרגשה היא יותר ספורטיבית מהמאזדה כי על פניו כל אלה הם רכבים רגילים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המשיבים. כעת אני מבין שהייתי מנותק מהמחירים של היום ו150K זה לא מספיק לרכב משפחתי-ספורטיבי טוב.

ומה אם אני מוסיף לתקציב ומגיע ל 170 - 180? זה פותח לי אופציות חדשות? התרשמתי מאוד מה-GTI אבל לצערי 200 אלף זה כבר יותר מדי בשבילי.

אני מזכיר, אני מעוניין ברכב אוטומטי חדש, ספורטיבי יותר ממאזדה 6. האיבזור, היופי וכו' לא כל כך חשובים....

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פותח לך את האופציה הנהדרת של גולף 160.

אבל אם לא תרצה להוסיף כסף, הלאון 1.8T היא בחירה מתאימה ביותר לדרישותיך (פחות או יותר), והאוקטביה 1.8T היא גם טובה אם אתה צריך את תא המטען שלה. הסיטרואן/308 לא מתקרבות אליהן בתאוצות.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המשיבים. כעת אני מבין שהייתי מנותק מהמחירים של היום ו150K זה לא מספיק לרכב משפחתי-ספורטיבי טוב.

ומה אם אני מוסיף לתקציב ומגיע ל 170 - 180? זה פותח לי אופציות חדשות? התרשמתי מאוד מה-GTI אבל לצערי 200 אלף זה כבר יותר מדי בשבילי.

אני מזכיר, אני מעוניין ברכב אוטומטי חדש, ספורטיבי יותר ממאזדה 6. האיבזור, היופי וכו' לא כל כך חשובים....

תודה

ליאון FR DSG (מנוע זהה ל-GTI) אמורה להיכנס לך בתקציב במידה ואתה מותח אותו ל-180K.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...