Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות שמשות חליפיות תוצרת הארץ לעומת שמשות מקוריות?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם שמשות חליפיות שמוחלפות כאן השכם וערב על המון רכבים הן בעלות הבדלי איכות משמעותיים לעומת אלו המקוריות?

שמעתי כל מיני סיפורים אבל האם מישהו באמת מבין בזה?

שמעתי שלשמשות בארץ אין ציפוי כנגד UV.

שמעתי שלשמשות בארץ יש נטייה להשבר בזמן תאונה.

האם יש בסיס לשמועות האלו? אין תו תקן כלשהו לשמשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאף אחד מושג מה טיב השמשות החליפיות והאם הן שונות מהותית ממקוריות והאם יש טעם להתעקש על מקורי?

זה עד כדי כך תחום "סודי" שאף אחד שפניתי אליו אין לו מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הרכבתי שמשה חלופית באוטו של אשתי (שמשה מקורית נסדקה בגלל מראה מודבקת שנתלשה מהמקום). אין שום הבדל נראה לעיין. כל שמשה תשבר בזמן תאונה. מיותר לציין, אני לא רואה סיבה להתעקש על מקורית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב.

אצלי ברכב (307 2004 2.0) יש חיישן אור בשמשה וגם חיישן גשם.

עובדתית - כאשר הייתה מותקנת שמשה חליפית תוצרת הארץ - חיישן גשם ואור לא תפקדו.

כאשר התעקשתי על החלפה של השמשה (האוטו נקנה מלובינסקי טרייד) במקורית הכל חזר לעבוד כמו חדש.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמשה צידית חליפית שהותקנה בלאון שלי היתה שונה בצבעה מהמקורית, והגימור שלה לא היה אפילו קרוב למקורית. לפני חודשיים, כששברו לי שמשה בג'אז הזמנתי מהונדה, על חשבוני, שמשה מקורית - חרקתי שיניים והמשכתי הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי חליפית והייתי מש מבסוט כי הקודמת הייתה שרוטה

העניין עם הניפוץ בזמן תאונה - נושא רציני, שווה לבדוק! (אין איזה תו תקן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב.

אצלי ברכב (307 2004 2.0) יש חיישן אור בשמשה וגם חיישן גשם.

עובדתית - כאשר הייתה מותקנת שמשה חליפית תוצרת הארץ - חיישן גשם ואור לא תפקדו.

כאשר התעקשתי על החלפה של השמשה (האוטו נקנה מלובינסקי טרייד) במקורית הכל חזר לעבוד כמו חדש.

אלעד

במידה והיתה מתנפצת לך השמשה,היית יכול לדרוש מהביטוח שמשה מקורית? או שאת הביטוח לא מעניינים חיישני גשם ואורות?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותם.

מה שמרגיז גם שהפינישים מבחינת צבע וציפויים לא קרובים למקור - אפילו בדברים "בסיסיים" כמו UV ופילטרים שונים

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם לא מעניין אותם כן או לא..

הרעיון של הביטוח הוא להחזיר את הרכב לקדמותו - גם אם זה אומר כולל חיישנים של גשם ואורות.

אני מאימין שאם מתעקשים עם הביטוח והולכים איתו ראש בראש אפשר להוציא מהם משהו.

אגב, גם כשאתם מחליפים שמשות במסגרת הביטוח - יש לכם אפשרות לבקש להתקין מקורי ולשלם רק את ההפרש.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בC נשברה השמשה הקידמית וכשהחליפו לי ללא מקורית החיישנים לא פעלו, כשהחזרתי למקורית הכל עבד כראוי.

אצל אבא שלי בS היום הוחפה השמשה למקורית, הוא ממש ממש התעקש על מקורית ובסוף אישרו לו, הבדלי המחירים ממש גדולים מקורית בסביבות ה9000 חליפית בסביבות ה3500.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...