Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על הטנדר של איסוזו..

MexMex
שימו לב! השרשור הזה בן 7341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו, לניסן שלי כבר יש יומולדת 3, ו100,000 ק"מ.

אז מחליפים.

מה שיש פה זה:

ניסן פיק-אפ (כמו שיש לי). אמינות מוחלטת, טיפולים יקרים (כל 5,000 ק"מ!). נוחות ירודה משהו...

המתחרה הראשון הוא פורד ריינג'ר, עם מנוע 4 צלינדרים. ביצועים דומים לניסאן, מחיר מעט יותר גבוה, אבל טיפולים כל 10,000 ק"מ, מה שמוזיל את האחזקה.

הטנדר הזה גבוה (15 ס"מ יותר מהניסן/LUV), ובעל מראה חסון למדי. יותר מהפחיות היפניות...

השני, הוא שברולט LUV. כמה שידיעתי משגת, מדובר על איסוזו כמו שיש בארץ, רק עם תווית של שברולט. טיפולים כל 15,000 ק"מ, מבנה דומה לניסן.

הגיעו לאוזני שמועות על חוסר אמינותם של הטנדרים של איסוזו בארץ.

האם השמועות מבוססות? היש למישהו נסיון שלו / של חברים שיכולים להצביע על תקלות?

אני חייב לציין שהניסן הוא קשוח עד מאוד מנסיוני שלי. ב100,000 ק"מ כל התקלות הסתכמו בריליי איתות, מכסה מפלג ומצבר. זהו. כלום...

וזה גם מה שאני מצפה מכל רכב אחר, כי אמינות וניוד של 24/7/365 זאת נקודת מפתח בשבילי...

רב תודות.

Ranger.jpg

NIssan.jpg

LUV.jpg

Voy con dios, y si no regreso, estoy con el

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מחליפים.

מה שיש פה זה:

ניסן פיק-אפ (כמו שיש לי). אמינות מוחלטת, טיפולים יקרים (כל 5,000 ק"מ!). נוחות ירודה משהו...

המתחרה הראשון הוא פורד ריינג'ר, עם מנוע 4 צלינדרים. ביצועים דומים לניסאן, מחיר מעט יותר גבוה, אבל טיפולים כל 10,000 ק"מ, מה שמוזיל את האחזקה.

הטנדר הזה גבוה (15 ס"מ יותר מהניסן/LUV), ובעל מראה חסון למדי. יותר מהפחיות היפניות...

השני, הוא שברולט LUV. כמה שידיעתי משגת, מדובר על איסוזו כמו שיש בארץ, רק עם תווית של שברולט. טיפולים כל 15,000 ק"מ, מבנה דומה לניסן.

אני חייב לציין שהניסן הוא קשוח עד מאוד מנסיוני שלי. ב100,000 ק"מ כל התקלות הסתכמו בריליי איתות, מכסה מפלג ומצבר. זהו. כלום...

וזה גם מה שאני מצפה מכל רכב אחר, כי אמינות וניוד של 24/7/365 זאת נקודת מפתח בשבילי...

רב תודות.

אני רציתי להעיר בקשר לאיסוזו... לאבא שלי בעסק שלו היה אחד כזה עוד הוא היה בנזין אבל האוטו היה אמין בצורה מטורפת העובדים קרעו לו את הצורה והוא המשיך לנסוע בכל מחיר ב300 קילומטר לאבא שלי פשוט לא היה שווה להחזיק אותו כי המנוע התחיל לגמור והוא נכנס לעיתים תחופות למוסך. אני לא יודע איך זה עם מנועי הדיזל אבל מהניסיון שהיה לנו עם האיסוזו יש לי רק מילים טובות... זה היה דגם איפון או משהו כזה אם אני לא טועה דאבל קבינה

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מחליפים.

מה שיש פה זה:

רב תודות.

אני רציתי להעיר בקשר לאיסוזו... לאבא שלי בעסק שלו היה אחד כזה עוד הוא היה בנזין אבל האוטו היה אמין בצורה מטורפת העובדים קרעו לו את הצורה והוא המשיך לנסוע בכל מחיר ב300 קילומטר לאבא שלי פשוט לא היה שווה להחזיק אותו כי המנוע התחיל לגמור והוא נכנס לעיתים תחופות למוסך. אני לא יודע איך זה עם מנועי הדיזל אבל מהניסיון שהיה לנו עם האיסוזו יש לי רק מילים טובות... זה היה דגם איפון או משהו כזה אם אני לא טועה דאבל קבינה

בנזין. אין פה, ולא יהייה בזמן הקרוב דיזל.

כל שלושת הדגמים שציינתי הם מנועי 4 צלינדרים, 2.3/2.4 ליטר, בנזין.

כולם בטווח 130-140 כ"ס...

Voy con dios, y si no regreso, estoy con el

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי חיכיתי כל החיים שלי להזדמנות לדבר על הרכב המאמלל הזה!

לאבא שלי יש טנדר מ2003 איסוזו (דיזל 3 ליטר לא די מקס החדישם אלא הטנדר הרגיל) של חברת חשמל

הטנדר הזה פשוט מאמלל לנו את החיים -

א. היגוי גרוע אין לטנדר הזה שום יצייבות.

ב. מתלים ובלמים מאוד עדינים אם אתה נוסע איתו פעם אחת בשטח הלכו הבולמים.

ג. בלמים מאוד חלשים אפילו לא לנסות לבלום חזק, מתחממים משהו מפחיד.. מזל שאפשר להוריד חצי הילוך.

ד. מנוע חלש ועושה הרבה הרבה רעש (לא רעש נעים אלא רעש שמעיר את כל השכונה נשמע כמו ... צריך לשמוע בשביל להבין), במישור סוגר רק 130.

קיצר לא לקנות.. אמינות חחחחחחח הצחקתם אותי או שלא, הרכב מלא זמן במוסך, לאלה שיש להם עסקים פרטיים יפסידו הרבה כסף, זמן וכמה שנים מהחיים שלהם על עצבים.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש טנדר מ2003 איסוזו (דיזל 3 ליטר לא די מקס החדישם אלא הטנדר הרגיל) של חברת חשמל

ג. בלמים מאוד חלשים אפילו לא לנסות לבלום חזק, מתחממים משהו מפחיד.. מזל שאפשר להוריד חצי הילוך.

ד. מנוע חלש ועושה הרבה הרבה רעש (לא רעש נעים אלא רעש שמעיר את כל השכונה נשמע כמו ... צריך לשמוע בשביל להבין), במישור סוגר רק 130.

קיצר לא לקנות.. אמינות חחחחחחח הצחקתם אותי או שלא, הרכב מלא זמן במוסך, לאלה שיש להם עסקים פרטיים יפסידו הרבה כסף, זמן וכמה שנים מהחיים שלהם על עצבים.

מאור.

א. אתה מחפש טנדר או 106 ראלי

ב. שטויות

ג. שוב פעם, שטויות

ד. שוב אתה מחפש רכב ספורטיבי או טנדר, האיסוזו מספק 107 כ"ס והמון מומנט, אני לא רואה שום סיבה לנסוע עם רכבים כאלה למעלה מ130 קמ"ש למרות ששלנו נסע הרבה יותר.

ברשות משפחתי כברה כמה שנים טובות רכבי איסוזו, חלק היו הנעה אחורית בלבד וחלק כפולה וגם עכשיו יש לנו גם דימקס.

על הדימקס אין לי אפשרות לומר הרבה כי הרכב חדש, לגבי האיסוזו 3.1 ליטר טורבו דיזל, הרכב סוס עבודה, אמין, נוח יחסית לחלק מהמתחרות ולדעתי פשרה מעולה למי שמחפש רכב אמין לעבודה מבלי לשבור את הגב כמו ברכבים אחרים.

רק כדי להמכיש עד כמה הרכב אמין, האיסוזו האחרונה שהיתה בידנו היתה שנת 95, אחת הבודדות בעלת 3.1 טורבו דיזל באותה שנה, הרכב נמכר לפני מספר חודשים והיה אמין באופן שמבייש את הגולף שנת 2000 שלי.

בנוסף אני חייב לציין שהרכב לא עבר שום טיפולים בזמן, טיפולים נעשו תמיד באיחור, המתנה לטורבו? אבא שלי בכלל לא יודע במה מדובר.

כמו כן היו ברשותנו גם דגמים יותר חדשים שעבדו יום יום בשטח ובבוץ והראו אמינות טובה בהחלט.

אם אני הייתי צריך לרכוש טנדר זה ב100% היה איסוזו.

כל הנאמר מדובר על דגמי גיר ידני בלבד,

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור.

באמת אני לא יודע על מה אתה מדבר באוטו שהיה ברשותינו התעללו התעללויות קשות והוא ספג אותם בלי הרבה בעיות הוא היה רק הנעה אחורית או קידמית לא יודע אבל זה לא היה 4X4 הוא בלחץ הגיע ל120 אבל זה ממש לא משנה זה לא אוטו מרוץ אלא אוטו עבודה ככה גם לגבי הרעש... רעש איימים אבל זה סוס עבודה ולא משהו אחר...

אולי לכם היה רכב גרוע לדעתי זה שטויות מה שאתה אומר

<-- דומה אבל... לא... :) [306 S16]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...