Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[דייהטסו גרנד מוב] לחץ באוזניים במושב האחורי לאחר הפעלת מזגן

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 5254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני וחבר מחפשים לקנות לו גרנד מוב. ראינו רכב שהתאים לנו מבחינת נתונים, אך בנסיעת המבחן שלו (אני נהגתי, המוכר לידי והקונה מאחור), בכביש מהיר במהירות שיוט של 80-90 הפעלתי את המזגן.

כשחזרנו וסיימנו את הסיבוב, החבר ציין כי "האוזניים נסתמו לי כמו בעליות לירושלים".

א. בעיה אקוסטית ידועה ברכב כמו גרנד מוב בגלל המבנה הקופסתי?

ב. בעיה נקודית ברכב הספציפי עקב?

ג. בעיה בחבר שיש לו אוזניים רגישות.

אציין כי אני לא הרגשתי עמעום שכזה, או משהו. והנסיעה הייתה רגילה ושקטה.

אישתו יולדת בימים הקרובים (אי"ה), ולכן הוא לא מוכן להסתכן שהתינוק יישב מאחורה במצב שיש סיטואציה כזו.

אין כרגע אפשרות לקחת לסיבוב גרנד מוב אחר מחבר (כי כמה אנשים כבר יש להם את הרכב הזה?!).

אני יודע שיש לפחות אחדים בפורום שיש להם את הדגם, לכן אני פונה אליכם.

אודה לעזרתכם בנושא,

בברכה,

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גראן מוב 97 ומעולם לא היתה לי בעיה של לחץ באוזניים (עם מזגן, עם חלונות פתוחים, עם תינוק מאחורה, אישה מקדימה עושה הרבה לחץ באוזניים אבל זאת המטרה שלה ולא תקלה). הרכב אמין בצורה בלתי רגילה (רואה מוסך רק בטיפולים), תא המטען ענק (3 גופות נכנסות בנוחות) והרכב מאד נוח לגבוהים (יושבים זקוף כי הגג גבוה). בקיצור, מאד מומלץ ואין שום לחץ באוזניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה,

האם יש עוד בעל גרנד מוב שיכול לחוות דעתו?

אגב, מבירור מולו, דווקא בכביש מהיר לא הייתה הבעיה. אלא בכביש עירוני עם פסי האטה הוא הרגיש את התחושה.

אציין כי לרכב הייתה בעיה של סרק נמוך מדי, 450-550 סל"ד.

אם הבעיה היא נקודתית ברכב הנ"ל, כיצד ניתן לפתורה וממה היא יכולה לנבוע?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

גם לי יש גראן מוב שנת 1997. רכב מצוין, ואף פעם לא סבלתי מלחץ באוזניים. נשמע כמו תופעה מוזרה מאד...

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק את פתחי שחרור הלחץ אשר מצויים מאחורי דפנות תא המטען. אם מסיבה כלשהי הם חסומים, בזמן הפעלת אוורור בסרקולציה חיצונית, זה מה שנוסעי הרכב ירגישו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...