Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Subaru forester Vs Suzuki new Grand vitara

Robin hood
שימו לב! השרשור הזה בן 5265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט בין 2 הרכבים האלה ממודל 2008...שניהם מנועי בנזין 2000 סמ"ק.

הדברים החשובים לי:

1.שקט בתא הנוסעים.

2.איכות נסיעה בכביש.

3.תא מטען.

4.עלות אחזקה.

5.מי בניהם זולל פחות דלק (או ששניהם אותו הדבר)

אולי אולי נטעם טיפה שבילים.

*ידוע לי שיש רכבים טובים יותר לייעוד שלי - אך מאוד בא לי עליהם :wink:

*ידוע לי שהגרנד ויטרה החדשה עם מנוע 2400 סמ"ק עדיפה -אך היא לא בתקציב.:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט בין 2 הרכבים האלה ממודל 2008...שניהם מנועי בנזין 2000 סמ"ק.

הדברים החשובים לי:

1.שקט בתא הנוסעים.

2.איכות נסיעה בכביש.

3.תא מטען.

4.עלות אחזקה.

5.מי בניהם זולל פחות דלק (או ששניהם אותו הדבר)

אולי אולי נטעם טיפה שבילים.

*ידוע לי שיש רכבים טובים יותר לייעוד שלי - אך מאוד בא לי עליהם :wink:

*ידוע לי שהגרנד ויטרה החדשה עם מנוע 2400 סמ"ק עדיפה -אך היא לא בתקציב.:cry:

לדעתי, ה-CBR יעשה את העבודה הכי טוב :-) , למרות שאני מעדיף את הימהה.

יש לי כמעט חודש את הפורסטר הנ"ל לתקופה של שלושה חודשים. אין תלונות.

הוא עונה על מה שנכתב בדרישות שלך אך הייתי בודק גם רכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפורסטר החדשה? או בדגם הקודם?

החדשה מאוד נוחה ונעימה לנסיעה ותא הנוסעים שלה מאוד אוורירי ומרווח.

לשימוש משפחתי אני חושב שהפורסטר תהיה נעימה יותר ונוחה יותר.

שתיהן לא מאוד חסכוניות אבל צריכת הדלק של הגרנד קצת מבהילה אבל הפורסטר לא יהיה חסכוני בהרבה. מדובר על כ-8 עד 9 קילומטרים לליטר אם אתה נהג רגוע.

אם מדובר בפורסטר דור קודם אולי עדיף לחפש ראב 4. ואופציה נוספת היא ניסאן קשקאי שאולי אף יהיה זול יותר.

ה-CRV הוא הכי טוב לדעתי, מרווח יותר מהשאר וגם חסכוני. לחברים מאוד טובים שלי יש כזה ובנסיעות רגועות הוא צורך 12-13 ק"מ לליטר, מכובד ביותר לדעתי. הוא גם מצוייד בהמון תאי אכסון שימושיים ובמחיצה נחמדה בתא המטען שמחלקת אותו לשניים. אבל המחיר קצת מוגזם. נסה לחפש את דגמי הקומפורט הזולים של 2007, הם דיי נדירים אבל עקב הורדת המחיר ב-2008 המחירון שלהם ירד לרמה שפויה יותר.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפורסטר החדשה? או בדגם הקודם?

החדשה מאוד נוחה ונעימה לנסיעה ותא הנוסעים שלה מאוד אוורירי ומרווח.

לשימוש משפחתי אני חושב שהפורסטר תהיה נעימה יותר ונוחה יותר.

שתיהן לא מאוד חסכוניות אבל צריכת הדלק של הגרנד קצת מבהילה אבל הפורסטר לא יהיה חסכוני בהרבה. מדובר על כ-8 עד 9 קילומטרים לליטר אם אתה נהג רגוע.

אם מדובר בפורסטר דור קודם אולי עדיף לחפש ראב 4. ואופציה נוספת היא ניסאן קשקאי שאולי אף יהיה זול יותר.

ה-CRV הוא הכי טוב לדעתי, מרווח יותר מהשאר וגם חסכוני. לחברים מאוד טובים שלי יש כזה ובנסיעות רגועות הוא צורך 12-13 ק"מ לליטר, מכובד ביותר לדעתי. הוא גם מצוייד בהמון תאי אכסון שימושיים ובמחיצה נחמדה בתא המטען שמחלקת אותו לשניים. אבל המחיר קצת מוגזם. נסה לחפש את דגמי הקומפורט הזולים של 2007, הם דיי נדירים אבל עקב הורדת המחיר ב-2008 המחירון שלהם ירד לרמה שפויה יותר.

בהצלחה!

כן...הפורסטר היא מהדגם החדש.

הונדה תמיד מצטיינים במנועים חסכוניים--אך היא יקרה עבורי לצערי.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי כמוך לפני חודשיים בערך. אם כי חיפשתי חדש ולא 2008.

זה תלוי איזה דגם בדיוק אתה מתכוון לקנות, כי למיטב ידיעתי שניהם החליפו באמצע 2008: פורסטר השתנה לחלוטין ואילו הויטרה קיבלה מנוע.

לפי יועצים ועיתונאים הפורסטר החדש "התקלקל" בעיקר בגלל מתלים אחוריים ורכות כללית, בעוד הויטרה השתפרה מאד, בעיקר בזכות מנוע 2.4 חדש.

מה שאצלי הכריע את הכף הוא הביטוח המקיף, אחרי שאספתי הרבה הצעות. שים לב לנתון מדהים: פורסטר החל מ- 6400 לשני נהגים בוגרים, עם איתוראן כפול. ויטרה בפחות מ- 2000 לכל נהג (מעל 24), ביטוח-ישיר ("הקש על החמש") עם קודנית פשוטה. איך? למה? לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטתי כמוך לפני חודשיים בערך. אם כי חיפשתי חדש ולא 2008.

זה תלוי איזה דגם בדיוק אתה מתכוון לקנות, כי למיטב ידיעתי שניהם החליפו באמצע 2008: פורסטר השתנה לחלוטין ואילו הויטרה קיבלה מנוע.

לפי יועצים ועיתונאים הפורסטר החדש "התקלקל" בעיקר בגלל מתלים אחוריים ורכות כללית, בעוד הויטרה השתפרה מאד, בעיקר בזכות מנוע 2.4 חדש.

מה שאצלי הכריע את הכף הוא הביטוח המקיף, אחרי שאספתי הרבה הצעות. שים לב לנתון מדהים: פורסטר החל מ- 6400 לשני נהגים בוגרים, עם איתוראן כפול. ויטרה בפחות מ- 2000 לכל נהג (מעל 24), ביטוח-ישיר ("הקש על החמש") עם קודנית פשוטה. איך? למה? לא יודע.

הפורסטר שאני מדבר אליה הוא מהדגם החדש ואילו הויטרה הוא עם מנוע ה-2000.(שניהם שנת 2008 יד שניה)

ביטוח מקיף לויטרה לכל נהג מעל גיל 30 עולה 3200 ש"ח וחובה 1320 ש"ח.

לא ביררתי עבור הפורסטר-אעשה את זה דבר ראשון מחר בבוקר-אולי זה יטה את הכף. אין לי שום כוונה לשלם מחירי ביטוח כ"כ גבוהים.

תודה על האינפורמציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...