Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דוח תנועה וחלה טעות בשם המצוין על הדו"ח

ak47
שימו לב! השרשור הזה בן 7333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום היום קיבלתי דוח תנועה על שנסעתי בתיב תחבורה ציבורית.

ובכן הסיבות למה אינן חשובות אבל ראיתי שבדוח יש שגיאת כתיב, שינו את שמי לנקבה (אריאל הפך לאריאלה).

האם זה זו סיבה מספקת לביטול הדוח מפני שאין זה שמי האמיתי.

או סיבה מספקת לשינוי זהות :shock:

תודה מראש /אריאל/

CAR=בשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאלה היקרה,

אני בספק כי באם תנסי לפנות לערכאות משפטיות, השופט יאמץ את הטענה כי מישהי אחרת נתפסה במקומך, ושמה "אריאלה X" (כאשר X הוא שם משפחתך). טענה זו תהיה קנטרנית ומטופשת למדי, מכיוון שאני מעריך (רק מעריך מכיוון שלא ראיתיך) כי ניתן להבחין בכך שאינך בחורה.

אי לכך ובהתאם לזאת, אני מוכן להניח הנחה מבוססת למדי, כי השופט יצחק בפרצופך באם תנסי לטעון טענה זו.

בהצלחה ויום טוב

רוני

:wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי מערכת המשפט והשיטור בארץ סתומים!!

במיקרים כאלה הם הולכים לפי הספר, כל עוד השוטר לא מילא את השם שלך או כל פרט אחר במדויק!! הדו"ח פסול, פשוט ככה.

עכשיו השאלה היא אם אתה פראייר ולא תילחם בהם אז תאכל אותה, אם תעמוד על שלך אז תרוויח.

חץ מיזה אני בטוח שהשוטר עשה מלא טעויות בדו"ח, רוה האנשים לא יודעים אבל כדי למלות דו"ח חוקי צריך לרשום מלא פרטים קטנים על האירוע, והשוטרים לא עושים את זה ב99% מהמיקרים, ככה שאם יש לך ידע בחוקים או אם אתה מכיר או מראה את הדו"ח למישהו שיש לו ידע, הוא יכול להוציע אותך מרוב הדוחו"ת שתקבל בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי מערכת המשפט והשיטור בארץ סתומים!!

במיקרים כאלה הם הולכים לפי הספר, כל עוד השוטר לא מילא את השם שלך או כל פרט אחר במדויק!! הדו"ח פסול, פשוט ככה.

עכשיו השאלה היא אם אתה פראייר ולא תילחם בהם אז תאכל אותה, אם תעמוד על שלך אז תרוויח.

חץ מיזה אני בטוח שהשוטר עשה מלא טעויות בדו"ח, רוה האנשים לא יודעים אבל כדי למלות דו"ח חוקי צריך לרשום מלא פרטים קטנים על האירוע, והשוטרים לא עושים את זה ב99% מהמיקרים, ככה שאם יש לך ידע בחוקים או אם אתה מכיר או מראה את הדו"ח למישהו שיש לו ידע, הוא יכול להוציע אותך מרוב הדוחו"ת שתקבל בקלות.

לא כתבתי שהדו"ח לא יבוטל, אבל אתה נתת תשובה חותכת וחד משמעית לכן חשבתי, אם אתה כל כך יודע ובטוח, שתשים את הכסף שלך איפה שהמקלדת שלך נמצאת במקום לשים כסף של מישהו אחר.

ולעניין, אני יודע על דוח מהירות שנפסל כי שם יצרן הרכב שנכתב היה שגוי (כל שאר הפרטים היו נכונים), אולם כאן ניתן לטעון לטעות בזיהוי הרב מצד השוטר (טעות שככל הנראה היתה). אם בדו"ח נוספה אות או ישנה טעות כתיב אחרת אני לא חושב שדי בזה כדי להחשב כטעות אפשרית בזיהוי הנאשם, אבל אולי אני טועה.

בכל מקרה, גם במקרה שציינתי היתה דרושה התערבות עו"ד, שעולה יותר כסף מהדו"ח, אז שכל אחד ייעשה את החשבון שלו...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בשם מבטלת את הדו"ח!

כמו שנאמר, הצהרה מפוצצת ולא נכונה. השופט בהחלט יכול לאפשר לתביעה המשטרתית לתקן טעויות בדו"ח, תלוי בסוג הטעות ומשמעותה. הוספת האות ה' בסוף השם, לאחר שנכתב בתחתית הדו"ח כי הנהג זוהה על פי רשיון נהיגה עם תמונה לא תפסול שום דו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרה מכך , עמדתי לדין בבית משפט לפני זמן קצר, תחת שם שונה לגמרי (מישהו החליט ששמי הפרטי הוא דוד, ושם משפחתי הוא אורן) , וזה כמובן לא הפריע למשפט להתנהל כצפוי .. וכן היה לי עו"ד והוא תותח :)

בקיצור , יש ת"ז , יש מס' רישיון ... את השם שלך אף אחד לא מעניין :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...